bilgi istiyorum hamişlerr

cicikelebek81

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2007
38
2
42
arkadaşlar ben ayın 4. de adet bekliyorum ama şimdi pembemsi kanamam oluo acaba nedendir. kasıklarımda ağrı da var. nedendir bilgilerinizi benimle paylaşırmısınız.a.s.

canım selam senin gibi bende pembemsi lekelenme gördüm 2 sonra adet oldum hamilelikten şüpeleniyordum ama değildi.sen çocuk istiyormusun.a.s

canım bencede bir iki gün içinde adet görürsün.belki stresten falan gecikmişsindir.bebek istiyorsan eğer onu düşündükçe acaba mı diye stres yapmışsındır.

valla ben hiç hamile olmadım o yüzden bilemiyecem ama burdaki hamile arkadaşlar yerleşme kanaması diye bişeyden bahsediyordu.İnşallah öyle bişeydir kanaman ve hamilesindir.

arkadaşlar ben ayın 4. de adet bekliyorum ama şimdi pembemsi kanamam oluo acaba nedendir. kasıklarımda ağrı da var. nedendir bilgilerinizi benimle paylaşırmısınız.a.s.
canım geçen ay benim adetim 2 gün gecikti. sonra acaba derken pembe lekeler geldi. 2-3 gün sonra da adet oldum.
Bazı arkadaşlarda yerleşme kanaması oluyormuş. pembe şekilde geliyormuş.
Bu arada senin adetin geçti mi yoksa şubat 4 te mi olacaksın?

canım geçen ay benim adetim 2 gün gecikti. sonra acaba derken pembe lekeler geldi. 2-3 gün sonra da adet oldum.
Bazı arkadaşlarda yerleşme kanaması oluyormuş. pembe şekilde geliyormuş.
Bu arada senin adetin geçti mi yoksa şubat 4 te mi olacaksın?

ben dördünde olucam 21 de yumurtlama dönemim bitti. daha baya var adet olmama fisfisfis

X