bedenime konmayan kelebeğime.

yazgxuxlxuxm..

canım kızım allaha emanet
Kayıtlı Üye
28 Mart 2007
1.019
24
43
varlığını öğrenipte sana kelebeğim bebeğim canım yavrum kızım oğlum diyebilmeyi o kadar çok istiyorum ki.her gece gözü yaşlı mevlama dualar ediyorum.ne olur o hayırlı zaman gelsin.ben yavruma sağlıklı bir şekilde kavuşayım diye.duymuyormusun meleğim yakarışlarımı.görmüyormusun sel olup akan göz yaşlarımı ne zaman kavuşacağım sana,ne zaman bağrıma basıp yavrum diyebileceğim,ne zaman kokunu çekeceğim içime,ne zaman yerden kalkacak başım ne zaman o kutsal duyguyu tadıp ana olacağım ne zaman annemi daha iyi anlayacağım.seni içimde hissetmeyi içimde büyütmeyi ve sağlıklı bir şekilde dünyaya gözlerini açmanı o kadar çok istiyorum ki babanla birlikte yollarını gözlüyoruz meleğim.anne diyeceğin baba diyeceğin günlerin hayalini kurup mutlu oluyoruz canım.gelde dinsin göz yaşlarım.gelde mutlu olalım.gelde kurtulalım herkezin lafından.gösterelim herkeze anne nasıl olunur.baba nasıl olunur.bir söz öyle yaktıki içimi yavrum.bir söz öyle oturduki içime.senden önce dünyaya gelen yeğenin amcanın kızını sevmeye yaklaştığımda sevdirmediler.nazarım değer diye yüzündeki örtüyü açmama izin vermediler.kucağıma aldırmadılar ben bebek sevmesini bilmezmişim.benim bebeğim yokmuş nazarım değermiş.halbuki bilemediler ne kadar içten ne kadar sevgiyle yaklaştığımı içimden dualar ettiğimi anlayamadılar meleğim.gelde gösterelim herkeze nasıl bebek sevilir.gelde gösterelim bir sevgi nasıl büyütülür.cana can nasıl katılır.kon artık kelebeğim bedenime.mevlam canıma can kat.hayırlı ve sağlıklı bir evlat nasip et.ya müsavvir celle celalühü.senağlama

canım üzülme diyeceğim sana inşallah yüce allahım sanada en kısa zamanda bir bebek nasip eder .canım hani bi söz varya eden bulur üzülme o sana bebeğini göstermeyenlerde inşallah seninde mutluluğunu görüp kıskanırlar allahım en kısa zamanda kucağını doldursun amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin..

canım üzülme diyeceğim sana inşallah yüce allahım sanada en kısa zamanda bir bebek nasip eder .canım hani bi söz varya eden bulur üzülme o sana bebeğini göstermeyenlerde inşallah seninde mutluluğunu görüp kıskanırlar allahım en kısa zamanda kucağını doldursun amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin..

canım çok saol allah razı olsun.

:KK43:(.. okuyunca çok üzüldüm. Nasıl bir mantıktır anlamadım. Ne demek nazarı değer, ne demek bişi olur. Ah ya, insanın insana ettiği bu kadar da olur mu? Ne acımasızlıktır. Şimdi o bebişe bişi olsa (Allah korusun), senden mi bilecekler. Bu nasıl bir mantıktır. İnşallah duaların kabul olur, tüm isteyenlerle birlikte. İçini acıtma, üzülme demek de nafile biliyorum. Tek diyebileceğim Allah büyük, elbet bu acıların, üzüntülerin bir yerlerde karşılığı var.

canım, Allah büyük sabret arkadaşım
belki de bu bizim için bir sınav
ve sonunda sabrımızın sayesinde kazanacağımız bir sınav
Rabbim dualarını duysun inşallah minik kelebeğini bedenine kondursun.

SPACEGİRL Canim çok Saol Rabbim Kesinlikle Kimseye Bu Tarz üzüntüleri Yaşatmasin.mevlam Dualarimizi Kabul Etsin Ve Kucaklarimizi Boş Birakmasin Inşallah.

canım, Allah büyük sabret arkadaşım
belki de bu bizim için bir sınav
ve sonunda sabrımızın sayesinde kazanacağımız bir sınav
Rabbim dualarını duysun inşallah minik kelebeğini bedenine kondursun.

EVET CANIM.BU SINAVDA RABBİM İNŞALLAH DAYANMA VE KAZANMA GÜCÜ VERSİN.SEVGİYLE KAL.

varlığını öğrenipte sana kelebeğim bebeğim canım yavrum kızım oğlum diyebilmeyi o kadar çok istiyorum ki.her gece gözü yaşlı mevlama dualar ediyorum.ne olur o hayırlı zaman gelsin.ben yavruma sağlıklı bir şekilde kavuşayım diye.duymuyormusun meleğim yakarışlarımı.görmüyormusun sel olup akan göz yaşlarımı ne zaman kavuşacağım sana,ne zaman bağrıma basıp yavrum diyebileceğim,ne zaman kokunu çekeceğim içime,ne zaman yerden kalkacak başım ne zaman o kutsal duyguyu tadıp ana olacağım ne zaman annemi daha iyi anlayacağım.seni içimde hissetmeyi içimde büyütmeyi ve sağlıklı bir şekilde dünyaya gözlerini açmanı o kadar çok istiyorum ki babanla birlikte yollarını gözlüyoruz meleğim.anne diyeceğin baba diyeceğin günlerin hayalini kurup mutlu oluyoruz canım.gelde dinsin göz yaşlarım.gelde mutlu olalım.gelde kurtulalım herkezin lafından.gösterelim herkeze anne nasıl olunur.baba nasıl olunur.bir söz öyle yaktıki içimi yavrum.bir söz öyle oturduki içime.senden önce dünyaya gelen yeğenin amcanın kızını sevmeye yaklaştığımda sevdirmediler.nazarım değer diye yüzündeki örtüyü açmama izin vermediler.kucağıma aldırmadılar ben bebek sevmesini bilmezmişim.benim bebeğim yokmuş nazarım değermiş.halbuki bilemediler ne kadar içten ne kadar sevgiyle yaklaştığımı içimden dualar ettiğimi anlayamadılar meleğim.gelde gösterelim herkeze nasıl bebek sevilir.gelde gösterelim bir sevgi nasıl büyütülür.cana can nasıl katılır.kon artık kelebeğim bedenime.mevlam canıma can kat.hayırlı ve sağlıklı bir evlat nasip et.ya müsavvir celle celalühü.senağlama

aa çokayıppp.nedemk sevdirmemek ya.ne biçim insanlık bu.bak canım allah bölelerini iflah etmez merak etme.sende bebişini kucağına alıcaksın stres yapam.noldu test yaptınmı adetin geçeli 6 gün olnmuş.merak ettim yapsana bi test

allah isteyen herkeze hayırlısı ile en kısa zaman hayatımıza anlam katacak bebekler versin inşalllah seni anlıyorum esma büyük zaten şu çevre baskısı yokmu işte bunlar ne kadardır istiyorlar uzun zaman oldu hala yok demekki olmuyor diyorlar ve insan kötü oluyor bi bebek mevzusu açıldıgında kendini küçük düşürülmüş gibi hissediyor ama o insanların sana söyledikleri varya çok kötü eden bulur merak etme senin evladın olunca daha hayırlı olur onun evladından üstün olur bakalım o zaman ne dicekler herşeyin hayırlısı inşallah en kısa allah isteyen herkeze hayırlı evlatlar verir büyüksün güzel allahım

.bir söz öyle yaktıki içimi yavrum.bir söz öyle oturduki içime.senden önce dünyaya gelen yeğenin amcanın kızını sevmeye yaklaştığımda sevdirmediler.nazarım değer diye yüzündeki örtüyü açmama izin vermediler.kucağıma aldırmadılar ben bebek sevmesini bilmezmişim.benim bebeğim yokmuş nazarım değermiş.

Allah'ım nasıl bir mantıktır nasıl bir aptallıktır bu:1shok:nasıl kırarlar kalbini bu kadar...
nasıl bir cahilliktir bu:1shok:
senin kalbini böyle yakarak yaşadıkları mutluluk tammı olacak sanıyorlar...
sen üzülme.Rab'bim herşeyin yerini zamanını ayarlamıştır merak etme..
hakkında hayırlısı neyse o olsun inşallh...

söz öyle yaktıki içimi yavrum.bir söz öyle oturduki içime.senden önce dünyaya gelen yeğenin amcanın kızını sevmeye yaklaştığımda sevdirmediler.nazarım değer diye yüzündeki örtüyü açmama izin vermediler.kucağıma aldırmadılar ben bebek sevmesini bilmezmişim.benim bebeğim yokmuş nazarım değermiş.halbuki bilemediler ne kadar içten ne kadar sevgiyle yaklaştığımı içimden dualar ettiğimi anlayamadılar meleğim.gelde gösterelim herkeze nasıl bebek sevilir.gelde gösterelim bir sevgi nasıl büyütülür.cana can nasıl katılır.kon artık kelebeğim bedenime.mevlam canıma can kat.hayırlı ve sağlıklı bir evlat nasip et.ya müsavvir celle celalühü. canım canını sıkma elbette senın de olur onların boyle yaptıklarıda cahılce dıe dır dıp gec kafana takma senınde olur onlar gorusunler bebek nasıl oluur dıe :enbuyukkk:senağlama

canım benim inşallah rabbim hepimizin evlat hasretini dindirir.yaşadıkların içimi yaktı kendimi okudum sanki satırlarda . dilerim bedenine kelebeğin konarak dünyanızı gülbahçesine çevirir, yüzünü güldürür.cümlemize evlat kucaklamak nasibolur inşallah.

canım arkadaşım benim yazınla bizi çok duygulandırdın inşallah bir an önce meleğine kavuşursun inan b ana dualarımda hep varsın o kadar eminimki mükemmel bir anne olacağından canım ne olur biraz daha sabır herşeye herkeze rağmen biraz daha sabır

oyle insanlar var malesef, bende de bir versiyonu mevcut ama bana laf soylerlerse birdaha suratlarina bakmayacagimi da biliyorlar. herkesin bir derdi var iste, kim bilir kimler neler yasiyor...icimizde cok mu buyutuyoruz olmayan bebegimizi? baskalarina inat mi istiyoruz? belkide bizi karsiliksiz sevecek, gercekten sevecek birini istiyoruz, icimizdekileri yasatmak istiyoruz...kim annesinden vazgecerki nedensiz...bizde bizden vazgecemeyecek olani, sevgimizi kosulsuz hakedeni istiyoruz..
bugun bir misafirim vardi, 38 yasinda ve 3. cocuguna hamile. artik sizde dusunun falan dediler... klasik temenniler, ogutler.. insallah dedim,hayirlisi..yuzumu cevirdim..oysaki uzun suredir zaten dusunuyoruz..bir ara Rabbime darildim icimden, ne haddimeyse..seytan cok ugrasiyor boyle durumlarda, 'bak 3.yu veriyor sende bir tane dahi yok' gibi sacmalar..sonra rahman olanin tovbe kapisina dustum tekrar ve herkes icin neyin hayirli olacaginin bilinmedigini hatirlayip tovbe ettim...yaramaz cocuklar gibi rabbime tekrar tovbe..insan anliyorki hepsi bir ders, hepsi bir sinav. umitvar olalim, cok zorda olsak keske, zoru basarsak..'her hayirda bir ser, her serde bir hayir' pirlantasini bas taci etsek..zor cok zor ama ugrassak...
bu forumda cocuk isteyen herkese saglikli ve hayirli evladini nasip etsin rabbim..

kızlar hepinizden allah razı olsun.çok saolun moral verdiniz destek oldunuz.rabbim hepimizin gönlünde yatan muratlarını versin inşallah.allaha emanet olun.

ya tam 1 hafta önce bebeğimin kalp atışları olmadığı için zaten kanamada başlamıştı 8. haftalıkken alındı.şu aralar o kadar hassasımki bide yazılanları okudum ben bittim.çok ağlattınız beni ya.ben evlenmeden önce bebek olayının bu kadar zor olacağını hiç düşünmezdim.sanki herkesin bebeği olurmuş gibi gelirdi.ama şimdi kendimi vebalı gibi hissediyorum.bir hamile yada bir bebek gördüğümde kendimden korkuyorum.acaba nazar edermiyim diye.size bu saygısızlıkları yapanları Mevlam hayırla ıslah etsin.hı inat edip hala yapanlarıda Rabbimin adaletine havale edin.Rabbim meleğini bedenine bedeninize ve bedenime kondursun inşaallah.

ya esma ağlattın beni yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
hasta oldunmu yoksa cnm

offffffffff senin hamile kalmanı o kadar çok istiyorumki
bak şu an ezan okunuyo
yeminle sana bennu ve sibel için ettiğim kadar dua ediyorummm

Esma Gözlerim Dolu Dolu Inan Işyerimde Olmasam Bağra Bağra Ağlardim Hepimizin Dili Olmuşsun Allahim Sana öyle Davrananlara Verir Cezasini ........içim Aciyor .......

X