Binnaz Abla

Valla bazı anlar oldu cok bekledim sevdar ı gelmedii 😁 aksam dusa giremiyodum ha girdi girecek diye. Saat 7 10 arası baktırmısım fallarımı o saatleri emsal aldım hep. Bazen de h ıcı giriyı hıc belli olmuyor vallahi
Desteğe yazdım falım yanıtlanacak mı diye herkesin red hakkı vardır yazmış yine. Anlaşıldı daha yollamayayım en iyisi. Böyle birşey de ilk defa başıma geldi ilginç :KK70: Yorumlanacak gözüküyor kredilerimi iade edin o zaman diye cevapladım ben de.
7-10 akşam saatleri gibi mi. Ben online olduğunu hatırlıyorum ama öncelik vermemişim sonradan her yorumda adını görünce keşke baktırsaydım dedim. Neyse biraz daha bekleyeyim. 😅

Desteğe yazdım falım yanıtlanacak mı diye herkesin red hakkı vardır yazmış yine. Anlaşıldı daha yollamayayım en iyisi. Böyle birşey de ilk defa başıma geldi ilginç :KK70: Yorumlanacak gözüküyor kredilerimi iade edin o zaman diye cevapladım ben de.
7-10 akşam saatleri gibi mi. Ben online olduğunu hatırlıyorum ama öncelik vermemişim sonradan her yorumda adını görünce keşke baktırsaydım dedim. Neyse biraz daha bekleyeyim. 😅
Bu saatte zişan yorumlama yapmaz. Ya yarın sabaha bırakacaktır ya da direk iptal

Telwe'ye de yazdim. Kopyaliyorum buraya :)

Merhabalar herkese,
Yillar evvel siginagim haline getirdigim buraya bir ses vernek istedim. Kac yil oldu bilmiyorum araya cook sey girdi. Umarim herkes iyidir.

Ben fal birakmayi biraktim elbette yillar once. Hayatim su an guzel ve duzgun gidiyor. Falcilarin cogunun soyledigi gibi her sey duzeldi cok sukur. Ben de degistim elbet cok yasla yasanilmislikla ogrendiklerimi gelistirdim biraz :)
Ses veren cikacak mi, bilmiyorum kaciniz buradasiniz.Umarim hayat istediginiz gibi gidiyordur. Unuttuklarim da vardir.
Kimler var kimler yok eskilerden bilmiyorum ama etiketleyeyim bakalim ne olacak.

@ncarenot sen yoksun biliyorum ama etiketlemsem olmaz ki :)
@philly
@MissCherryBlossom sen buradasindir hala.kesin :) nasil gidiyor hayat?
@capella79
@Nilufer_4U hala blog yazmiyorum :)))
@antonie
@Bones and Stones
@gelpisipisipisii
@Lepis75
@Mavikurdele10
@nilmil
@Salsa80
@Lepis75
@dodude
@Umutlu1988 ve yes happy35 yes happy35 kullanici isimlerimizi pozitif hale getirdigimiz gun dun gibi aklimda :)

Tanimadiklarima da merhaba elbette :)
Hepinizin sadece olumlu fallari tez vakitte ciksin! Benim yaptigim gibi ucana kacana atmayin diye tavsiyemi de ekleyeyim hemen :)
Adınıza cok sevindim. Fal bi bataklkk gibi zaten cıkmak ıcın her şeyin yoluna girmesi gerek belki de. Umarjm bizim de yüzümüz güler 😂

Bu saatte zişan yorumlama yapmaz. Ya yarın sabaha bırakacaktır ya da direk iptal
Yapmamış ama sistem falı iptal etmediği için yorumlanacak gözüküyordu şimdi kredilerimi geri verdi. Şu an sistemde online olanlar hep bakıp vadeleri gerçekleşmeyenler, o yüzden cok baktıracak bir kimse de kalmadı. En son Zümra’ya baktırdım tam vade vermedi ama bu kişi sana geri dönücek vs dedi ama sen en dogru kararı vericeksin diyince yine ucu acık kaldı biraz. Daha fal gibi tak tak söylenmesini seviyorum ama kartlı fallarda biraz bu tarz konuşma var sanırım çünkü Zümra için demiyorum ama olayı anlatmamı isteyen çok olmustu :KK70:

Telwe'ye de yazdim. Kopyaliyorum buraya :)

Merhabalar herkese,
Yillar evvel siginagim haline getirdigim buraya bir ses vernek istedim. Kac yil oldu bilmiyorum araya cook sey girdi. Umarim herkes iyidir.

Ben fal birakmayi biraktim elbette yillar once. Hayatim su an guzel ve duzgun gidiyor. Falcilarin cogunun soyledigi gibi her sey duzeldi cok sukur. Ben de degistim elbet cok yasla yasanilmislikla ogrendiklerimi gelistirdim biraz :)
Ses veren cikacak mi, bilmiyorum kaciniz buradasiniz.Umarim hayat istediginiz gibi gidiyordur. Unuttuklarim da vardir.
Kimler var kimler yok eskilerden bilmiyorum ama etiketleyeyim bakalim ne olacak.

@ncarenot sen yoksun biliyorum ama etiketlemsem olmaz ki :)
@philly
@MissCherryBlossom sen buradasindir hala.kesin :) nasil gidiyor hayat?
@capella79
@Nilufer_4U hala blog yazmiyorum :)))
@antonie
@Bones and Stones
@gelpisipisipisii
@Lepis75
@Mavikurdele10
@nilmil
@Salsa80
@Lepis75
@dodude
@Umutlu1988 ve yes happy35 yes happy35 kullanici isimlerimizi pozitif hale getirdigimiz gun dun gibi aklimda :)

Tanimadiklarima da merhaba elbette :)
Hepinizin sadece olumlu fallari tez vakitte ciksin! Benim yaptigim gibi ucana kacana atmayin diye tavsiyemi de ekleyeyim hemen :)
Hoşgeldin,bu sitede çok yazıştık eskilerden birinin yazmasi, hatırlaması çok guzel senin adına sevindim.Benim de eskiye göre hayatım daha düzgün fal hala baktiriyorum ama az çok az:) buna da şükür:)

Yapmamış ama sistem falı iptal etmediği için yorumlanacak gözüküyordu şimdi kredilerimi geri verdi. Şu an sistemde online olanlar hep bakıp vadeleri gerçekleşmeyenler, o yüzden cok baktıracak bir kimse de kalmadı. En son Zümra’ya baktırdım tam vade vermedi ama bu kişi sana geri dönücek vs dedi ama sen en dogru kararı vericeksin diyince yine ucu acık kaldı biraz. Daha fal gibi tak tak söylenmesini seviyorum ama kartlı fallarda biraz bu tarz konuşma var sanırım çünkü Zümra için demiyorum ama olayı anlatmamı isteyen çok olmustu :KK70:
Merak ettim birilerine fal baktırdın mı acaba ?

Merak ettim birilerine fal baktırdın mı acaba ?
Su an fal konusunda durdrdum kendimi cunku ayni seyleri duyuyorum beklemeden baktiriyorum. Zumra cikti sanirim cunku engelimi kaldirdi ancak henuz adim yok. Elfin Demet’e baktirdim faldan sonra moralim bozuldu biraz eglencelik yasadigini bi sure boyle devam edecegini soyledi 2 ay sonra yazicak dedi ancak engelimi kaldirdigina gore daha erken yazar heralde bu noktada tutturmus oldu mu bilmiyorum

Bana da genelde kredi alma diyorlardı bitince. Ekşi gibi yerlerde bu tarz sitelere inanmazlar ya o yüzden şaşırdım adını görünce. Ben de birçok olumlu yorum yazılanlara baktırmama rağmen vadeler ve olaylar asla tutmadı. Yani hep olumlu yorumladılar ve hemen hemen aynı şeyleri söylediler ve dedikleri asla olmadı o yüzden ilginç bir durum oldu eskiden 1-2 şey tutmasa da gerisi tutardı artık tutmuyor :KK70:
Sevdar Avaz'dan bahsediyorsaniz 3 fal baktirdim hicbiri cikmadi, ucundan bir seyi bildi ama o da zaten %50 sans olan bir sey.

Ben 4 kere falan baktırdım her baktıgımda hızlı hızlı konustu kredin bitmesin paran değerli diyip durdu. Hatta bi olaydan sonra bana dedi ki yeni bir olay olana kadar beni arama parana yazık 😅 kuzenim baktırdı o da universite ogrencisi aynılarını ona da dedii. Sasırdım sımdı sızın yazdıgınıza da 😁
O kadar dusunuyorsa kredisini dusuk tutsun, hepsi taktik bunlarin ve guven kazanmak icin yapilan seyler.

Aysu Alabay a fal attım birde geçen Zehra Akgüel yorumladı falimi bunlara baktırıp çıkan var mı aranızda

Herkese selamlar. Tesadüf eseri karşıma çıktı burası tekrardan. en son 2017'de yazmışım buraya. Amma şeyler değişti yaşantımda ama. Eski dostluklar hala var mı bilmiyorum. Dediğim gibi çok uzun zaman oldu.Eskisi gibi fal baktırmıyorum ara ara tabi atıyorum. Hayatımın gidişatı çok tuhaf geçti bu geçen yıllarda.Annemi kaybettim bu süreçte.Dağıldım ve hala dağılmış vaziyetteyim aslında.Şu anda da evleniyorum.Umarım eskiler görür ve bir ses verir.:)

Herkese selamlar. Tesadüf eseri karşıma çıktı burası tekrardan. en son 2017'de yazmışım buraya. Amma şeyler değişti yaşantımda ama. Eski dostluklar hala var mı bilmiyorum. Dediğim gibi çok uzun zaman oldu.Eskisi gibi fal baktırmıyorum ara ara tabi atıyorum. Hayatımın gidişatı çok tuhaf geçti bu geçen yıllarda.Annemi kaybettim bu süreçte.Dağıldım ve hala dağılmış vaziyetteyim aslında.Şu anda da evleniyorum.Umarım eskiler görür ve bir ses verir.:)
Başınız sağolsun.
Evliliğinizde de mutluluklar dilerim🙏

Tatlım bende evleneceğim:) eskiden bende çok baktrydm :)

bugün sonunda gilda koca denk geldim :) yorumu güzeldi ama acabaa fazla detay verdigim icin mi bildi diye düsünmedim degil, yinede memnun kaldim. gilda baktiran var mi aranizda? cikiyor mu dedikleri?

X