Beenmediiniz popler parfmler ?

Burberry weekend
Lolita Lempicka
La Vie Est Belle

Hiçbir zaman sevemeyeceğim 3 parfüm. Özellikle Lolita midemi bulandırıyor. Nasıl herkes çok seviyor anlamış değilim :KK43: bu arada parfümleri açık parfümcülerden denediğinizle yargılamayın gidip orjinalini deneyin farkı göreceksiniz (Sevil ya da sephora dan deneyin çünkü diğer birçok yer bozuk tester kullanıyor).

Chanel Chance
Chanel Coco Matmazel
Burberry Weeked
La Vie Est Belle
212 Sexy
Far Away Avon
Soft Musk Avon
Little Black Dress Avon
Perceive Avon
Gucci Rush
Gucci Guilty ( Bi dönem seviyodum bu kokuyu)
Amour amour Cacharel
Escada Sexy Grafiti ( Nam-ı diyar bulaşık sabunu kokusu)
Might Night Fantasy B. Spears
Bright Crystal Versace ( Nedenini bilmediğim bir sekilde bu kokuyu duyunca aklıma ıhlamur kokusu geliyor nefret ediyorum. Absolute versiyonunu seviyorum ama)
Crystal Noir Versace ( En nefret ettigin bu olsa gerek)

Açık bir parfüm var sanırım unisex çikolata kokusu diye satiyorlar çoğu yerde. Lolita lift sanırım karıştırıyorda olabilirim. Allahim ne kadar igrenc bir kokudur oyle

Kokusunu sevdiğim halde çok bilindik oldukları için kullanamadiklarim

Hyptonic Poison
Burberry Classic

La vie est belle sekerli ama cok agir geldi bana
Flowerbomb bu da otobus kokusu gibi
Escada magnetism sekerli ot gibi ve midemi bulandirdi

Hypnotic poison>> Çok ağır bir koku olduğunu düşünüyorum. Ne zaman bir yerde kokusunu alsam midem bulanıyor.
channel no 5>> Bu da tütün kolonyası gibi geliyor.

La vie est belle. Çok şekerli
Lancome tresor midnight rose. Böğürtlenli rocco şekerler vardı aynısı kokuyor

Benim begenmedigim parfum yok vallahi.. ruh halime gore degisir bazen ciceksi kokmak isterim bazen vanilyali bazende pudrali.. begenmediginiz parfumlere bakiyorum cogununda kokusunu biliyorum hepside miss gibi kokular.. igrenc demissiniz anlam veremedim🤷🏻‍♀️

Hyptonic Poison çok popüler olmasa kullanırım ama çok bilimdik olduğu için sevemiyorum.

Burberry Classic nefret etmiyorum ama sevemiyorumda

Coco Mademoiselle adını duyduğum zaman nude renklerde giyinen zarif bir kadın canlanıyor gözümde ama adı kokudan daha güzel.

Avon Perceive çocukluğumdan beri olan koku en sevdiğim parfümlerin üretimini durdurdular ( windscape gibi) ama hala perceivi ısrarla üretiyorlar.

Versace Cristal noir bu kokuyu duyunca sanki dudaklarim ve boğazım acı biber yemişimde karıncalanmış gibi uyuşuyor ne alakaysa :KK70:

Avon Incandessence umarım adını doğru yazmışımdır koku skalam çok gelişmeden önce bana mükemmel geliyordu şimdi oda spreyi gibi geliyor bana kokusu

Chloe love 'in acigini alip kullaniyorlar nefret sebebi. Guzelim masum kokuyu igrenclestirmisler. Açık parfumu bende kullanıyorum dönem dönem karşı degilim ama lütfen biraz burun zevkiniz olsun. Emotion Love alin muadili zaten bin kat daha guzel aciklarindan.

En nefret ettigim kokuya gelecek olursak Çikolata diye bi koku satıyorlar lolitanin bir çeşidini mi üretmeye çalışmışlar yada kendi kafalarından mi uydurmuşlar bilmiyorum boyle bozuk alkol bozuk anasonla tatlı birşeyleri karıştırıp parfüm diye satıyorlar ve işin komiği bu kokuyu beğenip alıyorlar. Tamam parfümlere karşı ilgin olmayabilir de hepten mi koku alma duyunu kaybettin kardeşim. Böcek ilacı niyetine bile kullanmam kullanmayın şu iğrenç kokuyu ya. Talep olmazsa en azından üretmezlerde.

Son düzenleme:
Hyptonic Poison
Burberry Classic
Lancome Hypnose
Angel
Tom Ford Black Orchid
deneyip sevmediğim kokular

Black orchid her ne kadar bayanlar için üretilmiş olsada erkek kullanımına daha müsait. Unisex olduğu için arada ozleyip sıkıyorum ama genel olarak esim kullanıyor. Ve sadece soguk havalarin kokusu. Ama mor renkte olan Velvet Orchidi öneririm:) yine esimle ortak bitirdik ama daha feminen ve kokuyu uzerinde daha rahat tasiyorsun bunaltmiyor.

lancome la vie est belle herkes böyle kokuyor gibi midem bulanıyor ve mancera roses vanille ekşimiş çürümüş gül kokusu :olamaz:

Dedemin hac esansını tek geçerim 😂😂Geçtiği yeri kokusuyla yıkıyor 🙈😂

Hangi markaya ait tam hatirlamiyorum ( Pembe kapaklıydi hicazi olabilir) ama Kurtuba adında bi esansı kuzenimde koklayınca bende almıştım:) temiz yeni banyo yapmış ten kokusu gibi bir kokusu vardı. Aklıma geldi şimdi bi araştırayım bulabilecek miyim.

Benim begenmedigim parfum yok vallahi.. ruh halime gore degisir bazen ciceksi kokmak isterim bazen vanilyali bazende pudrali.. begenmediginiz parfumlere bakiyorum cogununda kokusunu biliyorum hepside miss gibi kokular.. igrenc demissiniz anlam veremedim🤷🏻‍♀️
Benim begenmedigim tek bi parfum var su hayatta lady million.! Yani niye bilmiyorum bi acayip kokuyo tarif bile edemiyorum ama kokusunu aldigim zaman uzaklasiyorum solumak istemiyorum bu kokuyu bunu farkettim.. garip bi sekilde itici geliyo bana.. igrenc demiyim ama garip bi kokusu var..

Avon surrender..
Trendyol yorumlarına kanıp satın aldım sonuc fiyasko tamamiyle erkek parfümü gibi maskülen bir kokusu var

Avon surrender..
Trendyol yorumlarına kanıp satın aldım sonuc fiyasko tamamiyle erkek parfümü gibi maskülen bir kokusu var
Kuzum surrenderin erkek parfümüde var bayan olanıyla şişe tasarımları bile aynı ayırt etmek çok zor acaba sen erkek parfümünümü aldın o_O gerçi evet biraz maskulenlik vardır surrender da ama baharatlı bi kokudur sendeki baharatlı kokuyormu? erkek olanı nasıl kokuyor bilmiyorum ben katalogunda bileğimi kağıda sürüp öyle bakmıştım surrenderin bayan koksuna hafif maskulen ama baharatlı gelmişti bana tamamen erkek parfümü gibi gelmemişti eğer öyleyse iyiki almamışım wish of lovela bunun arasında kalmıştım tam emin olamadığım için bildiğimden şaşmayıp wisf of aldım bende..

Kuzum surrenderin erkek parfümüde var bayan olanıyla şişe tasarımları bile aynı ayırt etmek çok zor acaba sen erkek parfümünümü aldın o_O gerçi evet biraz maskulenlik vardır surrender da ama baharatlı bi kokudur sendeki baharatlı kokuyormu? erkek olanı nasıl kokuyor bilmiyorum ben katalogunda bileğimi kağıda sürüp öyle bakmıştım surrenderin bayan koksuna hafif maskulen ama baharatlı gelmişti bana tamamen erkek parfümü gibi gelmemişti eğer öyleyse iyiki almamışım wish of lovela bunun arasında kalmıştım tam emin olamadığım için bildiğimden şaşmayıp wisf of aldım bende..
Canım hayır bayan olanını aldığımdan eminim. İlk sıktığımda baya maskülen koktu. Yarım saat sonra yumuşuyor kokusu

X