Benim gördüğümü sizde goruyor musunuz?

Bugün doktora gittim regl olmama 2 gün var küçük küçük kistlerin var dedi 1 tane de degil çoğul kullandı moralimi bozdu ister istemez ve gebelik testi de yaptım malesef negatif 4 iken 0 olmuş 2 hayırlısı buymuş demek ki
Hayırlısı neyse o olsun.
Öncelik sizin sağlığınız anne sağlıklı olsun sonra hayırlısı ise bebek gelir. Siz iyi olun öncelikli olarak.

Aynen öyle çok teşekkür ederim siz de bugün inşallah hayırlısıyla iyi haberlerle gelirsiniz merakla bekliyorum
IMG-20230406-WA0000.jpg

Sanırım hamileyim cumartesi akşamı 30.3
Çarşamba değerim bu

Çarşamba gününe aldım ben de ama moralim bozuldu, beta hcg +50 olduğunda gebelik testi çizgisi net olurmuş.
benim kan testim cumartesi akşamı yapıldı 30.3 çıktı bu sabah idrar testi yaptım hala silik çıkıyor artış çok olmamış sanırım 😢
Ben evde test yaptım çok silik bir çizgi vardı kaset testte gidip kan verdim HCG 11 çıktı benim de kafam alak bullak olmuştu 11 i nasıl algılar diye mesaj atmıştım testin firmasına böyle dönüşler alıyoruz demişlerdi

Ben evde test yaptım çok silik bir çizgi vardı kaset testte gidip kan verdim HCG 11 çıktı benim de kafam alak bullak olmuştu 11 i nasıl algılar diye mesaj atmıştım testin firmasına böyle dönüşler alıyoruz demişlerdi
Silik çizgi çok zormuş
sevineyim mi boşuna sevinmeyeyim mi ,hemen kan vermeye mi gideyim .insanı hem çok
Sevindiriyor hem çok korkutuyor.
Sitede okuduğum binlerce mesajlardan ve kendi kan sonucumdan yola çıkarak başlangıç beta hcg çok aşırı önemli değil artış olup olmaması ve ne kadar arttığı önemli.

Silik çizgi çok zormuş
sevineyim mi boşuna sevinmeyeyim mi ,hemen kan vermeye mi gideyim .insanı hem çok
Sevindiriyor hem çok korkutuyor.
Sitede okuduğum binlerce mesajlardan ve kendi kan sonucumdan yola çıkarak başlangıç beta hcg çok aşırı önemli değil artış olup olmaması ve ne kadar arttığı önemli.
Canım sana şunu söyleyeyim kendi deneyimim ilk hamileligimde geç döllenme falan değildi adetten 1 gün sonra 104 çıktı HCG 2 gün sonra 278 çıktı sağlıklı falan dediler sevindim bir şey bilmiyorum ondan sonra kesey görmek için öğrendikten sonra 12 gün bekledim Doktora gittim keseyi gördü falan sonra 2 gün geçti başka doktora gittim kese haftada göre 4 gün falan küçük dedi sorun yaşayabilirsin dedi HCG bu haftada istediğimiz düzeyde değil dedi 2 katı artıyordu ama sonra doçente gittim kalp atışını falan duydu HCG ile işimiz yok sağlıklı falan dedi ama HCG yine haftasına göre azdı sonra 12. Haftada gittim 10. Haftada gelişimi durmuş vücudu ödem toplamış HCG o yüzden küçük çıkıyormuş baştan sağlıksız olduğunu göstermiş. Sonra geçen ay tekrar hamile kaldım 11 çıktı adetten 2 gün önce öğrendim adetten 3 gün sonra kanamam başladı ama o 5 günde psikolojik olarak bittim yükselecek mi alcalacak mi diye. Bu ay tekrar çok şükür hamileyim. Adete 2 gün kala test verdim 105 çıktı sonra 3 katı 4 katı artarak devam etto 5+4 günlük bugün ama HCG değeri diğer hamileligimin 6. 7. Haftasına denk çok şükür Yani HCG değeri asla küçümsenecek bir şey değil. İnşallah sağlıkla kucağına alır büyütursun

Canım sana şunu söyleyeyim kendi deneyimim ilk hamileligimde geç döllenme falan değildi adetten 1 gün sonra 104 çıktı HCG 2 gün sonra 278 çıktı sağlıklı falan dediler sevindim bir şey bilmiyorum ondan sonra kesey görmek için öğrendikten sonra 12 gün bekledim Doktora gittim keseyi gördü falan sonra 2 gün geçti başka doktora gittim kese haftada göre 4 gün falan küçük dedi sorun yaşayabilirsin dedi HCG bu haftada istediğimiz düzeyde değil dedi 2 katı artıyordu ama sonra doçente gittim kalp atışını falan duydu HCG ile işimiz yok sağlıklı falan dedi ama HCG yine haftasına göre azdı sonra 12. Haftada gittim 10. Haftada gelişimi durmuş vücudu ödem toplamış HCG o yüzden küçük çıkıyormuş baştan sağlıksız olduğunu göstermiş. Sonra geçen ay tekrar hamile kaldım 11 çıktı adetten 2 gün önce öğrendim adetten 3 gün sonra kanamam başladı ama o 5 günde psikolojik olarak bittim yükselecek mi alcalacak mi diye. Bu ay tekrar çok şükür hamileyim. Adete 2 gün kala test verdim 105 çıktı sonra 3 katı 4 katı artarak devam etto 5+4 günlük bugün ama HCG değeri diğer hamileligimin 6. 7. Haftasına denk çok şükür Yani HCG değeri asla küçümsenecek bir şey değil. İnşallah sağlıkla kucağına alır büyütursun
canım yazını okudum baya üstünden geçmiş ama sormak istedim ne durumdasın bende dün kan tahlılı verdim 104 cıktı adet günüme bir gün var açıkcası ordakıler değerın cok düşük dıyınce cok tedırgın oldum cnm bırde benım tek tüpüm tıkalı canım sol tüpüm cok korkuyorum nolur dua edin bana nolur

canım yazını okudum baya üstünden geçmiş ama sormak istedim ne durumdasın bende dün kan tahlılı verdim 104 cıktı adet günüme bir gün var açıkcası ordakıler değerın cok düşük dıyınce cok tedırgın oldum cnm bırde benım tek tüpüm tıkalı canım sol tüpüm cok korkuyorum nolur dua edin bana nolur
Bence değeriniz gayet güzel.
Hem adete var daha.

Benim adetten 2 gün sonra 30.3 çıkmıştı. Şuan 29. Haftamdayim. Boşverin moralinizi bozdurmayin kimseye.

Merhaba arkadaşlar. Regle 11-12 gün kala (1-2 Mayıs'ta) lekelenme, kasık ağrısı gibi bazı belirtiler yaşadım. SAT 13 Nisan, BAT 13 Mayıs. Regle 7 gün kala (6 Mayıs'ta) HCG 2 çıktı, regle 2 gün kala yani 11 Mayıs'ta tekrar test yaptırdım, 2.5 çıktı. Değerlerin negatif olduğunu biliyorum ve gebelik olsa daha fazla yükselirdi diye düşünüyorum ama regl sonrası yükselme ihtimali de olabiliyormuş. Uygulamaya göre regl günüm dündü. Normalde de 1-2 gün gecikme olabiliyor. O yüzden tekrar test yaptırmak için bekliyorum. Daha önce böyle bir durum yaşayan, HCG değeri regl öncesi düşük çıkıp regl olduktan sonra yükselen oldu mu?

Kızlar reglime 8 gün var 23 aylık bir bebeğim var onda yaşadığım belirtileri yaşadığım için kuşkuya düştüm ve gidip erken gebelik testi aldım
Ufak bi ihtimal de var kazayla ama emin değilim hiç hazır değilim bebişe bi bakar mısınız test yanıltıyor gibi geldi bana

İlk testte çizgi var ikincisinde yok ikiside aynı test ilki belli olan çizgi 5 dk sonra çıktı diğer fotoğrafta ise 20 dk sonrası

Eklentiler

• 744FEBD8-1963-455B-9F59-A0365E7A7E0E.jpeg
    744FEBD8-1963-455B-9F59-A0365E7A7E0E.jpeg
    55 KB · Görüntüleme: 4
  • 7FBAFBC4-1CE3-421C-A6EB-C902C875E047.jpeg
    7FBAFBC4-1CE3-421C-A6EB-C902C875E047.jpeg
    44,7 KB · Görüntüleme: 7
X