Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

İyi akşamlar kızlar menü yazmaya geldim
7.30 500 ml limonlu su
9.30 şekersiz Türk kahvesi
11.30 2 tane mini yulaf ekmek + 1 tane tereyağlı yumurta+ 2 kk peynir + 1 domates+1 salatalık + 6 tane yeşil zeytin+7 tane siyah zeytin
17.30 kırmızı mercimekli falafelimsi bisey yaptım sarımsaklı yoğurtla onu yedim 1 kase
Su 2 litre
500 ml yeşil çay kürü
15 dk leslie + 10 dk yürüyüş (yürüyüşün resmini cekmemisim saatte ama yaptim)
Adım sayimi yatmadan atacam
Chocolita Chocolita Dutt Dutt

Eklentiler

• 20240516_193427.jpg
    20240516_193427.jpg
    79 KB · Görüntüleme: 14
Hayırlı akşamlar
Sabah limonlu su
Öğlen tarçınlı kahve
14:00 2 yumurta 2 dilim peynir 1 tabak salata
Ara yeşilçay
19:30 1 fırınlanmış tavuk göğsü 1 servis kaşığı bulgur pilavı
2 lt su
Chocolita Chocolita saatin pili bitmişti telefondan takip ettim adımı cezada 2 . Gün
IMG_5346.jpeg

Uykusuzluk zor. Bir şekilde erken uyumak lazim. Bağışıklık içinde çok önemliymis.
Dün diyet dışı vardı bu arada hareketi kanıtlarsan cezaya sayarım canım
Ne kadar adim atmam gerek suan 5.800 küsürdeyim . ;(
Tam esimi cagirdim yürüyüse cikacaktim arkadas aradi ki, bizim banyo gideri bozuk sizde dus alabilir miyiz diye. Ve kaldi yürüryüsüm. Ama simdi tamamlamaya calisayim 7.000ne 😢

16 Mayis Persembe menüsü
kalkınca limonlu Himalaya tuzlu su
1:30 pm: tavuklu Sezar salata Sossuz sadece zeytinyağlı - ayran
3 tane hurmalı fındık badem fıstıklı top
Akşama da 1 porsiyon taze fasülye ve cacık var
Şimdilik adım 9500de ama akşam yürüyüşünden sonra yazıp adminleri etiketleyeceğim

Ne kadar adim atmam gerek suan 5.800 küsürdeyim . ;(
Tam esimi cagirdim yürüyüse cikacaktim arkadas aradi ki, bizim banyo gideri bozuk sizde dus alabilir miyiz diye. Ve kaldi yürüryüsüm. Ama simdi tamamlamaya calisayim 7.000ne 😢
Ciddi mi:) nasıl yani, belki normaldir ama bana değişik geldi. Tamir etmeyi düşünmüşlerdir herhalde. Bir iki gün bekleyecek kadar kokmamışlardır. Benim üstüme vazife değil ama ailece gidip yıkanmak filan değişik geldi.

Geldim kaptanim, dün cok yorgundum. Hatta eve gelirken bi ara gözüm kapandi anlik Allah korudu. Kendime geldigimde yan seride gecmisim biraz.

Eve gelince normal yedim, aksam cocuklara makarna yapmistim ondan da yedim maalesef.

Sabah
Yok
Ögle 15.30
3 dilim ekmek
Kabak corbasi
2 yk kavurma
Auch ici kafat Antep fistigi
4 5 dilim karpuz

Aksam 18.00
Bi tabak makarna

Adim yok maalesef.

Maalesef yorgunluktan ne varsa yedim.
Cezam varsa da yoksa da bugun yürümeye calisacagim. Suan bile yediklerim midemde hala cok rahat hissetmiyorum kendimi.
Çok geçmiş olsun. Ben de çok defa içim geçti böyle arabada. Yorgunluk ve. Diyordum. Sonra vitaminlerim yerlerde çıktı. D, B12 ve demir. Tedaviden sonra düzeldi çok şükür.

Ciddi mi:) nasıl yani, belki normaldir ama bana değişik geldi. Tamir etmeyi düşünmüşlerdir herhalde. Bir iki gün bekleyecek kadar kokmamışlardır. Benim üstüme vazife değil ama ailece gidip yıkanmak filan değişik geldi.
Ailecek demedim zaten , esi yok zaten.
Sadece kizi dus alip cikti, sonra muhabbet kahve vs derken .

Ailecek demedim zaten , esi yok zaten.
Sadece kizi dus alip cikti, sonra muhabbet kahve vs derken .
:) bu kızlar insana her şeyi yaptırır.
çoğul olunca Aklımda Afyon hamamlarında havlu peştemalleriyle hamama giden aile fotosu canlanmıştı.

Çok geçmiş olsun. Ben de çok defa içim geçti böyle arabada. Yorgunluk ve. Diyordum. Sonra vitaminlerim yerlerde çıktı. D, B12 ve demir. Tedaviden sonra düzeldi çok şükür.
Tesekkür ederim.
Ahaha arkadasina guldum 😀
Ne mutlu senin gibi arkadasi var ama 👏🏽
Avrupa da lazim böyle.

Eveeet zorlu bir gün bitti çok şükür☺️ Akşama doğru bir migren krizi tuttu. Normalde böyle durumlarda aç kalmamaya dikkat ederim ki daha d şiddetlenmesin ama bugün direndim ve daha ilk günden proğramımdan çıkmadım☺️
Sabah kahvaltı yapmadım.

Saat 14.00 : Bir küçük dilim peynirli domatesli tost, bir yumurta ve 3 zeytin

Saat 17 : Yarım kase tarhana çorbası, ızgara tavuk ve ayran (ızgara tavuğu marula sarıp sarıp yedim. Kore dizilerinde pişirdikleri etleri hep öyle yiyorlardı denedim benim de hoşuma gitti valla tavsiye ederim☺️)

Ve akşamda iki dilim karpuz yedim.

Evde yarım saat spor yaptım. Bizim evin karşısı stadyum onun etrafını da 5 kez turladım ama kaç adım bilmiyorum. Telefonuma akşm adımsayar indirdim. Yarından itibaren adım sayısı da verebilicem.
Yarın sabah rartıda çıkacak rakamdan memnun kalacağımı hissediyorum. 😁

X