bim, şeker, şikayet

Jalopi

başlangıç: 72.4 güncel: hedef: 60
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2011
10.147
3.982
dün eşim bimden şeker almış toz şeker. ben hemen kabına koydum poseti attım. bugün çay içerken farkettik ki hep beyaz ufak ufak birşeyler çıkıyor. sanki porselen parçası gibi. eşim çözünmeyen birşeyler var dedi. cayda yok ayrı ayrı kaç kez bardağa döktüm. şekerden kaynaklı. bana göre kemik tozu gibi birşey. poşetten çıkardığım için de markete gitmeyi düşünmüyorum. ama çopten posetini bulup parti nosu vs ile firmayı şikayet etmek istiyorum. napmalıyım fikri olan yol gösterebilecek olan var mı

Aynısı bizim de başımıza geldi.Neden olduğunu anlayamamistik.Ben de kaç kere çayı döktüm bardağı değiştirdim ama aynı şekerden demekki demiştim.

Aslında genel olarak memnundum bimden eskiden . Kaliteyi bozdular demekki

Almayin su marketten bir sey
Zeytinyaglari sahte cikti
Bal desen sahte
Sucuklarin pastirmalarin icinden kus ve esek eti cikti
Almayin
Bu kuş ve eşek eti konusu ciddi mi?

Medyaya falan mi yansıdı bunu kim nasil tespit etti?

Ay kusucam :kusmuk:

Bu kuş ve eşek eti konusu ciddi mi?

Medyaya falan mi yansıdı bunu kim nasil tespit etti?

Ay kusucam :kusmuk:
Ciddi tabii
Numune alinmis ve teste gonderilmis. Ben tesadufen ogrenmistim ama sonradan haberleri falan yapildi. Pastirmada hile olmaz tek parca et diye aliyorsunuz,buyrun esek cikiyor igrenc

Almayin su marketten bir sey
Zeytinyaglari sahte cikti
Bal desen sahte
Sucuklarin pastirmalarin icinden kus ve esek eti cikti
Almayin

bimden değil genelde a101 den alırız :-) aylık yada haftalık alışveriş yapmıyoruz ikisi de çok yakın. ihtiyaç oldukça alıyorduk ama bugun eşime de dedim artık almayalım haftalık gidip normal marketten alalım diye. fiyatları da artık eskisi gibi değil zaten. kalite konusunda da son zamanlarda sıkça başımıza bu tarz şeyler gelmeye başladı. artık almam sanıyorum.büyük market biraz uzakta eşim üşeniyordu. artık toptan alcaz mecburen.

Bim e gitmeyeli yıllar oluyor.
Gıda olarak marka tercih edilmesinden yanayım.
Tabiki de uygun olmayan ürün markalarda da olacaktır ama Kritik kontrol noktaları daha iyi denetleniyor.

bimden değil genelde a101 den alırız :-) aylık yada haftalık alışveriş yapmıyoruz ikisi de çok yakın. ihtiyaç oldukça alıyorduk ama bugun eşime de dedim artık almayalım haftalık gidip normal marketten alalım diye. fiyatları da artık eskisi gibi değil zaten. kalite konusunda da son zamanlarda sıkça başımıza bu tarz şeyler gelmeye başladı. artık almam sanıyorum.büyük market biraz uzakta eşim üşeniyordu. artık toptan alcaz mecburen.
Almak zorunda kalirsaniz da sadece bilindik markalari tercih edin,kendi urunleri bastan asagi fiyasko cunku.

Ciddi tabii
Numune alinmis ve teste gonderilmis. Ben tesadufen ogrenmistim ama sonradan haberleri falan yapildi. Pastirmada hile olmaz tek parca et diye aliyorsunuz,buyrun esek cikiyor igrenc
Carrefour dan salam aldım. Hani dilimlenmemis olan. Evde bi kestim ki içinden upuzun kıllar. Inanamadim. Gittim bu ne diye ayağı kaldırdım. Cevap hayvan kilidir ne olacak ki :kusmuk:bunu da duydum tam oldu

Carrefour dan salam aldım. Hani dilimlenmemis olan. Evde bi kestim ki içinden upuzun kıllar. Inanamadim. Gittim bu ne diye ayağı kaldırdım. Cevap hayvan kilidir ne olacak ki :kusmuk:bunu da duydum tam oldu
Iyy o tarz sarkuteri urunlerini hic kullanmamak lazim. Marketlerin piskinligi, uzerine de kalitesiz gida tam tuy dikiyor yani. Internette tarifler var sucugu salami evde kendiniz yapabiliyorsunuz,en azindan katkisiz kilsiz sekilde :KK66:

Iyy o tarz sarkuteri urunlerini hic kullanmamak lazim. Marketlerin piskinligi, uzerine de kalitesiz gida tam tuy dikiyor yani. Internette tarifler var sucugu salami evde kendiniz yapabiliyorsunuz,en azindan katkisiz kilsiz sekilde :KK66:
Aldığımız ete de güvenemiyoruz ki diyorsun işte at eşek:KK43: sonunda bi inek alıp besleyip kesip atacağım buzluğa o olacak. 1 yıl yeriz artik

Aldığımız ete de güvenemiyoruz ki diyorsun işte at eşek:KK43: sonunda bi inek alıp besleyip kesip atacağım buzluğa o olacak. 1 yıl yeriz artik

ben de güvenemiyorum. pizza yiyemiyorum artık . kendim de yapamıyorum salam sucuğa güvensizlikten. eti de eşimin kasap tanıdığı var sadece orası olursa yiyorum. yada kurbanda

Benim de oradan aldığım unumdan küçücük böcekler çıktı son kullanma tarihi de geçmemişti.Kaldırıp attım ama görünce şoka uğramıştım. Tüketici haklarına şikayet edilebilir belki ama poşetinden de çıkartmışsınız,bilemedim şimdi. o_O

Gıda sektörü hile dolu ya resmen midem bulandı. Kesinlikle marka tercih edin. Kardeşimin aldığı bir üründen fındık kabuğu çıkmış şikayet etmiş yiyecek kolisi yolladılar ama tanınmış bir marka tabi

X