Boğazda takılma hissi yaşayan var mı?

Bakamadı çünkü çok midem bulandigi için ogurmekten bakamadı doktor kamera ile röntgen çekti mecburen orda bisey görünmüyo dedi
Kılcik ya da sert kabuklu bir sey yerken cizilmis olabilir. Basima geldi. Rontgende asla cikmaz. Nefes al ve iki saniye sabret baksin. Bende ogururum ama 2 saniye suruyor zaten derin nefesle bakacgi kadar dur gene ogurursun. 😀

Kılcik ya da sert kabuklu bir sey yerken cizilmis olabilir. Basima geldi. Rontgende asla cikmaz. Nefes al ve iki saniye sabret baksin. Bende ogururum ama 2 saniye suruyor zaten derin nefesle bakacgi kadar dur gene ogurursun. 😀
Öyle birşey varsa tedavisi nasıl oluyor peki şimdi düşünüyorum da ilk olduğu zaman akşam yemeğinde balık vardı

Öyle birşey varsa tedavisi nasıl oluyor peki şimdi düşünüyorum da ilk olduğu zaman akşam yemeğinde balık vardı
O zaman balık kılçığı takılmıştır 🤦🏻‍♀️ Ben de bu sabah çiğ pancar yedim Boğazım yanıyo yanma hissi geçmedi hala kaynar su içmişim de boğazım yanmış gibi bi his çok sinir bozucu 😒

O zaman balık kılçığı takılmıştır 🤦🏻‍♀️ Ben de bu sabah çiğ pancar yedim Boğazım yanıyo yanma hissi geçmedi hala kaynar su içmişim de boğazım yanmış gibi bi his çok sinir bozucu 😒
Çiğ pancar gerçekten çok kötü yakıyo boğazı geçen haftada ben yemiştim soguk süt için biraz iyi geliyor

Çiğ pancar gerçekten çok kötü yakıyo boğazı geçen haftada ben yemiştim soguk süt için biraz iyi geliyor
Öyle mii bilmiyodum bilsem çiğ yer miydim 😒 neden öyle bişey yaptığımı da bilmiyorum turşusunu yaptım doğrarken kıtır kıtır yedim hoşuma gitti derken ay bi yandı boğazım bu saat oldu aynı 🤦🏻‍♀️

Yalnız balık kılçığının çıkması lazım ordan kbb ye gittiniz mi? Belki muayene ederken çıkarır hemen varsa

Öyle mii bilmiyodum bilsem çiğ yer miydim 😒 neden öyle bişey yaptığımı da bilmiyorum turşusunu yaptım doğrarken kıtır kıtır yedim hoşuma gitti derken ay bi yandı boğazım bu saat oldu aynı 🤦🏻‍♀️
Bende bilemedim ilk ve son yiyisim oldu pişmişi turşusu ne kadar güzelse çiğ hali bi o kadar kötü

İşte şimdi biri burda söyleyince acaba olabilir mi diye düşündüm evet gittim bir ay önce salı günü tekrar gidicem
Tabi doktora bildirin bu durumu da gerilerdeyse bakarsınız kamerayla falan bakıyorlar ya gerçekten minicik bişey zaten kılçık görür çıkarır hemen geçmiş olsun valla zor bi durum Boğaz’da takılma hissi 🙁 tez zamanda kurtulun 🤲🏻

Son zamanlarda da bende de sanki boğazıma biri bastırıyor gibi bir ağırlık vardı. Telefonla cok uğraşıyorm radyasyon mu etkiledi noldu diye kendi kendime cvp aradım. Üstelik hipertiroid var bende. Büyüme falan mı oldu tiroidlerde dedim. Su normalde içmem sevmiyorum ama bi kaç gündür içmeye başladım geçti o his. Alakasızdır belki bilemiyorum

Gecmis olsun. Eger bu his seklinde ise beyin ile alakali oldugu icin Noroloji hekimine gorunmeniz gerekebilir.

Cok stresli bir insansaniz globus histerikusu arastirin derim. Bu rahatsizlik bayanlarda sık görülüyor

dipsiz kuyu dipsiz kuyu balık kılçıgıysa kbb doktoru görürdü sanki benim cocukken takıldı akşam yemekde Allahım orda batıyor yutkununca ekmek ye su iç geçmedi gittik acile hemen o beyaz uzun cubugu daga dilime bastırdı bıt diye fırladı ayy ddememme kalmadan yuttum 🙈kılcıgı...

Şuan benimde var ve sık sık olur. Stres , kaygı da yapabiliyor yada boğaz reflüsü olabilir. Benim reflüden kaynaklı , boğazımda kocaman şişlik hissi , yutkunma da zorlanma oluyor. Mide şikayeti , yada mideden boğaza gelen sıvı hissi varsa doktorunuza belirtin

Bende her yıl ekim ayından başlar 2 3 ay dediğiniz gibi olur. Boğazımda bir şey var, hep orada duruyor, yutkunuyorum gidiyor gibi oluyor ama 3 saniye sonra yine oluşur. Alerjik geniz akıntısı benimki, muhtemelen sizin ki de öyledir. Hava çok kuru olduğunda da olabilir, burnunuza nemlendirici sıkın sürekli yada alerjik. Doktor ne dedi sonucu yazar mısınız?

2 Ay önce bu yüzden ölüyordum. Hatta sağlık kısmında konum bile var ama kimse cevap yazmadı.
Yediğim lokmalar takılıp nefes boruma kaçıyordu. 1 hafta sadece sıvıyla beslendim cok kötüydü. Doktor alerjik geniz akıntısı dedi ilaçlar kullandım ama takılmalar geçmesine rağmen geniz akıntısı geçmedi. Biraz önce hapı yutamadım kaldi boğazımda zar zor gitti.

X