Bira mayası tableti kullananlar var mı ?

kızlaar bende az önce gnc'den aldım. kullananlar yardımcı olabilir mi yemeklerden 20 dk önce 3 tane mi almam gerekiyor? siz nasıl kullanıyorsunuz?

bende zor yutuyorum canım ama kilo almak için herşey yaparım:) orantılı daha olmadı bu sefer alt bölgesinde değişme olmuyor:) gerçi şimdi bişey söylemek için erken:KK66: sende bakalım nasıl değişimler olucak:KK66:

Ainen canım orası öyle de dedim sadece bende mi bir problem var:44::KK9: 1 ayın sonunda belli olur artık o :) ben de hem sendeki gelişmeleri hem de kendimdeki değişmeleri merakla bekliyorum:KK9:

Bugün Gnc'den 250 tabletlik aldım. Yemeklerden sonra 2'şer tane 3 kez alınacak.
Yani günde 6 tablet içmiş olacağız.
Gelişmelerden haber ederim.
İlk gün 19.02.14 kilo 45 ile başlıyorum. :KK16:

Bugün Gnc'den 250 tabletlik aldım. Yemeklerden sonra 2'şer tane 3 kez alınacak.
Yani günde 6 tablet içmiş olacağız.
Gelişmelerden haber ederim.
İlk gün 19.02.14 kilo 45 ile başlıyorum. :KK16:

Aramızda 1 gün var:) hadi bakalım:)

Birşey sorucam, bu tabletler alerji yapar mı?

İçinde ki tamamen bitkisel maya sonucta, hamur işlerinide cok yerim,bira da içerim.

Ama tableti kullanmamda 2. günüm dünden beri bi değişiklik hissediyorum, nasıl dile getiricem bilemedim..
Şimdi bende panik atak var, ben ilaç aldgım hap içtiğim zaman psikolojik olarak ''ya bişey olursa,ay basım dönüyo,kalbim atmaya basladı'' gibi tepkiler veriyorum istemsiz..

Bu tabletlerde de içtiğimin 20. dakikası beni bas dönmesi alıyor. Sanki atak gelecekmiş gibi. Psikolojik olmasını umuyorum.. Ama bugün farkettim yüzümde kızarıklıklar var belli yerlerde hani kaşımış gibi.. kaşırsın kızarır ya aynı öyle..
Anlayamadım..

Kullananlar ne düsünüyorsunuz?

kızlar sizinde bira mayası tabletinizin içinden minicik bi pakette toz gibi birşey çıktı mı? 3-4 gündür kullanıyorum farketmemiştim.bugün kutuyu biraz yan çevirince farkettim.alttan minicik pi paket çıktı.restoranlardaki tuz paketleri gibi.içinde ne olduğunu bilmiyorum

kızlar sizinde bira mayası tabletinizin içinden minicik bi pakette toz gibi birşey çıktı mı? 3-4 gündür kullanıyorum farketmemiştim.bugün kutuyu biraz yan çevirince farkettim.alttan minicik pi paket çıktı.restoranlardaki tuz paketleri gibi.içinde ne olduğunu bilmiyorum

canım ben solgar marka aldım aslında gnc alıcaktım firmanın tlfnuna ulaşamayınca eczaneden solgar aldım..Sen diyince baktım da ben içinde dediğin şekilde bir paket göremedim belki o markaya özgü birşeydir solgardan da şişenin içinden pamuk çıkıyor tabletler dağılmasın diye konuluyormuş belki o da o amaçlıdır

nem ve rutubeti Önleyici bi madde oluyor o paketin içinde olası ilacın kapağı felan açılırsa nemlenmeyi önlüyor arkadaşım ..

kızlar bende kullanmaya başladım tabletinden günde 6 tane içiyorum 4 gün oldu başlayalı bi de organik arı sütü önerdiler sabah kahvaltıdan önce bitane ondan içiyorum kilo almak için umarım işe yarıyodur bi dünya para verdim :KK1:

kızlar bende kullanmaya başladım tabletinden günde 6 tane içiyorum 4 gün oldu başlayalı bi de organik arı sütü önerdiler sabah kahvaltıdan önce bitane ondan içiyorum kilo almak için umarım işe yarıyodur bi dünya para verdim :KK1:

aynı gün kullanmaya başlamışız...değişik etkiler var mı sende...

Ya benim istahim iyi ama ben hemsireyim yeni atandim cok yogun calisiorum kilo alamiorum yani beklemedeyim etkisini degisikligi gormek icin. Suan kilomu takip etmiorum 48 kilo basladim bakalim alcakmiyim. Sende olumlu bi degisim varmi gerci erken daha ama insan merk ediyo neticeyi

Ya benim istahim iyi ama ben hemsireyim yeni atandim cok yogun calisiorum kilo alamiorum yani beklemedeyim etkisini degisikligi gormek icin. Suan kilomu takip etmiorum 48 kilo basladim bakalim alcakmiyim. Sende olumlu bi degisim varmi gerci erken daha ama insan merk ediyo neticeyi
benim yüzüme etkisi şu bir kaç günde inanılmaz..

sigara uykusuzluğa rağmen etki etti ... Azcık da iştah açtı o kadar şimdilik

en önemli etkisinden bahsetmeyi unutmuşum

ruh hali.... Bu tablet insanı depresyondan çıkarır =)

göğslerim şişti ama şu an reglim...ondan da olabilir en iyi cevabı ilerleyen zamanda verebiliriim

Valla benimde ole sanki kafa yapti ilac ya bi dunya keyfim yerinde guluyorum paso moralim duzeldi sana cok hak veriyorum ben depresyondydim bi kac gun oncesine kadar.. ben menstruasyonda diilim ama gogusleri tas gibi oldu valla cok memnun kalıyorum

1 kutu bittikten sonra 10 gün ara verilecekmiş

bağışıklık kaznamaması için bünyenin...