Borsa sevenler😁 hisse biriktiyoruzzz

Eklentiler

• Screenshot_20240206_105622_Halkbank.jpg
    Screenshot_20240206_105622_Halkbank.jpg
    55,7 KB · Görüntüleme: 61
Yeni halka arzlar için ne düşünüyorsunuz? Katılmalı mi
Ben de kararsız kaldım ama bugünkine kqtıldım. Son halka aez olan avpgy hala zararda, ama şu anki yükseliş devam ederse en azından yeniler zararda başlamaz diye düşünüyorum. Zaten gyoları bi sevemedim, teknoloji hisseleri daha iyi bence. Ama yarınkinden emin olamıyorum.Gerçi o da şeker firması ama enerjiye yatırım için kullanacakmış halka arzdan geleni, enerji deyince de ben bi gaza geliyorum:)

Ben de kararsız kaldım ama bugünkine kqtıldım. Son halka aez olan avpgy hala zararda, ama şu anki yükseliş devam ederse en azından yeniler zararda başlamaz diye düşünüyorum. Zaten gyoları bi sevemedim, teknoloji hisseleri daha iyi bence. Ama yarınkinden emin olamıyorum.Gerçi o da şeker firması ama enerjiye yatırım için kullanacakmış halka arzdan geleni, enerji deyince de ben bi gaza geliyorum:)
Son halka arzlara katılmamastim ama bunlarda o şekilde olur mu diye kararsız kaldım, inşallah negatifle başlamazlar ya

Borsa konusu olmasına sevindim bakarım ben de bundan sonra buraya Hangi illerdensiniz kızlar ??yakın olanlar belki tanışıp kaynaşır borsa konuştuğum hiç arkadaşım yok benim
Şu an elimde 7 hisselik portföy var bende artık uzun vadeye döndüm .elimdekiler kontrolmatik bıoen akgrt yunsa thy yylgd şişe. bazen dayanamayıp kardakini satıp zarardakinin maliyetini düşürmek için ekleme yapıyorum.ama sonra sattığımı takip edemiyorum o yüzden bu sistem yanlış aslında en güzeli çoğunlukla beklemek ve çok artanları satıp başkasıyla değişmek

Merhaba kızlar :)
Ben Patek halka arzına katılmayı uygun görmedim, bugün Bor şeker'e katılacağım. 33 lot filan girerim.

X