Bir tatil sorusu da benden

gecenin_resmi

BU' DA GEÇER!!
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2015
5.769
11.791
Hayirli günler kizlar.haziran sonunda Allah nasip ederse tatile gideceğiz.gecen yil gittiğimiz otelde park beşik vardı çok iyi oldu ama bu yıl gideceğimiz otelde beşik hizmeti yokmuş.oglum asla rahat yatan biri değil .sürekli döner beşiğinde. hiç yanimizda da yatirmadik.21 aylık olacak korkuyorum birde derin uyursan havanın etkisi ile. sizler böyle bir sorun yaşayıp çözüm bulabildinizmi.esim çantasına koyup kendi park beşiğini götürelim diyor.bagaj ücreti cokmu gelir diye düşünüyorum gelse de yapacak bişey yokta zor olur gibi geliyor.onerileriniz varsa alirim.

Kendi park beşiğini götürmeniz en iyi fikir aslında. Odada bazen tekli koltuklu çekyatlar oluyor. Onlardan düşmez ya da yastık isteyip yanına düşmemesi için dizebilirsiniz. Siz bi sorun olmadı otele odada koltuk çekyat bir şey var mı?

21 aylik cocugu ezerim diye korkuyorsaniz ekstrem bir durum olur hani cok kilolu fln degilseniz. Duser diye korkuyorsaniz cekyati yatagin yanina cekersiniz ama en guzeli ekstra tek kisilik yatak ekletip cift kisilik yatagin yanina cekip bir ucta siz bir ucta esiniz orta da cocuk olmasi benim fikrim

X