BEKAR KARDEŞLERİMİN DUA GRUBU

Yorumlar çok fazla, hepsini okumam6ğmkamsız.. Kızlar bu dualardan fayda görüp kısmeti açılan var mı. Ben de öyle bir kısmet kapalılığı varki :KK43: off taşa verse bu derdi taş çatlar :KK43: neye elimi atsam kuruyor sürekli böğüre böğüre ağlıyorum

Agirlikli olarak toplu niyetlenerek okumakla birlikte bazi dualarda ortak kararla kisi kisi okuma yapiliyor
• Tum dualara ortak karar verilip secilen dua ve kac defa okunacagina bagli uygun bir okuma suresi belirleniyor
Suresinde haber vermeyen duayi alip sonra bir daha haber vermeyen arkadaslar listeden cikartiliyor
• sayfaya belli araliklarla bakmak zorunlu ozellikle yeni dua belirleme sure belirleme vb durunlardada fikir beyaniniz icin sık sık iletisimde kalmaniz rica
•Muafiyetlerde oan okunan dua ayet ,sure ise kisi bitince arkadan okur digerleri dua suresi sonunda yeni duaya gecerler
OKUNAN:ASHAB I BEDİR
OKUMA TİPİ:TOPLU NİYET
SON OKUMA:8 EKİM PAZAR

@hmbg (Hatice)OKUNDU
rudecute rudecute (Gizem) OKUYACAK
@megos (Görkem)OKUNDU
@Namaria (Almıla)OKUNDU
@msls123 (Seval)OKUNDU
@ebruli--Muaf
@Kelebek_131 (Neslihan)OKUNDU
@Kahlofrida (Gamze)OKUNDU
@OMRUM79(Derya)OKUNDU
@Ozzgeee(Esra)OKUNDU
@iremyt9
@bcgirl(Begum)OKUNDU
@meel(Esra)OKUNDU
@TulelutOKUNDU
@diclemm(Çağla)OKUNDU
@neslihanot
love_story love_story (Özlem)OKUNDU

Arkadaşlar üstünden yıllar geçti ama ara ara hep aklımdaydı bu okuyamadığım dua. Kısmet bugüneymiş. O zamanlar okuyamadığım duayı az önce bitirdim. Bu kadar zaman sonra hakkınıza girmiş olabilirim beni affedin. Allah’ım şimdiki isteklerinizi, dileklerinizi yaşamayı nasip etsin. Gönlünüzden geçen her şey en hayırlı şekilde gerçekleşsin. İnşallah bana hakkınızı helal edersiniz. İyi bayramlar 🌸

Pekiii liste takibini yapabilcek biri var mı aramızda 🙈 siteyi aktif kullanan ona göre başlardık okuma yapmak isteyenlerle 🌸🌸

♦️ Duamız gunluk bir arkadaşımız için 41 tane Kadir Suresi♦️♦️
بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحْمٰنِ الرَّح۪يمِ
إِنَّا أَنزَلْنَاهُ فِي لَيْلَةِ الْقَدْرِ ﴿١﴾ وَمَا أَدْرَاكَ مَا لَيْلَةُ الْقَدْرِ ﴿٢﴾ لَيْلَةُ الْقَدْرِ خَيْرٌ مِّنْ أَلْفِ شَهْرٍ ﴿٣﴾ تَنَزَّلُ الْمَلَائِكَةُ وَالرُّوحُ فِيهَا بِإِذْنِ رَبِّهِم مِّن كُلِّ أَمْرٍ ﴿٤ سَلَامٌ هِيَ حَتَّى مَطْلَعِ الْفَجْرِ ﴿
BismillahirRahmanirRahıym
1-) İnnâ enzelnaHU fiy LeyletilKadr.
2-) Ve mâ edrake mâ LeyletülKadr.
3-) LeyletülKadri hayrün min elfi şehr.
4-) Tenezzelül Melâiketü ver Rûhu fiyha Biizni Rabbihim min külli emr.
5-) Selâmun, hiye hattâ matle’ılfecr.
@muhursuzpusula
asi_melek asi_melek
@sibell13
@Aylinnn_06
@Mandarins
love_story love_story
⭐ @Aylinn_06 Aylinin duasi
Kardeşlerim için hayırlısıyla en kısa sürede hayırlı kadir kıymet bilecek kişilerle yuva kurmaları için dua istiyorum.

Merhaba uzun zamandır takip ediyorum bende bu platformu. Benm yaşım 27 . Ben de artık yuva kurmak istiyorum çocugum olsun istiyorm . Lütfen bana da okurmusunuz .

Merhaba uzun zamandır takip ediyorum bende bu platformu. Benm yaşım 27 . Ben de artık yuva kurmak istiyorum çocugum olsun istiyorm . Lütfen bana da okurmusunuz .
Rabbim gonlundekini hakkinda hayirli eylesin tez zamanda afiyetle kabul etsin. Ayni sekilde ben de dualarini beklerim

X