bir erkekte ilk dikkatinizi çeken şey ne olur?

sedosbilal

ben bilmem beyim bilir;))
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2010
2.001
10
bir erkekte ve kadında diye de değiştirebiliriz tabi ilk dikkatinizi çeken şey ne olur?
hangisini yazarsanız beirtin ama
ben ellerine bakarım mesela

Son düzenleme:
tabi ki bastan asagı temizlik sonra da konusması hali tavrıı kendini tasıması cok önemli benceeee

kim olduğuna bağlı...
tanımadığım biri için önce konuşma tarzı önemlidir..zeki erkekler çekicidir..

Son düzenleme:
benim dikatimi ceken nisanlimin omuzlari oldu:KK1: ona sarildigim an hep omuzlarini hisederim. elleride benim icin onemlidir, temiz olup olmamasi degil, ellerimi avucunun icine aldigi zaman ki o his! ve tabi bakislari da onemli bence, bana nasil baktigi icimi isitmali...:KK61::KK61:

en çok neresi dikkat cekıyosa orası dıkkatı mı ceker ozellıkle baktıgım bı yer yoktur aman erkeklerı bu akdar onemsemeyın

ilk başta eller ve popo dikkatimi çekerdi ama erkek arkadasımı ilk gördüğüm anda bakışı beni bitirdi masum cocuksu küçük kahverengi gözlerii:kk77:
bebeksi yüzü cok hosuma gider lokum gibi yanakları var :nazar: (bak özledim ya)
ayy bide köşeli yüz yapısı dudak kenarlarında çizgileri gülünce yanaklarında olusan cukurları ("ahhh ölünce oraya gömsünler beni" demiştim de sana bişi olursa o çukurlar bi daha var olmaz ki demişti sevgilim benim)

ve dudaklarıı :KK69: neyse buraya girmeyelim :KK69:

aslında ilk dikkat ettiğim yerler bunlar değildir belki ama artık hiç bi erkek beni ilgilendirmiyor :76:

ben erkekse ciddi efendi düzgün birimi
hanımsa samimiyeti hali tavrı...

Dost Başa Düşman Ayağa Hesabı..:KK53:
İlk Önce Kim Olursa Olsun.. Ayaklara Bakarım..:KK53:

Gülüşü. ve yüzünün temiz ve güzel olması yani temiz yüzlü olması esmer sarışn kumral farketmez eli yüzü düzgn olsun yeter

X