Lekeler, Çiller Bioderma Pigmentbio kullananlar

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
C ceycey0406 sen nasıl bir insansın. Bayılıyorum yorumlarına 😀😀♥️
teşekkür ederim.görümcem der aklında ne varsa dilinde de o var senin diye.o hesap buraya aaa kullandım hepsi geçti bitti niye yazayımm insanları kandırayımm.niveanın en pahalı olanını aldım diğerini değil her gün sabah akşam kullandım pandemi boyunca herbaderm kullandım gratisten alıp.olmadı dur şu meşhur ordinary den de alayım dedim onu da bitirdim eczacıya gittim geçmedi eczacı kalfası arkadaşımdı expigment verdi ama yüzünün tamamına sakın uygulama nokta şeklinde koy koluna falan uygulayabilirsin bol bol dedi.yüzümde 2 yerde vardı zaten mercimek büyüklüğünde kollarımda arabada çocuğu beklerken oluştu yazın.azaldılar ama bitmiyorlarrrrr :KK45: güneşi görünce biraz artacaklar biliyorum ama gene d e faydaları oldu mu olduuuuu :dondurma:

Bende aldım ever düzenli kullanımda çok etkili sonuç alırsınız dediğiniz gibi pahalı ürünler ama hak ediyorlar o parayı sonuç açısından birde alırsanız eğer aklınızda bulunsun kutusunun arkasındaki karekodlari puan toplayarak ürün alblirsiniz 😊
bunu da alayım sonbahara.denemediğim ürün almadı :KK45:

Baslikta ki urunu kullanmadim bilmiyorum ama homm un c vitamini serumu benim gunes lekelerimi yok etti. Ben hy. Asit ve c vit serum donusumlu kullandim.

herkese selam biodermanın bu pigmentbio serumunun lekeler için iyi bi ürün olduğunu söylüyorlar hem instagramda takip ettiğim bir influencer önerdi hem de burda da bi başlıkta gördüm kullanıp lekelerinin çok azaldığını söyleyen biri vardı bende almayı düşünüyorum ama fiyatı biraz pahalı o yüzden emin olarak almak istiyorum açıkcası alıp kullananlar yazabilir mi acaba?
Ben bır yıldır bunun arastırmasını yapıyprdum Çağla şikel in youtube videosunu görmüştüm sanırım tüm setini almak gerekıyormuş oyle etkısı oluyor muş benım cok lekelerım vardı Babe nın c vit serumunu kullandım o baya ıyı geldı sonra la roche posay jelini ve duo kremını kullandım üçünü bırlıkte kullanıyordum artık sıvılce cıkmadı eskısı gıbı lekelerımde sılıkleştı eskısı gıbı belırgın degıldı. Ama tamamen sılınmesını ıstıyorum o yuzden bende almayı dusunuyorum tabı bu aralar cok pahalı para bırıktırmem lazım

Belirgin lekelerim yok ama sivilce izleri vardı, düzenli olarak güzel ürünlerle cilt bakımı yaparim,son 3 yıldır daha çok kore menşei ürünler kullanıyorum.

Lekeler için alpha arbutin, azaleik asit ve b3 (niasinamide) cok etkili farklı markalarda var bir de hücre yenilemesinde cilt üzerinde en çok etki eden a vitamini yani retinol ben henüz başlamadim ama retinol kış kullanımına uygun güneş kremi, vitamini de düzenli kullanınca lekeler tamamen gitmese de baskilaniyor ve kesinikle cilt tonu eşitliği sağlıyor

Ben kullanıyorum pigmentbioyu gerçekten başarılı bi serum düzenli kullanıyorum benim güneş lekelerim vardı onlara çok iyi geldi ve kullandıktan sonrada başka leke de oluşmadı bende. Güneş kreminide düzenli kullanıyorum tabi onun çok etkisi oluyormuş kullandıkça anladım bunu
Dogum lekeside gider mi hic duydunuz mu ?

Ben kullandım bir kutu, lekelerimi yok etmedi ama cildimi cok güzelleştirdi, aydınlık verdi onu kullandığım sürece cildimi herkes cok beğeniyoedu, bırakınca eski halime döndü, belki devam etmeliydim bilemiyorum, bende aynı serinin güneş koruyuculu nemlendiricisi de var, onun da yapısı cok güzel sma bir süre sonra elimi yüzüme götürünce pul pul dökülüyor krem

Ama bu gece kremi değil mi leke kremi değil ki 😔 ya da 'gece sürülen leke kremi' mi ?
Ben eczacıya gece kullanabileceğim nemlendirici istiyorum demiştim, night renewer’ı önermişti, dediğiniz gibi leke kremi diye geçmiyor; içeriği E ve C vitaminli sanırım az bi miktar salisilik asit de var yanlış olmasın ama, gece sürüldüğü için bi de bu etkiyi görünce ben direkt leke kremi olarak adlandırdım 😬

Ben kullandım bir kutu, lekelerimi yok etmedi ama cildimi cok güzelleştirdi, aydınlık verdi onu kullandığım sürece cildimi herkes cok beğeniyoedu, bırakınca eski halime döndü, belki devam etmeliydim bilemiyorum, bende aynı serinin güneş koruyuculu nemlendiricisi de var, onun da yapısı cok güzel sma bir süre sonra elimi yüzüme götürünce pul pul dökülüyor krem
İşte böyle sürekli kullanmayi gerektirecek şeyleri sevmiyorum
Bırakınca hiç bı kalıcı etkisi olmadigiyla yuzleseceksem sürünce herşey guzelse ne anladım.

Bende dermapen yaptırdım. Şu an hamilton güneş kremi ve geceleri de madecasol+bepanten kullanıyorum. Epey geçti çok az kaldı lekelerim. Yüzümün rengi de beyazın bir tık üstü oldu. Yani kendi rengime döndüm. Ayrıca kırışıklıklar da kalmadı. Ekimde renk açıcı krem kullanacağım. Sonra bir kez daha dermapen hakkım kaldı onu uygulayacağız. Ancak, Güneşten korunmadığımız sürece bu lekeler tekrar gelir.

lekeler için en uygun fiyatlı ürünlerden aslında piyasada fiyatlar belli ve o ürün iyi bir ürün yalnız tek o yetmez
cildinize uygun güneş kremi kullanmak zorundasınız onun toniği kremi yıkama jeli serumu bir set olarak günlük rutini asla bozmamalısınız
o zaman randıman alabilirsiniz

Belirgin lekelerim yok ama sivilce izleri vardı, düzenli olarak güzel ürünlerle cilt bakımı yaparim,son 3 yıldır daha çok kore menşei ürünler kullanıyorum.

Lekeler için alpha arbutin, azaleik asit ve b3 (niasinamide) cok etkili farklı markalarda var bir de hücre yenilemesinde cilt üzerinde en çok etki eden a vitamini yani retinol ben henüz başlamadim ama retinol kış kullanımına uygun güneş kremi, vitamini de düzenli kullanınca lekeler tamamen gitmese de baskilaniyor ve kesinikle cilt tonu eşitliği sağlıyor
en faydalı yorum... arbutin dünyanın en harika şeyi... dermoskinde de arbutin kompleksi güzel uygun fiyatlı olarak içeriği iyi niasinamide belim elim ayağım hergün kullanıyorum ya the purest solusion ya svr marka uygun fiyatlılarda en iyisi

en faydalı yorum... arbutin dünyanın en harika şeyi... dermoskinde de arbutin kompleksi güzel uygun fiyatlı olarak içeriği iyi niasinamide belim elim ayağım hergün kullanıyorum ya the purest solusion ya svr marka uygun fiyatlılarda en iyisi
ben de başladım arbutin serisine tam set aldım. ama peeling temizleycici almadım sizce gerekli mi??

Ben kullanıyorum pigmentbioyu gerçekten başarılı bi serum düzenli kullanıyorum benim güneş lekelerim vardı onlara çok iyi geldi ve kullandıktan sonrada başka leke de oluşmadı bende. Güneş kreminide düzenli kullanıyorum tabi onun çok etkisi oluyormuş kullandıkça anladım bunu
Herkes memnun saniirm bende de sivilce lekeleri ve dudak üzerimde leke var önerir misiniz ne kadar sürede geciyor

ben de başladım arbutin serisine tam set aldım. ama peeling temizleycici almadım sizce gerekli mi??
içinde partikül olan peeling mi kimyasal peeling mi
partiküllü peeling asla ama asla kullanmayın kimyasal peelinglerde yazın kullanılmaz şimdi havalar ısındı onu eylül sonu başlarsınız

Güneş kremleri konusunda da kimyasal filtreli değil mineral filtreli olanları öneriyor kimi eczacılar. C vitamini konusundada bilgi kirliliği var. C vitamini türevi olan l askorbik asit cildi en faydalı deniyor ama bazı c vitamini bazı serumlarda sadece askorbik asit türevi mevcut. Bu konuda bilgisi olan varsa aydınlatabilir mi? Bu pigmentbio c vitamini 15 ml olan kullanımı ne sürede bitiyor? Ben the ordinary niasinamid ve arbutin kullanmıştım bi işe yaramamıştı.

X