Bloxorz

bebiskom

ναяℓığıη öу&#8467
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2009
2.495
4
Evet arkadaşlar oyun süper zemuszemus bir o kadarda zevkli
bakalım kaçıncı bölüme kadar gelebileceksiniz.....

OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunumuzdaki amacımız havada duran panelimizin üstündeki iki küpden oluşan dikdörtgenler prizmamızı havada asılı duran panelimizdeki deliğe sokmak.Bu uğraşı verirken kübümüz sürekli aşağıya düşüyor.Bu yüzden oyunun adı gerçekten sinir kübü olmayı hak ediyor.tam yaptım diyosun ahanda çevirdim deliği tutturdum nerde arkadaşım doğru aşağıya gidiyor küp,hadi baştan taklalar attırmaya çalışıyoruz kübümüze. Oyun toplam 33 levelden oluşuyor.Levelleri atladıkça oyun bize o an bulunduğumuz levelin passcode unu oyunun sağ üst köşesinde veriyor böylece oyunu tekrar tekrar baştan oynamadan kaldığımız yerden devam edebiliyoruz.Tek yapmamız gereken kaldığımız levelin passcodeunu kaydetmek ve Ana Menüdeki load stage e girmek.

buyrun arkadaşlar sinirlerine güvenenn oynasın ben 7 . kademedeyim..bakalım kaçıncı kademeye kadar gelebileceksiniz...:teytey::dance:sositososito

6.kademeye geldim en son ve devam edemicem artık,aşağıya düşüp duruyor ya senağlama senağlama senağlama

arkadaşlar 13. bölüme kadar geldim orada takıldım kaldım bi türlü geçemedim. 13 e kadar gelip geçen var mı?

ben bu oyunu bitirmiştim önceden şimdi tekrar baktım 13.bölüme sinir bozucu bölümlerinden biri gerçekten :teselli:

13.bölümden sonrası olmadığını düşünmeye başlamıştım doğrusu. devamı var mı yanı, kaç level hatırlıyomusun?

ya ben 7. bolumun deliginden keciremiyorum kupu 7. bolumu gecen varsa nasil gectigini yazabilir misiniz sinir oldum

tatlım ben geçtim ama şuan tam hatırlamıyorum tekrar bakıp bilgi veririm. şuan ben 33. leveldayım daha ne kadar var bilmiyorum :p

tatlım ben geçtim ama şuan tam hatırlamıyorum tekrar bakıp bilgi veririm. şuan ben 33. leveldayım daha ne kadar var bilmiyorum :p

hadi ya kaca kadar gidiyormus bu oyun
alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

offfffff kafayi yicem ya 7. bolumu gecemiyorum alsanaalsanasmile

Guzelde ablam 7. bolumu gecemiyorum ya sen kaca kadar geldin

X