Çamaşır ve Kurutma Makineleri Beyaz eşya sorunları

eekk

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2013
203
214
Arkadaşlar üç yıl önce Bosch çamaşır makinası aldık 8 kilo 1000 devir bu aya kadar çok memnundum makinamdan bir ay oldu garantisi biteli şuan sıkma problemi yaşıyorum makina aldığım program da yıkıyor sıkıyor çamaşırı çıkardığımda nemli oluyor yani tam ıslaklık değil de güçlü sıktığımda su akıyor.Ama yıkanmış bitmiş çamaşırları durulama sıkma programina aldığımda mükemmel bir şekilde sonuç alıyorum resmen kuru çıkıyor.daha önce bu şekilde sıkıyordu servis çağırdık sorun yok diyor sonuçta para verip yaptıracağız adam faydalanmak ister ama sorun yok dedi ısrarla ama makinam eskisi gibi değil ve çamaşırlarımı birse ayrıca sıkma programına almak zorunda kalıyorum çevrenizde eşiniz dostunuz anlayan varsa yazabilir misiniz lütfen sevgiler

Benimde çamaşır makinam Bosch ara sıra benimki de ıslak çıkarıyor. .
dikkat ettim az çamaşır olduğu zaman yapıyor bunu. . çok çamaşır oldumu hiç bi sorun yok... ben 5 yıldır kullanıyorum daha önce böyle bi problem yoktu yeni oldu..

Az camasirda deviri yukseltip denemenizi önerebilirim ,naylon tarzi camasirlar mi yapiyor birde bazen öyle bi sorun oluyor makinelerde baskada servis yok problem diyorsa baska bi servis noktasina baktirmayi denediniz mi ?

Servis çözemediyse merkezlerini arayıp şikayetinizi oraya iletin
Burdan daha hızlı ve doğru çözülür sorununuz

Başka bir servis çagirsaniz iciniz rahat etmediyse. Burdan makinaniza ne kdr destek olabiliriz ki :işsiz:

Kendiniz demissiniz eskisi gibi calismiyor diye. Belli ki bakima/onarima illakk ihtiyaci var.

benimki de bosh, 4 yıllık, aynı sorunu yaşıyorum, tekrar sıktırmak zorunda kalıyorum.
ayrıca ne deterjan kullanırsam kullanayım çamaşırlar lekeli kalıyor
servis her seferinde sorun yok diyip gidiyor

Benimde çamaşır makinam Bosch ara sıra benimki de ıslak çıkarıyor. .
dikkat ettim az çamaşır olduğu zaman yapıyor bunu. . çok çamaşır oldumu hiç bi sorun yok... ben 5 yıldır kullanıyorum daha önce böyle bi problem yoktu yeni oldu..
Benim hep az çok farketmiyor

Az camasirda deviri yukseltip denemenizi önerebilirim ,naylon tarzi camasirlar mi yapiyor birde bazen öyle bi sorun oluyor makinelerde baskada servis yok problem diyorsa baska bi servis noktasina baktirmayi denediniz mi ?
Daha önce yetkili servis diye özel bir sevis aramıştı eşim geldiler kart değişmesi lazım dediler ne kadar doğru bilmiyorum makinayı götürdüler sonra on gün gelmedi makina biz Bosch servisine şikayet edince biz değiliz dediler bize ve farkettik ki yetkili servise vermemişiz.Aradık makinaya dokunmayın geri getirin dedik 150 lira kaporanız yanar dediler kabul ettik makina geldi kapağı sökmüşler vidalamışlar kapakta vida Yok normalde vida takmışlar birde paslı aradık Yeni kapak sipariş ettiler onu getirip taktılar yani bu insanlar diyince kart değişecek pek inanamıyorum da şimdi

Canım çamaşırın her türlüsünde oluyor ama bir ay önce mükemmel sıkıyordu makinam her programda süperdi eski performanstan eser Yok çık mükemmel yıkıyo ya ben çamaşır makinası çok kullanıyorum evde olmaz sa olmaz acayip stres oldum bu duruma yani 2800 aldık birde ucuz değil üç yıl önce yine aynı özellikli olanlar bu civarlarda ortada atayım gitsin diyeceğim bir sorun da Yok ki Yeni alayım

Evet canim onlar yönlendirirler.
Birde nette araştırdım bazı kişiler servislerin indirim yazabileceğini yazmışlar çok uçuk fiyatlar veriyorlarmış of ya garanti bir ay önce bitti gerçi şikayet eden çoğu insan da aynı şeyi söylemiş daha yeni bitti kart arızalandı demişler

Birde nette araştırdım bazı kişiler servislerin indirim yazabileceğini yazmışlar çok uçuk fiyatlar veriyorlarmış of ya garanti bir ay önce bitti gerçi şikayet eden çoğu insan da aynı şeyi söylemiş daha yeni bitti kart arızalandı demişler
Bazi servisler 40 veya 70tl gibi bi rakamla garantiyi uzatabiliyorlar bi gidin söyleyin.Garanti bitmeden uzattirmistik biz ama bitince uzatirlarmi emin değilim.

Bazi servisler 40 veya 70tl gibi bi rakamla garantiyi uzatabiliyorlar bi gidin söyleyin.Garanti bitmeden uzattirmistik biz ama bitince uzatirlarmi emin değilim.
Uzatmıyorlar canım ya sorun keşke çözülse para ile yaptırsak şuan sorun görünmüyor dedi gitti servis boşyere paranız çıkmasın dedi.Video çekmiştik onu gösterdik çamaşır çıktıktan sonra elimle sıkıp videosunu çektik adam Allah razı olsun para göz değil ama sanki suratını görmek için çağırmışım da yani nasıl sorun var dersiniz bu makinada aklım almıyo tavrına girdi hobim servis çağırıp 45 tl vermek zaten yanlış anlaşılmasın Allah Allah ya çok sinirlendim makinamı kullanacağım böyle gittiği yere kadar sorun ilerlerse belki çözülür daha çabuk bulunur sıkıntılı bölgesi

Uzatmıyorlar canım ya sorun keşke çözülse para ile yaptırsak şuan sorun görünmüyor dedi gitti servis boşyere paranız çıkmasın dedi.Video çekmiştik onu gösterdik çamaşır çıktıktan sonra elimle sıkıp videosunu çektik adam Allah razı olsun para göz değil ama sanki suratını görmek için çağırmışım da yani nasıl sorun var dersiniz bu makinada aklım almıyo tavrına girdi hobim servis çağırıp 45 tl vermek zaten yanlış anlaşılmasın Allah Allah ya çok sinirlendim makinamı kullanacağım böyle gittiği yere kadar sorun ilerlerse belki çözülür daha çabuk bulunur sıkıntılı bölgesi
Sorun yokda nerden kaynaklaniyor servismi anlamiyor artik baska mi sıkıntı var hayret birşey .Gider hortumunu degistirt dicem ama bazen sıkıyorda anlam veremedim gittiği yere kadar artik çaresiz.

Sorun yokda nerden kaynaklaniyor servismi anlamiyor artik baska mi sıkıntı var hayret birşey .Gider hortumunu degistirt dicem ama bazen sıkıyorda anlam veremedim gittiği yere kadar artik çaresiz.
Canım hangi programa alırsam alayım normal çalışıyor sıkmaya gelince sıkıyor sulu sulu bırakıyor değil ama ben elimle sıktığımda bir iki damla su çıkıyor en yüksek devir de bile durum bu ama tekrar durulama sıkmaya alıyorum mükemmel sıkıyo resmen kuru çıkıyo anlamadım gitti sıkmasa öle de sıkmaz demi anlamadı serviste resmen adam keyfi çağırıyorsunuza getirdi lafı.Kim servise 45 lira verip keyfi çağırır ya anlamadılar bence video atabilsem keşke

Canım hangi programa alırsam alayım normal çalışıyor sıkmaya gelince sıkıyor sulu sulu bırakıyor değil ama ben elimle sıktığımda bir iki damla su çıkıyor en yüksek devir de bile durum bu ama tekrar durulama sıkmaya alıyorum mükemmel sıkıyo resmen kuru çıkıyo anlamadım gitti sıkmasa öle de sıkmaz demi anlamadı serviste resmen adam keyfi çağırıyorsunuza getirdi lafı.Kim servise 45 lira verip keyfi çağırır ya anlamadılar bence video atabilsem keşke
En iyisi video çek canim valla durduk yere kim verir.Merkeze şikayet et bence servis sorunu çözemiyor diye bilgi ver.Yok sa o servis geldiği gibi aynisini der.

X