Bebek Beslenmesi Bebivita bebek maması kulanan varmı?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

Tabpc

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2022
21
8
Arkadaşlar merhaba benim henüz 2 buçuk aylık, bir bebeğim var malum anne sütü olmadığı için mama kullanıyorum kendi sütüm yetmiyor doktor tavsiyesi ile başladım fakat fiyat artışları hepimiz biliyoruz ve bazen yetişmekte zorlanıyoruz başta sma optipro kullandım fakat kızım günde 4 veya 5 defa tuvaletini yapıyordu bebelac kullanmaya başladım azinda pamukçuk oluştu doktorumuz mamadan kaynaklı dedi ve aptamil kullandım sma da gördüğüm sorunlarla karşılaştım bir defa bebivita aldım hem fiyatı uygun hem bebeğimde herhangi bir sorun çıkarmadı şimdi devam etmek istiyorum ama faydası ne kadar iyi aranızda kulanan oldumu yada kulanan varmı? Bana bilgi verir misiniz lütfen

Arkadaşlar merhaba benim henüz 2 buçuk aylık, bir bebeğim var malum anne sütü olmadığı için mama kullanıyorum kendi sütüm yetmiyor doktor tavsiyesi ile başladım fakat fiyat artışları hepimiz biliyoruz ve bazen yetişmekte zorlanıyoruz başta sma optipro kullandım fakat kızım günde 4 veya 5 defa tuvaletini yapıyordu bebelac kullanmaya başladım azinda pamukçuk oluştu doktorumuz mamadan kaynaklı dedi ve aptamil kullandım sma da gördüğüm sorunlarla karşılaştım bir defa bebivita aldım hem fiyatı uygun hem bebeğimde herhangi bir sorun çıkarmadı şimdi devam etmek istiyorum ama faydası ne kadar iyi aranızda kulanan oldumu yada kulanan varmı? Bana bilgi verir misiniz lütfen
Kucuk bebekler zaten gunde 4-5 kez tuvaletini yapar. Yani normali bu, doydugunu gosterir

Biz Hipp ve Aptamil kullandık.İkisinden de memnunduk.Hippten Aptamile geçme sebebimiz bebeğimizin çok sık acikmasiydi.Ama normaldi sanırım o dönem.Cunku yenidoğan bir saat aralikla beslenmek istiyo.Buyudukce beslenme araları uzuyor.

Kilo almadı ama 2.800 49 santim doğdu normalde haftada 150 gram alması gerekirdi ama 1 ayda 200 gram alması doktoru da endişelendirdi

Ben 1 kere kullandım gaz ve kabızlık yapmadı kızım sevdi ama Aptamile döndük. .
Şuanda bende aldım kullanmaya başladım bakalım belki bu defa iyi gelir benimkisi gaz veya kabızlık yapmadı ağız içi pamukçuk veya ishal ve kilosunun geride kalması oldu en bilinen iyi mama kullanmama rağmen bu kadar çok sorun benide korkuttu açıkçası umarım bu defa bebivita işe yarar

Şuanda bende aldım kullanmaya başladım bakalım belki bu defa iyi gelir benimkisi gaz veya kabızlık yapmadı ağız içi pamukçuk veya ishal ve kilosunun geride kalması oldu en bilinen iyi mama kullanmama rağmen bu kadar çok sorun benide korkuttu açıkçası umarım bu defa bebivita işe yarar
Bebivita Bim'de satılan mama mi?

Benim kızımda kilo almıyor ya 250 gram almış sadece 😔

Bebegimde mama kullanmadim. Markayi ilk kez duyunca arastirayim istedim. Alman Hipo markanin yan urunuymus ve Ocak 2017’de Turkiye pazarina girmis. Yani ilk gunden kullanan anneler varsa yavrulari su an 5 yas civari. Bu da saglikli bir gosterge olmayacaktir.

Yavrunuzu saglicakla buyutun.

Oglumda kullanmadim ama bebevita nin Kilo aldirdigini biliyorum.umarim faydalı olur , saglikla afiyetle icsin bebeginiz insallah.zaten mama degistirildihi zaman bi süre alisma süresi olarak düsünmelisiniz yani en az 2 hafta denemelisiniz ki iyi gelip gelmedigini anlayabilesiniz.

Bebegimde mama kullanmadim. Markayi ilk kez duyunca arastirayim istedim. Alman Hipo markanin yan urunuymus ve Ocak 2017’de Turkiye pazarina girmis. Yani ilk gunden kullanan anneler varsa yavrulari su an 5 yas civari. Bu da saglikli bir gosterge olmayacaktir.

Yavrunuzu saglicakla buyutun.
Ben almanyadayim ve burda baya taninmis bir marka , iciniz rahat olsun yani.
Burda da diger markalara göre biraz uygun fiyati ama bebekler için üretilen her gida ürünü saglik bakanligi esliginde sıkı Kontrolden geçiyor yani.benim dogumdan sonra evime gelen ebem bana öyle dimisti.
Ben bu markanin hazır kasik mamasini ogluma verdim yillarca.hic sorun yasamadik.

X