Bittigine üzüleceğim dixi arıyorum

This is us 😍 friends de güzeldi. Bunları izlediysen how ı met your motherıda izlemişsindir :) hepsi bomba diziler 💓 modern family gözüme çarpıyordu hep; bende onu listeye alayım :)
Onu eşzamanlı izlerdim yayınlanırken.
Ben de sana gilmore gırls onereyim,onu da eşzamanlı izlerdim. 16 yaşında kızını doğurmuş bir kadin var, hikaye de kızı 16 yaşındayken başlıyor. Küçük bir kasabada yasiyorlar, çok sıcak bir dizi. Öyle büyük olaylar yok, herkesin başına gelecek hikayeler ama çok sıcak bir yapım. Ben de tekrar başlamayı düşünüyorum

Aileden birileri gitmiş gibi hissettim diyince böyle sıcacık,aile dizisi gibi bir şey bekleme ama 😂
Çok sağlam bir aile draması aynı zamanda da yer yer efsane güldüren bir dizi
Biraz fazla amerikanvari zaten amerikan dizisi o ayrı da😂 biraz fazla cinsel içerikli sahneleri var yani haberin olsun,bizim kültürümüzle alakası yok yani,yok artık bu kadarda olmaz deme sonra 😂
Ama sağlam bir dizi yani,gözbebeğimdir kendileri.
Çokta eleştiri almıştı bu dizi 😬 amerikan aile yapısı böylemi diye😂 kötülüyorsunuz bizi diye😂 fiona bebeğim benim😅
Onu eşzamanlı izlerdim yayınlanırken.
Ben de sana gilmore gırls onereyim,onu da eşzamanlı izlerdim. 16 yaşında kızını doğurmuş bir kadin var, hikaye de kızı 16 yaşındayken başlıyor. Küçük bir kasabada yasiyorlar, çok sıcak bir dizi. Öyle büyük olaylar yok, herkesin başına gelecek hikayeler ama çok sıcak bir yapım. Ben de tekrar başlamayı düşünüyorum
gilmore 3-4 bölüm baktım dikkatim dağıldı sanırım :) bidaha baştan alıp bakayım :) onunda baya seveni olduğunu duyarak başlamıştım aslında :) listeye alayım tekrar ☺️🙏

Çokta eleştiri almıştı bu dizi 😬 amerikan aile yapısı böylemi diye😂 kötülüyorsunuz bizi diye😂 fiona bebeğim benim😅
Aay sende izledin demek ki 😊
Ya dizinin adı UTANMAZLAR zaten ne beklenir ki? 😂
Ama ben o dizinin cinsellik içeren sahnelerine hiç takılmadım açıkçası çünkü dizi sadece ondan ibaret değil aslında,alt metninde anlattığı çok sağlam bir dram hikayesi var dizinin.
Hani böyle boş,hiç bir şey anlatmayan,paso seks sahneleri dönen bir dizi olsa haklılar derdim.
Bu arada Fiona candır❤

gilmore 3-4 bölüm baktım dikkatim dağıldı sanırım :) bidaha baştan alıp bakayım :) onunda baya seveni olduğunu duyarak başlamıştım aslında :) listeye alayım tekrar ☺️🙏
Fiona'nin ilk nikahında çalan sarki benim en etkilendigim şarkılardan biriydi. Zar zor , ara tara buldum ve hayatımın fon muzigi oldu:)
Paylaşayım da,belki benim gibi seven ama aramaya üşenen vardır

Suits
The Serpent
Manhunt Unabomber
The chestnut man
Broadchurch
The fall
The staircase
How to get away with murder

Bazıları uzun bazıları tek sezon ama izlenir, bir sonraki bölüme merak uyandırır.

Aaa bu arada gilmore girlste ikinci sezonda kızın sevgilisi kim biliyor musun??
This is us'un jack 💕
Hem de daha bıyıkları yeni terlemiş, gencecik hali. Belki izlemek için motivasyon olur :p

Aaa bu arada gilmore girlste ikinci sezonda kızın sevgilisi kim biliyor musun??
This is us'un jack 💕
Hem de daha bıyıkları yeni terlemiş, gencecik hali. Belki izlemek için motivasyon olur :p
Şuan sana yazarken inventing anna izliyorum(mini dizi) sonuna geldim😬 bitsin hemen gilmore başlıcam😂

Downton Abbey ❤️‍🔥
Good wife ve onun spinningi good fight , ikisini de. O kadar sevdim ki kizlarim olursa adlarini koyacagim Alicia ile Maia

Dominic West severseniz The Affair , Les miserables

Bi de the truth about the Harry Quebert affair

Kizlar selam,
Bitince üzüleceğim diziler şunlardı:

Game of thrones (üzülmedim kahroldum)
La case de papel
Vis a vis
The good doctor
Line of duty
The sinner

Bu dizileri seyredenler bilur bu kalitede bir dizi ariyorum Varmi bir önerisi olan? Seve seve denerim. tesekkur ederim..
Duygusal : SECRET GARDEN (KORE)
DRAM: Bad Guy (Kore)
Macera Gizem Mitolojik: SUPERNATURAL (Olağan üstü bir de uzun sürdü dizi. Keşke hiç izlememiş olsaydım da bölümünlarin hepsini ard arda izleme şansım olsaydı derdim. ) Renkler zevkler tartışılmaz. Seçim sizin. İlk bölümler biraz konuyu bağlamak zor. En az 4 bölüm izlersen soruna karar izlersin. Bir sezon hangisi hatırlamıyorum çok saçma olmuştu ama ( dizi bitirme kararı sonrası hayranlar aşırı tepki verdi. Biteremediler. O bölümlerinde komedisi için izledim. )

Fishbowl wives yeni bitirdim tavsiye ederim.
Shameless ve breaking bad aklima hemen gelen diger favorimlerimdir.

Penny Dreadfull

Carnivale , bitince hele de yarım bırakılıp bitirilince çok üzülmüştüm . Yıllar geçti onca dizi izledim favorim hep bu dizidir .

American Horror Story 2. sezon . Her sezonu farklı.

X