Bahçe Bakımı ve Çiçekler Bitkilerimiz 🌱🌵🌿🍀🍃

Bugün yeni yavrular karşıladı beni 🥹 temizledim, suladim, kalp kalbe karşıdır çiçeğim biraz daha uzamis, siklemenim pembe pembe açmış, kendilerini kışa hazırlıyorlar.🩷
IMG20231112162242_BURST009.jpg
IMG20231112162226.jpg
IMG20231112162125.jpg
IMG20231112162200.jpg

Eklentiler

• IMG20231112162115.jpg
    IMG20231112162115.jpg
    136 KB · Görüntüleme: 28
Bende burda arkadaşlar resmini attığında böyle bir güzelliğe kim leş ismini koymuş olabilir diye düşünmüştüm. Ama adının hakkını veriyormuş gerçekten😂 balkonda çok anlaşılmıyordu da fotoğraf çekmek için içeri almıştım. Aceleyle çekip geri gönderdim balkona🙈

Bende burda arkadaşlar resmini attığında böyle bir güzelliğe kim leş ismini koymuş olabilir diye düşünmüştüm. Ama adının hakkını veriyormuş gerçekten😂 balkonda çok anlaşılmıyordu da fotoğraf çekmek için içeri almıştım. Aceleyle çekip geri gönderdim balkona🙈
Ayyyy cidden kalsın :110:Sizinkini Allah bağışlasın :KK8:

ZemheriPoyraz ZemheriPoyraz Atlaslar aynı sukulent kaktüs gibi dışarda durur mu? En iyi kapalı balkon dediler
-6 dereceye kadar dayanıyormuş ama kapalı balkonun varsa orada daha güvende olur, benimki kapalı balkonda, 3 derecenin altını genellikle görmüyor
Kimisi çürük et ya da çürük patates gibi kokuyor.

Crassula ailesinin çiçekleri de rutubet kokuyor. Bende springtime var, çiçekleri harika ama koku kötü.

-6 dereceye kadar dayanıyormuş ama kapalı balkonun varsa orada daha güvende olur, benimki kapalı balkonda, 3 derecenin altını genellikle görmüyor

Kimisi çürük et ya da çürük patates gibi kokuyor.

Crassula ailesinin çiçekleri de rutubet kokuyor. Bende springtime var, çiçekleri harika ama koku kötü.

Senin çok güzeldi ondan sordum şu an açık balkonda bakalım nasıl olacak

Senin çok güzeldi ondan sordum şu an açık balkonda bakalım nasıl olacak
Güzel büyüyor ama hiç çiçek açmadı daha, güneşi az geliyor sanırım ama koyacak daha doğrusu asacak başka yerim yok. Sen çiçeklendirebildin mi hiç

X