Bir bakabilirmisiniz aceba?

demetnur

M & Y & E
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2009
382
6
yaa kızlar ben bekleyemedıgım ıcın tekrar tekrar soruyorum kı kac arkadasımıza sordum zızlerede sormak ıstıyorum ozet gecıcek olursak ben bugun test yaptım tabıkıde sonuc yıne husran ama su ıkı gundur gogusumun ustu sadece ustu felaket sert kıme sorsam gostersem bune bole dıyo gogusumun ucları felaket acıyo normalde benım gogus uclarım hıc acımaz sımdı dokunamıyorum yarın hastalanmam lazım ama napıcagımı bılmıyorum

Son düzenleme:
Canım Şu anda bellı olmaması Çok normal. Adetın 1 2 gÜn geÇsın daha sonra bAk. Benımkıde geÇ bellı olmuŞtu. ınŞallah hamılesındır.

Son düzenleme:
canım inşallah hamilesindir bi kaç gün sonra testi tekrarlarsın... ama yine negatif çıkarsa bi doktora görünmeni öneririm benim de bu ay göğüslerim bi garip 4 gün sonra adet günüm eğer adetim gecikirse ve testim de negatif çıkarsa ben de doktora gidecem çünkü hormonal bi bozukluk olabilir ve hamiş kalmamı engelliyor olablir diye düşünüyorum....
hakkımızda hayırlısı canım...

canım yaa benım aadetlerım cok duzensız ne zaman olucagı bellı olmuyo gunundede oluyorum 10 sonrada oyuzden bukadar kotuyum

beklenen adet günün geçtikten sonra yap bence testi yani en az bi 5 gün geçtikten sonra kesin alırsın sonucu ama kullandığın teste dikkat et benim bugün yaptığımın kullanma tarihi geçeli 1 ay olmuş.

beklemekten başka çare yok başka türlü anlaşılmıyor malesef ben aylarca belirti yaşadım hepside birbir uyuyordu ama malesef negatif o yüzden bence bekle yada pzt kan testi yaptır kesin sonuç alırsın en fazla 45 ytl

16 agustosta hasta olmam lazım ama benım adetlerımm duzensıs benım kasık agrım adet olamam 1 2 gun varken agrırı ama sındıden basladı agrılarım bu bır ıkıncısı normalde benım hıc gogus uclarım sızlamazdı sımdı cok acıyo dokunamıyorum afedersınız ama asırı sık gazım var ıdrarımın rengı bı koyu bı acık ve sabahları kalktıgımda sankı ıcımde bı yuk var onu tasıyomusum gıbı bı agırlık var gece yatarken mıdem cok tuhaf kussam rahatlıcam vede ıstahım cok azadı yemek kokularınada dayanamıyorum bu belırtılerden sadece ıdrar rengım bıde gogus agrım var dıyerlerı ucup gıttı sankı o yuzden bukar tedırgınım bıde devlet hastanelerınde kan tetı ne kadar acaba bı bılgınız varmı

yaa bıde arkadaslar bısey sorucam acaba herkezde yerlesme kanaması olabılırmı yoksa kısıden kısıye degısıyomu

herkeste olucak diye bi kural yok zaten olanların sayısı az. ama sen böyle düşünmeye devam edersen her dakkika yeni bir belirtin çıkar kafandan atmaya çalış hem adet tarihin yarın çoğu belirti beklenen adet gününün geçmesinden sonra yaşanıyor bilgin olsun

benim adete iki gun kala negatif 2 gun gecince pozitif cıkmıstı ve yerlesme kanaması su ana kadar olmadı cok sukur..

canım umarım hamilesindir ama sen yine de ümitlenme bu anlattığın bende geçen ay oldu ama hamile değilmişim. bir düşük yaşadım o yaşadığım hamilelikte de göğüs uçlarım acıdı. yani her iki ihtimal de olabiliyor umarım hayırlısı olur

X