bebis icin neler yaptik? yapiyoruz? ve sonuc....

Sağoluuuuun... Kocamın da doğum günü kız yazık adam evde tek kaldı..
canım eşinin doğum günü kutlu olsun tüm dilekleri kbul olsun telafi edersin akşamsende :))))))
arkadaşlar benim liste konusunda kafam karıştı..ben dün pembe ve ceylin için okudum..benim baktığım listede pembeden sonra ceylin vardı..beni aydınlatırsanız sevinirim..:)
arkadaşım o liste okuma sırası değil bentedavisi önde olan arkadaşlara daha erken okutu yorum eğer tedavide kimse yoksa kendi isteyene okuyorz ben alta kimin adını yazarsan siyah olarak ona okunuyor zaten okunan yani anlıcağın normalde listede ben 1. sıradaydım ama tedavidekileri önealdu dahada kendime okutmıvcaktım ama kızlar okunsun dediği için okuyalım dedim birazda düzenli topiği taakip edeneleri öne alıyorum çünkü dualarını okutup kaçıyolaar sanki öle yapınca duaları kabul oluyomuş gibi insanları kandırarak yapılan duaddan ne bekliyolarsa bilmiyom :)))))
ben de çift çizgiyi görmek istiyorum artık
ikinci tüp bebek denemem de ne yazık ki negatif bugün 10. gün test negatif çıktı, ilkinde de aynısı olmuştu...
canım ben 6. gün başladım hergün idrar testi yaptım hep boş çıktı tutmadığından okadar emindimki kan testine bile eşim kızmasın diye gittim bi öğredimki pozitif idarda hiç görmedim yani 2 çizgi
arkadaşlar slm bizde 1 yıldır bebek istiyoruz eşim geçen sene sperm tahlili yaptırdı sayı 14 milyon hareketlilik %6 ileri olan hız morfoloji idare eder moraller bozuldu tabi zaten korunmayı da öle bıraktık ve başladık çalışmalara sigara içiyordu içki falan da tabi tekrar bi test sayı kalmış 8 milyon ümit beye gittik maltepe ü.hastanesi tüp bebek dedi aşılama bile olmaz dedi sigarayı bırak dedi
1 ekimde sigarayı bıraktı yılbaşı günü gene sperm tahlili sayı kalmış 2000 noluo dedik ama çok içki içmişti o aralar hastalanmıştı antibiyotik haplar falan tüp bebek dedik artık napalım hazırlamaya başladım kendimi. Sonra bi balcı da 5li karşım gördük bal polen arı sütü propolis ginseng bunu sabah akşam yedi bi tatlı kaşığı 2 ayda yaklaşık 3 kavanoz yedi içkiyi azalttı sigara hala içmiyo çerez yedi kabak çekirdeği falan meyve suyu keçiboynuzu pekmezi geçen hafta test yaptırdı gözlerimize inanamadık sayı 70 milyon hız %38 morfoloji normal herşey yolunda yazmışlar normal gebelik şansı %88 demişler tamda bu ay tüp bebek dioduk ama ben genede kararsızım bide tutturması var bunun değerler iyi bile olsa yumurtayı yakalamk zor 1 yıldır bebek isterken regl olmak yıprattı beni aşılama yaptıranlardan cevap bekliyorum şansım ne şimdi onu düşünüyorum normali beklemeye sabrım kalmadı ama o karışımı tavsiye ederim inşallah faydasını görürsünüz Allah herkesi beklediği bebeğine kavuştursun en kısa zamanda inşallah..
canım kızlar yumurtlama gününü takip ediyo bi test gibi bişi mi ne var onun gösterdiği gün ilişkiye giriyolar onu denesene 70 milyon süper bi değer kendin kalırsın hemen cecik
kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ben UMUTBİZİMOLSUN uçok merak ediyorum nerede acaba ne yapıyor hiç haberi olan varmı aranızda :KK59::KK59::KK59::KK59:

canım umut iyi ama k k yı bırktı girmiyo yazın biraha istanbulda denemelere balıcak oda

nurcancım senin ve kızın için meryem suresini okudum Allah kabul etsin....

ayy kusura bakma yaa yanlış yazdımmm
nurcancım sana kızına ve yetrcim seninde gelinine meryem suresini okudum
kayda geçebilirsiniz:KK9::KK9::KK9::KK9:
ha h a Allah kabul etsin canım sağol :)))))
allah kabul etsin canımmmm :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: gelinime okudun değilmiiii :21::21::21::21::21:

nasılda hoşuna gidiyo geliniya şuna bak :)))))))))

MERYEM SURESİ LİSTESİ OKUNACAK KİŞİLER

1-)pearlflover----------------------------OKUNDU
2-)son_ece------------------------------OKUNDU
3-)umudumsun---------------------------OKUNDU
4-)nazemir-------------------------------OKUNDU
5-)pinar1202-----------------------------OKUNDU
6-)ayşe------------------------------------OKUNDU
7-)neslyy----------------------------------OKUNDU
:cool:hilbay ----------------------------------OKUNDU
9-)tweety25 ------------------------------OKUNDU
10-)pembe_86
11-)nurcan
12-)derin
13-)herzaman_seninle
14-)yeter
15-)ceylin
16-)beren660
17-)mayflowers
1:cool:asli_1981 şuan liste dışı

kızlar NURCAN arkadaşımızın listesini yaptım herkez okuduğunda bilidirirse iyi olur
rabbim kızımı sağ sağlim kucağıma almayı ve büyütmeyi nasip etsin inşallah

umudumsun
nurcan---------------------okudu
pinar1202
ceylin
pearlflover
yeter-------------------okudu
beren660
herzaman_seninle-----okudu
ayşe
neslyy
tweety25
pembe_86
nazemir------------------okudu
derin
son_ece
mayflowers
hilbay

4 adet boş

selam kizlar..nurcan ben okumusutum senin meryem sureni Allah kabul etsin insallah....bu arada kizlar yeni bir topik acip ordan devam edelimmi? bu topikte cok kotu haberler aldik..ve yeni topigi nurcan sen ac..hamisimiz sensin...gerci simdi batil bunlar diyecek arkadaslar olabilir..bilmem icimden oyle geldi iste...

selam kizlar..nurcan ben okumusutum senin meryem sureni Allah kabul etsin insallah....bu arada kizlar yeni bir topik acip ordan devam edelimmi? bu topikte cok kotu haberler aldik..ve yeni topigi nurcan sen ac..hamisimiz sensin...gerci simdi batil bunlar diyecek arkadaslar olabilir..bilmem icimden oyle geldi iste...

Allah kabul etsin canım :)))))))))
içinizde belkide dini eğitimi en uzun sürealna benim ama ben bile bu topiğin uğursuz olduğuna inanmaay başladım
bir işim bulun yeni bir topic açayım hemen geçelim oraya

Allah kabul etsin canım :)))))))))
içinizde belkide dini eğitimi en uzun sürealna benim ama ben bile bu topiğin uğursuz olduğuna inanmaay başladım
bir işim bulun yeni bir topic açayım hemen geçelim oraya

bide en cok dua edilen topik hemde...neyse yeni topige pozitif baslayalim hemde...pozitif dusunursek hersey pozitif olur..bilmemki baslik ne olabilir? senin varmi aklinda yeni bir isim? eninde sonunda anne olacagiz diyenler:))) yada bence ismide sen bul nurcan...kesinliklee ..sen hamissin ...bebisin seninle..hangi ismi koymak istiyosan onu koy bence..hemen ..bu topigede yazalim yeni bir topik actigimizi orda devam edelim..

Son düzenleme:
bide en cok dua edilen topik hemde...neyse yeni topige pozitif baslayalim hemde...pozitif dusunursek hersey pozitif olur..bilmemki baslik ne olabilir? senin varmi aklinda yeni bir isim? eninde sonunda anne olacagiz diyenler:))) yada bence ismide sen bul nurcan...kesinliklee ..sen hamissin ...bebisin seninle..hangi ismi koymak istiyosan onu koy bence..hemen ..bu topigede yazalim yeni bir topik actigimizi orda devam edelim..

tamam canım bulayım bir isim bakayım :)))))))))geleceksin biliyorum bebeğim nasıl

arkadaşım o liste okuma sırası değil bentedavisi önde olan arkadaşlara daha erken okutu yorum eğer tedavide kimse yoksa kendi isteyene okuyorz ben alta kimin adını yazarsan siyah olarak ona okunuyor zaten okunan yani anlıcağın normalde listede ben 1. sıradaydım ama tedavidekileri önealdu dahada kendime okutmıvcaktım ama kızlar okunsun dediği için okuyalım dedim birazda düzenli topiği taakip edeneleri öne alıyorum çünkü dualarını okutup kaçıyolaar sanki öle yapınca duaları kabul oluyomuş gibi insanları kandırarak yapılan duaddan ne bekliyolarsa bilmiyom :)))))

ben listeyi burdaki sıralamaya göre düşünmüştüm.yani sıradaki kimse ona okunacak diye..ben ceylin'inkini okudum vardır bunda da bir hayır..:)nurcan için okuyunca bildiririm o zaman..bu arada ben de tedavideyim...

Son düzenleme:

ben listeyi burdaki sıralamaya göre düşünmüştüm.yani sıradaki kimse ona okunacak diye..ben ceylin'inkini okudum vardır bunda da bir hayır..:)nurcan için okuyunca bildiririm o zaman..bu arada ben de tedavideyim...

tedavin hayirli olsun canim....sohbete yenitopikte devam edecez..nurcan acacak simdi..sizde sorun ne? ve kacinci denemen

X