K.B.B. - Kulak-Burun-Boğaz Benimki çınlama değil uğuldama, tek taraflı uğuldama için doktora giden oldu mu?

canım merhaba, 4 5 gündür bende de sol kulağımda rüzgar sesi gibi uğultu var. ağzımı açıtıgmda, esnediğimde, yutkunduugmda yada kafamı hızlı hareket ettirdiğimde bu uğultu o anlık olarak artıyor. bende doktora gidicem haftaya. sen gittin mi ne dedi doktor? geçti mi?

evet canım gitmiştim, baktı zarında bi problem yok dedi, östaki borusu görevini tam yapmadıgı için olur dedi, üst solunum yolu enfeksiyonları geçirdiysen ondan olabilir dedi. bol bol sakız çiğne ordaki kasları çalıştır, ve arada burnunu kapatıp kulağına hava gönder dedi. eee duyma kayb yapmaz mı dedim yapar tabi ona o zaman bakarız dedi. yani şimdi yapcak bişi yokmuş olan olduktan sonra var :44:

merhaba tesadüfen google da arama yaparken yazınızı gördüm..kulak uğuldaması ile ilgili..benimde uzun zamandır kulağım uğulduyor..uzaktan kamyon geliyomuş gibi :)) gündüz çok olmuyo ama gece çok oluyo durmaksızın..sizin geçtimi acaba..ne tedavisi uyguladınız..cevap verirseniz sevirinirim..

merhaba tesadüfen google da arama yaparken yazınızı gördüm..kulak uğuldaması ile ilgili..benimde uzun zamandır kulağım uğulduyor..uzaktan kamyon geliyomuş gibi :)) gündüz çok olmuyo ama gece çok oluyo durmaksızın..sizin geçtimi acaba..ne tedavisi uyguladınız..cevap verirseniz sevirinirim..

yukarıda yazdıgım gibi doktor bişeye gerek yok duyma kaybına yol açarsa bakarız dedi sakız çiğne falan dedi hala devam ediyo yani malesef, sizde bi gidin isterseniz sizin doktor başka bişi soyler belki

kulak uğultusu beni son haftalarda özellikle geceleri çok rahatsız ediyor ne olur buna bir çare bulan varsa yazsın ...gerçekten zor bir durum neden kaynaklandığınıda bilmiyorum aniden gelişti hiç anlamadım dr ada gittim sigorta dr ları işte ilaç verdi ama kullanmakla kullanmamak arasındayım çünkü guatr ilacı içiyorum prospektüste troid ilaçlarıyla alınmamalıdır deniyor
tekrar dr a gitmem lzm bakalım ne olucak eğer bir bilginiz varsa çok mutlu olucam teşekkürler:KK43:

kulak uğultusu beni son haftalarda özellikle geceleri çok rahatsız ediyor ne olur buna bir çare bulan varsa yazsın ...gerçekten zor bir durum neden kaynaklandığınıda bilmiyorum aniden gelişti hiç anlamadım dr ada gittim sigorta dr ları işte ilaç verdi ama kullanmakla kullanmamak arasındayım çünkü guatr ilacı içiyorum prospektüste troid ilaçlarıyla alınmamalıdır deniyor
tekrar dr a gitmem lzm bakalım ne olucak eğer bir bilginiz varsa çok mutlu olucam teşekkürler:KK43:

başka bi doktora daha git tiroit daha önemli tabiki kullanma kulak ilacını bence . tekrar doktora gidince haber et burdan bizi

Bendede dün gece kulak uğultusu başladı, şimdi internette araştırıyorum ama pekde bişe bulamadım, kesinlikle çınlama değil beyinden gelen kulağımda hissedilen bir uğultu, baş dönmem yok, ama 24 saattir hiç kesilmedi ritmik bir şekilde devam ediyor, yarın k.b.b gidicem ama ya hiçç geçmesse diye korkuyorum

Bendede dün gece kulak uğultusu başladı, şimdi internette araştırıyorum ama pekde bişe bulamadım, kesinlikle çınlama değil beyinden gelen kulağımda hissedilen bir uğultu, baş dönmem yok, ama 24 saattir hiç kesilmedi ritmik bir şekilde devam ediyor, yarın k.b.b gidicem ama ya hiçç geçmesse diye korkuyorum

1 yılı aşkın süredir kulaklarımda uğultu vardı benim de geçen yıl sigorta hastahanesine gitmiştim
oradaki doktor ilaç vermişti kullandıktan sonra tekrar gel demişti ilacı tam kullanmadım doktora da gitmedim tekrar
bugün özel hastahaneye gittim daha önce sigortada yaptıkları gibi işitme testi uyguladılar
doktor üzerine bir de tomografi istedi onu da yaptırdım tümörden şüphelenmiş emin olmak için istemiş
çok şükür bir şey çıkmadı kulaklıkla müzik dinleme dedi doğuştan gelen bir şey bi tehlikesi yok dedi
bırak çınlasın boşver kendini dinleme dedi ilaç falan da yazmadı
yani kısaca bununla yaşamaya alış demek istedi
hiçbir şey anlamadım geçmeyecek mi yani bu uğultu bir daha
özel hastaneye gitmem zaten bir daha çok şükür bir sağlık sorunu çıkmadı ama öylece hiçbir çözüm yolu bulamadan geri döndüm...

merhaba kulağında çınlama olan birisi ankarada bir doktora gitmiş doktor yanlış yazıyor olabilirim natrium florid gibi bir ilaç yazmış ilaç yurt dışından geliyormuş ve problemi geçmiş sizinle paylaşmak istedim ne düşünüyorsunuz var mı bu ilacı araştırabilecek eczacı arkadaşı falan olan nedir ne değildir?

1 haftadır kulağım basınçtan kapalı ..
Doktor gribal ve alerjik reaksiyon geçiren kişilerde olabilir. .
Zamanla geçer , kulağında birşey yok dedi ..
Ama ben tedirginim. .
Kulağım resmen kapalı ..
Ne yapmalıyım?

X