Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Bugünkü menüm
Güne zencefili suyla başladım

Kahvaltı
Köz biber patlıcan yoğurt

Ara öğün
Espresso leblebi 1 hurma

Akşam
Perde pilavı salata

Ara öğün yeşil elma 1 sb kefir sade
3 lt su tamamladim
30 dk leslie
100 ip atlama

Eklentiler

• 20240515_233348.jpg
    20240515_233348.jpg
    38,6 KB · Görüntüleme: 11
Bugünkü menüm
Güne zencefili suyla başladım

Kahvaltı
Köz biber patlıcan yoğurt

Ara öğün
Espresso leblebi 1 hurma

Akşam
Perde pilavı salata

Ara öğün yeşil elma 1 sb kefir sade
3 lt su tamamladim
30 dk leslie
100 ip atlama
3 gün 10.000 adım cezasına başlanmadi canım. Hatırlatmak istedim. Leslie yi 15 dk daha yapıp kanıt göndermiş olsan 45 dk egzersiz de geçerlidir. Saatinde egzersiz başlatma ayarı varsa süreyi o şekilde de kanıtlayabilirsin

15 Mayıs Çarşamba
Menü
2 PM bir parça sarımsaklı ekmek
Bir yumurta bir büyük kase roka ve
iki avuç yaban mersini, iki kaşık pekmez
36 yapacaktım ama “ye ya ne olacak bu kadardan” dedim ve dediğimi dinledim 🤦🏻‍♀️
Yoksa bu kadar düşük kalorili beslenmiyorum.
Adım da şu an 11K de ama daha akşam yürüyüşümü yapmadım. Öğleden sonra beşe geliyor saat şimdi. Bir saate çıkarım ama yatmadan eklerim adım resmimi de.

15 Mayıs Çarşamba
Menü
2 PM bir parça sarımsaklı ekmek
Bir yumurta bir büyük kase roka ve
iki avuç yaban mersini, iki kaşık pekmez
36 yapacaktım ama “ye ya ne olacak bu kadardan” dedim ve dediğimi dinledim 🤦🏻‍♀️
Yoksa bu kadar düşük kalorili beslenmiyorum.
Adım da şu an 11K de ama daha akşam yürüyüşümü yapmadım. Öğleden sonra beşe geliyor saat şimdi. Bir saate çıkarım ama yatmadan eklerim adım resmimi de.
Arada açlik iyidir. Bende bugün fazla bir şey yemedim. Müthiş de kalori yaktim. O yüzden çok huzurluyum 🥰

selam kizlar anca girebildim dunden beri Chocolita Chocolita tatilden kastimiz oglumun sunnetine gelemiycekler evet bazilari icin gereksiz ama hep berbar oturduk tarihi herseyi kararlastirdik somra gelmiyoruz diyince uzulduk ,Nasipdiyoruz napalim

15 mayıs Çarşamba menum
7.00 500 ml limonlu su
10.00 şekersiz Türk. Kahvesi
11.30 2 kk peynir+ 5 siyah zeytin + 1 yk yeşil zeytin + domates + 1 avuç çiğ findik+ 1 yulaftan yapma ekmek
17.00 5 yk mantarlı sebzeli tavuk sote+ 1 kase keten tohumlu yogurt+1 tabak keten tohumlu karışık salata+ 1 yulaf ekmek
Su 2 litre
Ara 500 ml yesilcay kürü
Chocolita Chocolita Dutt Dutt

Eklentiler

• IMG-20240515-WA0334.jpeg
    IMG-20240515-WA0334.jpeg
    70,7 KB · Görüntüleme: 13
Chocolita Chocolita Dutt Dutt
Biraz göl kenarında, biraz yürüme bandında, biraz oğlumun antrenmanı beklerken, biraz da evin bir ucundan bir ucuna çok karışık bir yürüme oldu. Ama oldu
18285 adım 15 Mayıs Çarşamba

Eklentiler

• C23CDBA9-4235-4292-BB38-C51BABD0B35D.jpeg
    C23CDBA9-4235-4292-BB38-C51BABD0B35D.jpeg
    55,8 KB · Görüntüleme: 10
Pandora27 Pandora27 Çarşamba Perşembe menüleri gelmedi
suspushanimcim suspushanimcim tavsannesi tavsannesi Fateb Fateb bugünün menüsünü bekliyorum kızlar
Geldim kaptanim, dün cok yorgundum. Hatta eve gelirken bi ara gözüm kapandi anlik Allah korudu. Kendime geldigimde yan seride gecmisim biraz.

Eve gelince normal yedim, aksam cocuklara makarna yapmistim ondan da yedim maalesef.

Sabah
Yok
Ögle 15.30
3 dilim ekmek
Kabak corbasi
2 yk kavurma
Auch ici kafat Antep fistigi
4 5 dilim karpuz

Aksam 18.00
Bi tabak makarna

Adim yok maalesef.

Maalesef yorgunluktan ne varsa yedim.
Cezam varsa da yoksa da bugun yürümeye calisacagim. Suan bile yediklerim midemde hala cok rahat hissetmiyorum kendimi.

Geldim kaptanim, dün cok yorgundum. Hatta eve gelirken bi ara gözüm kapandi anlik Allah korudu. Kendime geldigimde yan seride gecmisim biraz.

Eve gelince normal yedim, aksam cocuklara makarna yapmistim ondan da yedim maalesef.

Sabah
Yok
Ögle 15.30
3 dilim ekmek
Kabak corbasi
2 yk kavurma
Auch ici kafat Antep fistigi
4 5 dilim karpuz

Aksam 18.00
Bi tabak makarna

Adim yok maalesef.

Maalesef yorgunluktan ne varsa yedim.
Cezam varsa da yoksa da bugun yürümeye calisacagim. Suan bile yediklerim midemde hala cok rahat hissetmiyorum kendimi.

Chocolita Chocolita

X