beyaz esya hakkında....

burcak09

b&a
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2008
1.334
0
slm kızlar..

yerimseniben

bu aralar beyaz esya derdindeyim de.hangi marka hangi ürün almalıyım karar veremedim.
sizin kullandığnız ve memnun kaldıklarınızı yazar mısınız?bi de gri mi kullanışlı beyaz mı?

bence beyaz çünkü gri çizilmeleri çok belli ediyor.eğer evin varsa kirada değilsen taşınma sorunun olmayacaksa grilerde ağır duruyor.ben aeg bulaşık makinemden çok memnunum vestel beko arıston asla çamaşır makinesi buz dolabı alma derim ç.makinesi 4 senede annemin bozuldu.buzdolabıda eşimin akrabasının var hiç memnun değil.arçeliğinde yeni çıkan ürünlerinin parçası ucuz parçaymış bozulduğu zaman çabuk değişiyor ama parçaları dandikmiş yetili servis arkadaşımız var ondan öğrendik..eski modelleri daha iyi..yinede sen biraz pahalı ama bosh ve samsung profilodan şaşma derim..araştır....televizyonda ya sunny al yada regal..sositososito

gri yi tercih etme derim...
vestel kesinlikle alma tecrübeyle sabittir. Arçelik şansa bağlı ama anneme hep kötüleri denk geldi.. Benim beyaz eşyalarım hepsi aynı marka değil hangisi daha aklımıza yattıysa onları adık.
Ama çok programlı tercih etme bulaşık makinasında..

bosch ve samsung derim canim..
annem vestelden almisti bikac esya,hepside hatali cikti..
arcelik ehh iste...

ben de kararsızım kızlar markada değil hepsini bosch alacağız inş da renk kafamı karıştırıyor fisfisfis

Ben beyaz eşyamı siemens aldım hepsinden çok memnunum bekoya göre çok daha orijinal duruyo

saolun kızlar ben de tasınma fazla olacağından beyaz almaya karar verdim...arçelik yada bocsh alcam sanırım

X