Beta hcg 1.20 ile hamile olduğunu öğrenen var mı

mssmaya07

Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2022
173
194
30
İlişkiden 10 gün sonra beta hcg 1.20 çıktı. Şöyle ki döllenme olduysa eğer geç döllenme çünkü bat tan 8 gün önce ve benim adetime 1 gün kala kahverengi akıntım geldi 2 gün sürdü yerleşme kanaması olduğunu düşündüm . Adet gecikmemin 4. Günü kan verdim 1.20 çıktı. Böyle olup hamile olduğunu öğrenen var mı. Perşembe günü doktora gidicem ama bir türlü zaman geçmiyor.

Yarın doktora gideceğim bir daha kan testi ister mi bilmiyorum ama şuan için hiç adet belirtim yok umarım yükselir benimde. Sizin de geç döllenme mi olmuştu acaba

Yarın doktora gideceğim bir daha kan testi ister mi bilmiyorum ama şuan için hiç adet belirtim yok umarım yükselir benimde. Sizin de geç döllenme mi olmuştu acaba
Aynen grç döllenme oldu İnşaAllah yükselir sizinde

Ben bugün kan testi verdimde 1.20 çıktı yumurtlamadan 10 gün sonrası bugün ve adete de 5 gün var sabah erken gebelik testi yaptım çok çok silik bir çizgi çıkmıştı sizce umut var mı

Bende şuan aynı durumdayım adetim gecikti ve sonucum 1.20 doktorum adet söktürücü kullan dedi ama beklemesemmi kullansam mı bilemedim 🙁
Şüpheniz varsa bekleyin ben kullanmıştım bilmediğim için şükür bir sorun çıkmadı. Ama ikinci gecikmede zaten emindim ama kızım emiyor diye kullanmadım

X