Beni Bırakma

bulca

Gönül almayı bilmeyene ömür emanet edilmez.Mevlana
Pro Üye
28 Ocak 2009
33.288
52.974
Atv de yayılanan günlük diziyi izleyen var mı,başladığında bakmamıştım sonradan izlemeye başladım.

1 haftadır izlemeye başladım ses kaydı alınan bölümden itibaren :)
Sıla'yı sevmiyorum dizide iyi gösteriliyo ama sonuçta Tarık nişanlı o yüzden sevmiyorum başları izlemediğim için Sılanın gelişini falan bilemiyorum tabi
Onun dışında Emre'ye sinir oldum sevgilisinin adını unuttum ona güvenmesi gerekirdi o yüzden yeni giren çocuk sanırım Boraydı onunla yakıştırıyorum

1 haftadır izlemeye başladım ses kaydı alınan bölümden itibaren :)
Sıla'yı sevmiyorum dizide iyi gösteriliyo ama sonuçta Tarık nişanlı o yüzden sevmiyorum başları izlemediğim için Sılanın gelişini falan bilemiyorum tabi
Onun dışında Emre'ye sinir oldum sevgilisinin adını unuttum ona güvenmesi gerekirdi o yüzden yeni giren çocuk sanırım Boraydı onunla yakıştırıyorum
İnternetten baktım ben de başlarına baktım anlamak için biraz,Sıla liseden yeni mezun üniversitesi kazanıyor babası izin vermiyor,okula gitmesine tarık köylerine arsa bakmaya gitmişti,sılanın babasına okul kazandığını tarık söyledi,köyde sıla karşıladı onu konakta,sıla söylemiyecekti sanırım habersiz gidecekti,borcuna karşılık köyün ağası oğluna istedi zorla evlenecekti vs tarıkta benim yüzümden oldu dedi sılayla evlendi köyde böylelikle yanında getirdi okul için,sıla tarığın sevgilisi olduğunu bilmiyordu bilseydim kabul etmezdim dedi.

Borada sanırım tarık ve ailesinden intikam alacak bana öyle geldi.

İnternetten baktım ben de başlarına baktım anlamak için biraz,Sıla liseden yeni mezun üniversitesi kazanıyor babası izin vermiyor,okula gitmesine tarık köylerine arsa bakmaya gitmişti,sılanın babasına okul kazandığını tarık söyledi,köyde sıla karşıladı onu konakta,sıla söylemiyecekti sanırım habersiz gidecekti,borcuna karşılık köyün ağası oğluna istedi zorla evlenecekti vs tarıkta benim yüzümden oldu dedi sılayla evlendi köyde böylelikle yanında getirdi okul için,sıla tarığın sevgilisi olduğunu bilmiyordu bilseydim kabul etmezdim dedi.

Borada sanırım tarık ve ailesinden intikam alacak bana öyle geldi.
Ama öğrenmesine rağmen hala Tarık da Tarık üstelik ona yardım eden bi adamın nişanlısı ve o da işe aldı bana ters geldi Sıla sevimli gelmedi hiç.
Bora Zeynebi önceden tanıyomuş bi anasınıfında bileklik sahnesi gösterildi aşık Zeynebe galiba intikam olayını izlemedim heralde onları tanıyıp tanımadıgını bilmiyorum

Ama öğrenmesine rağmen hala Tarık da Tarık üstelik ona yardım eden bi adamın nişanlısı ve o da işe aldı bana ters geldi Sıla sevimli gelmedi hiç.
Bora Zeynebi önceden tanıyomuş bi anasınıfında bileklik sahnesi gösterildi aşık Zeynebe galiba intikam olayını izlemedim heralde onları tanıyıp tanımadıgını bilmiyorum
Sıla boşanalım dedi ama tarık kabul etmiyecek bence,sıla ve tarık çift olmaya olacakta yanında çok küçük durmuş bence

İntikam olayı benim düşüncem bakalım nasıl çıkacak.

Sıla boşanalım dedi ama tarık kabul etmiyecek bence,sıla ve tarık çift olmaya olacakta yanında çok küçük durmuş bence

İntikam olayı benim düşüncem bakalım nasıl çıkacak.
Bencede yanında küçük duruyo yaş farkı da fazla zaten üniversiteye yeni başladığına göre 18 yaşında bi genç kız bu çifti sevmedim :)

Ben izliyorum en başından beri fırsat buldukça ben silayi çok beğeniyorum ses tonu sakinliği dürüst kız tarık nişanlısını sevmiyoki babasi istiyo o kızı sıla ve tarık favorim

Ben izliyorum en başından beri fırsat buldukça ben silayi çok beğeniyorum ses tonu sakinliği dürüst kız tarık nişanlısını sevmiyoki babasi istiyo o kızı sıla ve tarık favorim
Bakalım olaylar nasıl gelişecek babası sanırım ortaklık bozulmasın diye istiyor,sanırım meltemin ailesi ile ortaklar,mehmet te sılaya aşık oldu galiba.

bencede aşık oluyor o meltem e gıcık oluyorum silaya resmen çektiriyor cansu ve annesi çok kötü zeynep e sürekli iftira

BEN İZLİYORUM EVLENDİRME PROGRAMLARINDAN DAHA İYİ AMA OYUNCULAR COK AMATÖR
Henüz yeni oyuncular galiba bir çoğu gençler o yüzden öyle olabilir,tarıkın babası cengiz di unutma benide nasıldı burada nasıl bence ona kötü rol yakışıyor :)

bencede aşık oluyor o meltem e gıcık oluyorum silaya resmen çektiriyor cansu ve annesi çok kötü zeynep e sürekli iftira
Sıla ve tarık boşanamıyacak bence evli olduklarını bakalım kim öğrenecek önce

Zeynep ve emre barışsa bile belli ki boradan çok çekecekler,annesine nasıl davranıyor hayır zeynepe takıntısı var tamam ama bence emre ve ailesine karşıda var birşeyler.

Sıla da sanırım gitmeye çalışacak tarık vazgeçirecek,tarıkın annesi tarık ve sıla olayınada el atar bence.

Sılanın başı meltem yüzünden derde girecek bakalım nasıl kurtulacak.

Cansu ve annesi artık ne yapacağını şaşırdı,gerçekler ortaya çıkınca arzu ne yapacak bakalım.

Asılında en çok kızdığım hülya oldu,sen kızını tanımıyor musun,polise gitseler o siteyi kim kurmuş herşey çıkar ortaya.

X