Birikim yapıyorum ne almalıyım.

Hanzadens

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Mart 2023
502
280
24
Merhaba arkadaşlar şuan bir alyansim var 2 ay oldu alalı ufak ufak Birikim yapıyorum çalışmıyorum bu arada belirtmek isterim şuan bozukla birlikte 1000 liram var birde 1000 lira daha gelecek elime acaba gram altın mi alayım yoksa biraz daha biriktirip bir altın yüzük daha mi alayım hiç bir fikrim yok seçimden önce yapmak istiyorum.

Merhaba arkadaşlar şuan bir alyansim var 2 ay oldu alalı ufak ufak Birikim yapıyorum çalışmıyorum bu arada belirtmek isterim şuan bozukla birlikte 1000 liram var birde 1000 lira daha gelecek elime acaba gram altın mi alayım yoksa biraz daha biriktirip bir altın yüzük daha mi alayım hiç bir fikrim yok seçimden önce yapmak istiyorum.
İşçilikli ürünler almamalisiniz satarken zarar edersiniz.24 ayar gram altın alın.

Teşekkürler benim alyansim 14 gram ilerde dara düşünce mesela satmak istesem zarar mı etmiş olurum anlamadım
alyanstı,bilezikti illaki işçilik oluyor hatta ceyrek ata altin vs bu türlerde de alım satım arasindaki makas has altına göre daha fazla.Has altın yani 24 ayar gram altın aldıgınızda alım satım makası diğerlerine göre cok az.

Ben takmak istiyorum hep istemişimdir yüzüğüm olsun bilekligim olsun diyorsaniz alin, bi daha mi gelcez dunyaya

Yok arkadaşım ne yüzüğü ne bilekligi benim derdim yatırım diyorsanız gram altın alacaksınız

X