Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Beyaz, Yüze Zararsız, Porselen gibi bi fondoten önerisi

lovefairy

The Legend Of The Blue Sea
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2012
4.829
947
Herkese merhaba ben 19 yaşındayım. Yukarıda az çok saydığım özelliklerde bir fondoten istiyorum. Daha önce hiç kullanmadım. Cildimden bahsetmek gerekirse lekem yoktur, sivilcem de yok. Fondoten kullanma sebebim ise o bembeyaz aydınlık görüntü çok hoşuma gidiyor, ve far ya da allık kullanınca altına bir şey sürmeden hoş durmuyor bence. Bb kremleri denedim fakat hepsi yüzümü çok koyu gösterdiler, beyaz bi BB krem sanırım yok.

Mineralli de olabilir, güzel bir fondoten istiyorum. Kapatıcılığı az da olabilir, yüzümde problem yok. Aradığım başlıca özellikler : BEMBEYAZ DURMASI, YÜZÜME GÜZEL TEMİZLEDİĞİM TAKDİRDE ZARARININ OLMAMASI, TEMİZLENMESİ KOLAY.

Herkese teşekkürler :)
Bu arada MAC ve MAYBELLİNE fondotenler hakkında düşünceniz nelerdir?
İsteyenler allık da önerebilir makyaj konusunda tamamen 0 sayılırım :)

Fikri olan var mııııııııııııı
Fondoten mi pudra mı bi de o kararsızlığım var tabiiiii

Herkese merhaba ben 19 yaşındayım. Yukarıda az çok saydığım özelliklerde bir fondoten istiyorum. Daha önce hiç kullanmadım. Cildimden bahsetmek gerekirse lekem yoktur, sivilcem de yok. Fondoten kullanma sebebim ise o bembeyaz aydınlık görüntü çok hoşuma gidiyor, ve far ya da allık kullanınca altına bir şey sürmeden hoş durmuyor bence. Bb kremleri denedim fakat hepsi yüzümü çok koyu gösterdiler, beyaz bi BB krem sanırım yok.

Mineralli de olabilir, güzel bir fondoten istiyorum. Kapatıcılığı az da olabilir, yüzümde problem yok. Aradığım başlıca özellikler : BEMBEYAZ DURMASI, YÜZÜME GÜZEL TEMİZLEDİĞİM TAKDİRDE ZARARININ OLMAMASI, TEMİZLENMESİ KOLAY.

Herkese teşekkürler :)
Bu arada MAC ve MAYBELLİNE fondotenler hakkında düşünceniz nelerdir?
İsteyenler allık da önerebilir makyaj konusunda tamamen 0 sayılırım :)

Maybelline affinitone fondötenin rengi hem açık, hem aydınlık bir görünüm sağlıyor. Ama cildin yağlıysa nasıl durur bilemem. Pure Beauty BB Kreminde rengi oldukça açık, Rimmel London fresh skin adlı bir fondöten var yeni çıkmış galiba, doğal aydınlık bir görünüm sağlıyor deneyebilirsin :)

X