bekliyor

hoşbulduk hayatım. bebişim yok henüz yada ben bilmiyorum. ama dört gözle bekliyorum

canım bizde hamiş olmayı bekleyenlerdeniz 4 aydır bekliyorum bakalım önümüzdeki ay ne olur...

bizde 2 aydır deniyoruz. ama bu ay regl tarihim bugündü hala olmadım umarımda olmam. bazı belirtilerde oluyo gibi ama bilmiyorum:)

hoş geldin hiram hemen hemen hepimiz bekliyoz bi benim bekleyip beklemediğim tartışmaya acık tatlicadiarzu
bu gün ilk bebiş haberimiz tetişden geldi ata tanem den de bekliyorum :1rolleyes:ben acıkcası belkim senden de duyarız test yaptın mı

inşallah ahmişsindir hiram belkide uğur getiririz sana he...

ay ne güzel böyle haberler duymak.. inşallah benden de gelir. allah isteyen herkese nasip etsin... test yapmadım daha bugün regl olacatım işte ama olmadım bekliyorum. idrar testi için erken heralde daha. ama bilmiyorum çok merak ediyorum...

valla silik milik cıkıyo ama sen bilersin istersen bi iki gün bekle kan testinde hemen cıkıyo ayrıca predistör de de hemen cıkıyo ama o 25 ytl civarı

predistör ne ilk kez duydum. yarın sabah yapıcam idrar tahlili. ya tedirgin oluyorum aslında negatif çıkar diye...

oda gebelik testi daha iyi sonuç veriyomuş idrarla yapılanlardan oda istersen git al hemen yap
2 bebiş habeirini sen ver

oda gebelik testi daha iyi sonuç veriyomuş idrarla yapılanlardan oda istersen git al hemen yap
2 bebiş habeirini sen ver

canım gidip testi aldım yaptım ama bişi çıkmadı bilmiyorum ki ne kadar doğrudur ,sanırım reglim gelinceye kadar inanmıycam bi ümit beklicem.

X