BELİRTİ OLMADAN DA HAMİLE OLUNUYOR ( Bende belirti yoktu )

senağlamasenağlamasenağlama ALLAHIM YA BU NE GÜZEL Bİ HABER BÖYLE AĞLIYORUM YA SEVİNÇTEN.SANKİ KENDİ HAMİŞİLİK HABERİMİ ALMIŞ GİBİ OLDUM.

CANIM ALLAH RAZI OLSUN.
SANA DA EN KISA ZAMANDA NASİP EDECEK İNŞALLAH.

Canim Sin Yaaa Canim Arkadaşim Benim.allahim Sana Binlerce Kere şükürler Olsun.senağlama RABBİM İNŞALLAH SAĞLIKLA VE HAYIRLISIYLA KUCAĞINA ALMAYIDA NASİP ETSİN.BENİM GÜZEL ARKADAŞIM.AYY ŞOK TAYIM YA NE YAZCAĞIMI ŞAŞIRDIM KLAVYE VE EKRANA BUĞULU GÖZLERLEN BAKIYORUM.AMA BUNLAR SEVİNÇ GÖZYAŞLARI NE GÜZEL Bİ GÜN YAAAA :teytey::teytey::teytey::nazar::nazar:

Canim Sin Yaaa Canim Arkadaşim Benim.allahim Sana Binlerce Kere şükürler Olsun.senağlama RABBİM İNŞALLAH SAĞLIKLA VE HAYIRLISIYLA KUCAĞINA ALMAYIDA NASİP ETSİN.BENİM GÜZEL ARKADAŞIM.AYY ŞOK TAYIM YA NE YAZCAĞIMI ŞAŞIRDIM KLAVYE VE EKRANA BUĞULU GÖZLERLEN BAKIYORUM.AMA BUNLAR SEVİNÇ GÖZYAŞLARI NE GÜZEL Bİ GÜN YAAAA :teytey::teytey::teytey::nazar::nazar:

CANIM BENİM SENDE BENİM CANIMSIN.
İÇİNDEN NE GELİYORSA YAZ, SÖYLE AĞLA...
SONRADA RAHAT BIRAK KENDİNİ ve BEBEĞİN KONSUN SENİNDE DÜNYANA.
BEN MUTLULUĞUMU PAYLAŞTIM, ALLAH SANA DA NASİP EDECEK BU GÜNLERİ.
BENİM DURUMUM UMUT OLSUN SANA...
RAHAT BIRAKTIM BEYNİMİ, O DA BEDENİME ŞİMDİ ZAMANI DEDİ ve OLDU.
DUALARIM TÜM İSTEYENLER İÇİN.
AMA SENİN İÇİN AYRI DUACIYIM ESMACIM.
SENİNLE ÇOK PAYLAŞIMIMIZ OLDU.
BİRBİRİMİZİN YANINDA OLDUK.

İNŞALLAH YAKINDA SENİNDE BEDENİNE KONACAK KELEBEĞİN.
BEN BÖYLE HİSSEDİYORUM.

SEVGİYLE KAL, HOŞÇAKAL KARDEŞİM...

senaceeee,
ay inanmıyorum yaaa. kıslar tek tek hamiş kalıyonuz bakıyorumm. allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin canım yaaa.çok sevindimmmm.

Tebbbbbbbrikkklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Senace Anneeeeeee
Darisi Tüm Isteyenlereeeeeeeeeeeeeee
Allahin Izniyle Inşallah

benim kayınvalidem de eşime hamile olduğunu 4.ayında öğrenmiş yoksa aldıracakmış yaniyasakkelime
regl olmamaya ve kilo almaya başlayınca demiş şişkinlikten herhalde gitmiş (onun o zamanlar gittiği dr benim dr.um hemde annemin dr.u)görünmeye.dr hamilesin hemde 4 aylık deyince şok olmuş.anlamamışki bebek olduğunu..
bende o yüzden her bünyede farklı olduğunu düşünüorum hamileliğin..
seni de tbr ediorum bu arada.

EVET KIZLAR HİÇBİR BELİRTİ OLMADAN DA HAMİLE OLUNABİLİYORMUŞ.
BUNU 3. HAMİLELİĞİMDE ÖĞRENDİM.
ALLAHIM İNŞALLAH BU KEZ ANNE OLMAK NASİP OLUR.

YAŞADIĞIM KİMYASAL GEBELİK KAYBINDAN SONRA,
BİR DOKTOR EKİM AYINA KADAR KORUN DEDİ, DİĞERİDE KORUNMA.

BENDE KAFAMA GÖRE TAKILDIM. BAZEN KORUNDUM, BAZEN KORUNMADIM.
AMA HEP STRES YAPTIM. ( Olmadı )

BU AY HERŞEYİ AKIŞINA BIRAKTIM, HEMEN ABDEST ALDIM, YÜRÜDÜM DOLAŞTIM.
TAKILMADIM GEBELİK OLAYINA, HATTA AHŞAP BOYAMALARIYLA,
PUL BONCUK İŞLEMELERİYLE UĞRAŞIP KAFAMI RAHATLATTIM.
REGLİM 3 GÜN GECİKTİ.
O KADAR RAHATTIM Kİ BUNU HAMİLELİĞE YORMAK BİLE İSTEMEDİM.
AKLIMDAN GEÇİYORDU AMA, HİÇBİR BELİRTİM DE YOKTU...
SONUNDA BİR TEST ALDIM ve SONUÇ POZİTİFTİ.

BU ARADA HİÇBİR BELİRTİM YOKTU, SADECE GÖĞÜS BÖLGEMDEKİ DAMARLARIM BELİRGİNLEŞMİŞTİ.
BİR DE BACAĞIMDA Kİ DAMARLAR DİZLERİME KADAR KOYU RENKTEYDİ.
YORGUNLUKTAN OLABİLECEĞİNİ DÜŞÜNMÜŞTÜM.
MEĞER BU DA DEĞİŞİK BİR BELİRTİYMİŞ ÖĞRENDİM.

DÜNDE DOKTORA GİTTİM VE BEBEĞİMİ GÖRDÜM.

ŞİMDİ BİRAZCIK MİDEM BULANIYOR, AĞZIMIN TADI YOK.
SORMAK İSTEDİĞİNİZ BİRŞEYLER OLURSA BEN BURALARDAYIM.

RABBİM İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN BU DUYGUYU...

SEVGİYLE KALIN, HOŞÇAKALIN.

TEBRİK ETMEK İSTERSENİZ, BEBEĞİMİN MÜJDELİ HABERİ BURADA;

dy6rk5bi0iu3mx9dt7.gif

http://www.kadinlarkulubu.com/6-3-gunluk-hamileyim-darisi-tum-isteyenlere-t130503/index.html

canım öncelikle hayırlı olsun allah analı babalı büyütsün bende hamile olduğumu pazartesi günü öğrendim bendede hiç belirti yoktu sadece 4 gün reglim gecikti yanlız şimdi göğüs uçlarım çok hassaslaştı dokundugum anda canım acıyo sendede oldumu bu?:sm_confused:

canım öncelikle hayırlı olsun allah analı babalı büyütsün bende hamile olduğumu pazartesi günü öğrendim bendede hiç belirti yoktu sadece 4 gün reglim gecikti yanlız şimdi göğüs uçlarım çok hassaslaştı dokundugum anda canım acıyo sendede oldumu bu?:sm_confused:

BENİM GÖĞÜSLERİM BİRAZ GERGİN BUGÜNLERDE.
İLK BELİRTİ DAMARLARIMIN BELİRGİNLEŞMESİYDİ.
YORGUNLUK BELİRTİSİ GİBİYDİ.

RABBİM BİZE NASİP ETTİ. DİLERİM HERKESE NASİP OLSUN BU DUYGU.
DUALARIMDA HERKESİN ADI VAR...
RABBİM SİZLERİNDE YÜZÜNÜ GÜLDÜRSÜN İNŞALLAH.

annem ben 4 aylık oldugumda ögrenmiş hamile oldugunu:Roflol: hiç belirti yokmus karnıda şişmemiş hiçsırnaşık şey bigün perde asarken başı dönmüş bayılmıs doktora gitmişler senin perdeyle ne işin var diye fırçalamıs bizimkileri doktor. :mymeka:

SENACEM CANIM BENİM....
NASIL MUTLU OLDUM ANLATAMAM....KELİMELER YETERSİZ KALIR...
1 HAFTADIR HİÇ GİREMEDİM KULÜBE....
VE BUGÜN HAMİŞ OLDUĞUNU ÖĞRENİYORUM....
TEBRİKLER BİTANEM.....
MEVLAM HAYIRLI VEDE SAĞLIKLI BİR HAMİLELİK DÖNEMİNİ GEÇİRMENİ NASİP ETSİN...
BENİM GÜZEL SABIRLI HAMİŞİM....

SENACEM CANIM BENİM....
NASIL MUTLU OLDUM ANLATAMAM....KELİMELER YETERSİZ KALIR...
1 HAFTADIR HİÇ GİREMEDİM KULÜBE....
VE BUGÜN HAMİŞ OLDUĞUNU ÖĞRENİYORUM....
TEBRİKLER BİTANEM.....
MEVLAM HAYIRLI VEDE SAĞLIKLI BİR HAMİLELİK DÖNEMİNİ GEÇİRMENİ NASİP ETSİN...
BENİM GÜZEL SABIRLI HAMİŞİM....

CANIM ARKADAŞIM BENİM, GÜZEL ANNE ADAYI.
SENDE GÜZEL BİR HAMİŞLİK GEÇİRİRSİN iNŞALLAH.
MEVLAM HERKESE NASİP ETSİN.

RÜYAMELEĞİM,
ESMA BÜYÜK, EVLA,SEMRAS, SERMUS, TOBOTİ,@BUKET@,AYŞE İLTER,
TİWİTİ, HİLARYA, TİNY, MİRAL, KARAMİO, BENGÜSU, MANOLYA, DIRIMKIZI,
TÜRKÜ GÖZLÜM, GÖÇMEN, İKRAR, BEKLEYEN,SABIRLA45
İSMİNİ UNUTTUĞUM HERKES BU DUYGUYU YAŞASIN İNŞALLAH ( Amin )

benim güzel kapli hamiş arkadaşım bu gün nasıllarmış bakalım.bu güzel günlerin tadını çıkar canım benim.duanda benide andığın için çok saol canım.rabbim bu güzel duyguyu yaşamayı hepimize nasip etsin inşallah.allaha emanet ol.dikkat et kendine vesakın ağır bi iş yapma.meleğimize ve kendine iyi bak.

ben güzel kapli hamişim bu gün nasıllarmış bakalım.bu güzel günlerin tadını çıka canım benim.allaha emanet ol.

CANIMIN İÇİ SEN NASILSIN NELER YAPIYORSUN.
RABBİM SANADA NASiP ETSİN.
SENDE ALLAH EMANET OL, GÜZEL KALPLİ ARKADAŞIM.

seni kutladim bi daha kutluyorum canim insallah hersey guzel olur iyi bir hamilelik gecirirsin insallah allahim istegen herkese nasip etsin bu guzel annelik hamilelik duygusunu insallah
bende istiyorum ikinci defa anne olmayi allahim nasip kismet ederse amin oglum kardes istiyor ben abi olcam dio ehehe

seni kutladim bi daha kutluyorum canim insallah hersey guzel olur iyi bir hamilelik gecirirsin insallah allahim istegen herkese nasip etsin bu guzel annelik hamilelik duygusunu insallah
bende istiyorum ikinci defa anne olmayi allahim nasip kismet ederse amin oglum kardes istiyor ben abi olcam dio ehehe

TEŞEKKÜR EDERİM CANIM.
İNŞALLAH SENDE 2. BEBEĞİNE SAĞLIKLA SIHHATLE HAMİLE KALIRSIN.

SEVGİLER...

insallah canim insallah alti ay oldu korunmayi birakali ilk aylar diodum neden olmuo falan ama simdi hic bi sey demiyorum takmiyorum ama bi ay olcak daha adet gormedim aylik da gelmedi doktora gitmek istiyorum para yok korkuyorum
adet gecikmesi acaba kist falan donusur mu acaba bilmiorum iyce kafam karisti ya ilk hamileligimde 17 yasindaydim 18 de dogum yaptim yani tek dogumu migde bulantilari falan hatirliyorum baska da bi sey bilmiom offf
allahim herseyin hayirlisini versin insallah amin

insallah canim insallah alti ay oldu korunmayi birakali ilk aylar diodum neden olmuo falan ama simdi hic bi sey demiyorum takmiyorum ama bi ay olcak daha adet gormedim aylik da gelmedi doktora gitmek istiyorum para yok korkuyorum
adet gecikmesi acaba kist falan donusur mu acaba bilmiorum iyce kafam karisti ya ilk hamileligimde 17 yasindaydim 18 de dogum yaptim yani tek dogumu migde bulantilari falan hatirliyorum baska da bi sey bilmiom offf
allahim herseyin hayirlisini versin insallah amin

SOSYAL GÜVENCENİZ YOKMU?
İLK DOĞUMUNDA ÇOK KÜÇÜKMÜŞSÜN.
İNŞALLAH İKİNCİSİNİDE DOĞURMAK NASİP OLSUN.

KİST FALAN DİYE DÜŞÜNÜP, BOŞUNA ÜZME KENDİNİ...
AMA YİNEDE İHMAL ETME...

Senacem Bende Ayin 17 Sinde Adet Olmayi Bekliyorum Bakalim Bu Ay Duphaston Kullandim.çatlatma Iğnesi Falan Yapilmadi.inşallah Tutturmuşuzdurda Meleğine Kardeş Gelir.canim.bide Canim Sana Bişi Sorcam.son 2 Haftadir Sabahlari çok Erken Kalkiyorum.sabahlari Hafif Bi Mide Bulantim Oluyo.acaba üşütmekten Mi.sende Böle Bişi Olmuşmuydu Hiç.

Senacem Bende Ayin 17 Sinde Adet Olmayi Bekliyorum Bakalim Bu Ay Duphaston Kullandim.çatlatma Iğnesi Falan Yapilmadi.inşallah Tutturmuşuzdurda Meleğine Kardeş Gelir.canim.bide Canim Sana Bişi Sorcam.son 2 Haftadir Sabahlari çok Erken Kalkiyorum.sabahlari Hafif Bi Mide Bulantim Oluyo.acaba üşütmekten Mi.sende Böle Bişi Olmuşmuydu Hiç.

CANIM BENİM BENDE BU HAMİLELİĞİMDE HİÇ BELİRTİ OLMADI.
SADECE VAR OLDUĞUNU BEN HİSSETTİM.

İNŞALLAH MELEĞİME KARDEŞ MELEK GELİR.
BANA DA HAMİŞ KARDEŞ.

BULANTIN İNŞALLAH HAMİLELİK BELİRTİSİDİR.
SEN HİÇ ÜŞÜTME KENDİNİ. FOLIC PLUS KULLANIYORMUSUN CANIM

canım hayırlı olsun,Allahu teala hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inş...
Rabbim bütün isteyenlerede nasip etsin...

X