El Sanatları Bir bakın bakalım beğenecekmisiniz bayanlar

xoxzgxuxl 312

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2007
310
1
resim288vq3.jpg

bu çalışmayı yeni yapdım ama anca takımımın 1 kadehi ve sürahisini yapa bildim nedeni ise çok pahalıay mal olması sanırım geri kalan 5 kadehide anca 1 ayda 1 kadeh olarak tamamlaya bileceğim şu sıralar cerceve yapmaya heves sardım birde iyi satılıyor şimdilik bu takımıma ara verdim belki sizde beğenir yaparsınız

resim291ay1.jpg

resim295nq6.jpg

resim300zg9.jpg

resim300zg9.jpg

resim304ly8.jpg

bi arkadaşımın siparişi üzerine yapılan kahvaltı tepsisi

resim305dh8.jpg

resim308ce8.jpg

resim310db1.jpg

çok daha ürün var ama yapıyorum yapıyorum kendime bişi kalmıyor hepsini alıyorlar elimden

Son düzenleyen: Moderatör:
güzelim taşları metre işi aldım bu takımım evde vardı sonrada dikkatli sararak yapıştırdım biraz zahmetli kolay görünüyor ama eğer boncuklar kayarsa sinir ediyor insanı

teşekkür ediyorum güzelim değişik bir şey oldu dışarda sordum inanmadım fiyatına hom swet mıdır ne mağzanın adı sadece kadehin tanesi 750 milyon yuh dedim artık alan nasıl alıyor bilmiyorum

evet çok saçma ama aynasına 10 milyar dediler şok oldum hayrı bunları satmadım ama başka satış yapdığım ürünler var
çerçeve yapıyorum mesela polyesterini alıyorum boyamasını yapıyorum
ama bundan isteyen olursa yaparım daha kimseye götermedim tam olarak tamamlamadığım için

saykal inşallah canım bitsin koyarım resmini
ama dediğim gibi pahalıya geliyor tek bardağı 65 milyona mal oluyor
onun için biraz ağırdan alıyorum takımı

yeni yapdığım çok güzel salon takımım var
sizlere onların resminide koyayım görün bakın beğenecekmisiniz bu çalışmalarımıda

taş savoroski diyorlar ismine tabiki benimki gerçeği diyil
gerçekleri çok pahalı ama bu kullanmış olduklarımızda onların taklidi metre işi olarak satılıyor pelikanın yapıştırıcısı ile yapıştırdım ben şu ana kadar atma olmadı daha

eline sağlık hepsi çok güzeller bunlar için kursa falan mı gittin belmeğe falan? daha sonraki gümüş gibi olanları nasıl yaptın mesela tekniğin adı ne?

evet güzelim kursa gidiyorum belmeğe ama o gümüş gibi dediğini sanırım en baştaki takımı diyorsun onu armada da bir mağzada gördüm tamamen hayel ederek yapdım yani onu kursta görmedim savoroski taşlar metre işi olarak satılıyor zaten bende onları dikkatlice sardım kolay gibi ama bazen yaparken sinir ediyor insanı ya genişiliyor yada kayıyor o zaman işte sinir oluyor insan

hayır canım folyo değil bu iş beni çok zorlamıştı bu işi en başta yapdığımda eve getirdim am renk yeniden kustu bütün boyayı geri attı toz toz boya oldu daha sonra yeniden bir daha boyadım en alta fon olarak krem su bazlı boya kullandım üzerienede altın rengi kullandım sıvı olarak bittikten sonra bol sprey vernik üzerien ise düz taşlar almıştım onları yapıştırdım taşların üzerinede tüpdeki sıkılarak kullanılan simli cam boyası kullandım yeşil

evet zorladı bu takım beni ilk zaman boyayı atınca sinir oldum elimi sürüyorum her yer boya oluyordu ama şimdi yok artık halleddik ilk başta zemin rengi vermem gerekiyormuş çünkü bu malzemenin hamı çok farklıymış
eğer sende yapmak istersen sana yardımcı olurum

teşekkürler ben önce şu taşlı vazoya koyulayım sorum olursa seni rahatsız ederim artık a.s.

resim288vq3.jpg

bu çalışmayı yeni yapdım ama anca takımımın 1 kadehi ve sürahisini yapa bildim nedeni ise çok pahalıay mal olması sanırım geri kalan 5 kadehide anca 1 ayda 1 kadeh olarak tamamlaya bileceğim şu sıralar cerceve yapmaya heves sardım birde iyi satılıyor şimdilik bu takımıma ara verdim belki sizde beğenir yaparsınız

çok harika olmuş bende denemeyi düşünüyorum ama çokda kolay görünmüyo

X