Anket Bebeğinizi büyütürken sizi en çok ne zorladı ?

Bebeğinizi büyütürken sizi en çok ne zorladı ?

• Ankete Katılan
    1.624
Ilkinde hic bisey anlamamism ikinci uykusuzluk mahvetti beni 7 aylik hala uyumuyor napicam hala bilmiyom valla uykusuzluğun insani öldürmediğini ANNE olunca anladım
Ilki kız ikincisi erkek mi? Ben gecen gun uykusuzluktan ölüypdum valla tansiyon seker hepsi dustu acillik oldum😂

Ilk olarak eşim zorladı 🙄
Sonra gaz sorunu

Kızım da 8 aya kadar çektim gaz sorununu sonrasında yemek yemeden çektim 4 yaşına girdi halada cekiyorum:) oğlum dört aylık oldu iki ve uç aylıkken gaz sorunu cekmistim onuda gaz şurubu sayesinde kolay atlattım kızım tam kolik bebekti ama allahtan oğlum oyle değil çok uslu bir bebek inş böyle devam eder:)

bizimkinin yaşından kaynaklı mı yoksa başka bişey mi bilmiyorum üstünü başını çıkarıyor evde öyle geziyoro_Ove mümkün değil ikna olmuyor, çok zorlanıyoruz:bicak: var mı benzer şeyler yaşayan?

bir de emerek uyuyor başka türlü uyumuyor:işsiz:
Benim kızım da öyle dört yaşına girdi hala evde kıyafetlerini bzn çıkardığı oluyor:)

Yeni doğan bir aylık bebeğimiz tüm gün uyumuyor gece de en fazla 2 3 saat uyuyor ben tükendim ne yapmam lazım deliricem artık ne yapsam boş uyumuyor çocuk memede uyuyup yatağında uyanıyor hemen çaresizimm

Yeni doğan bir aylık bebeğimiz tüm gün uyumuyor gece de en fazla 2 3 saat uyuyor ben tükendim ne yapmam lazım deliricem artık ne yapsam boş uyumuyor çocuk memede uyuyup yatağında uyanıyor hemen çaresizimm
Canım yenidogan 1 2 ay gece gündüz ayrımı yapamıyor malesf. Biraz daha büyüyünce alışır. Siz gündüz olunca cam kenarında güneş ışığını görmesini sağlayın günaydin deyin. Akşam olunca da aynı şekilde.
Bunu biraz geç öğrendim ama poposuna hafif pis pis yapınca çok hoşuna gidiyor memeden yatağına bırakınca bunu yapablrsnz.
İşte tam da bugünlerde size destek olacak biri olabilse keşke.

Diş çıkarma dönemi çok kötü bir tecrübe oldu benim için.

Allah yardımcınız olsun çok zor kendi kızımdan biliyorum 5 dk 10 dk da bir uyanırdı beşiğine bırakınca, uykusuzluk sinir stres yapıyor elinde olmadan kızıyorsunuz bebeğe sonra pişmanlık işte. 2 yaşından sonra gündüz hiç uyumamaya başladı 8-9 aydır tam anlamıyla uykumu alıyorum kızım şu an 3 yaşında.

İlk 6 ay canımı okudu desem yeri. O uykusuzluk işkence gibiydi. Sonrasında baya rahatladım.

bizimkinin yaşından kaynaklı mı yoksa başka bişey mi bilmiyorum üstünü başını çıkarıyor evde öyle geziyoro_Ove mümkün değil ikna olmuyor, çok zorlanıyoruz:bicak: var mı benzer şeyler yaşayan?

bir de emerek uyuyor başka türlü uyumuyor:işsiz:

1 yaşında olmak üzere daha eliyle bişey yediği yok...ağzına götürdüğü tek şey oyuncakları...hele yumuşak şeyleri asla ağzına götürmez...umarım ilerde bir sorun yaratmaz...
Birde sadece memede uyuyor başka uyuma şekli bilmiyor
Tecrübeli anneler merhaba, uzun zaman olmuş yazalı. Size sormak istedim daha sonradan emerek uyuma konusunu nasıl çözdünüz? Umarım hala emerek uyumuyorlardır 😁

Tecrübeli anneler merhaba, uzun zaman olmuş yazalı. Size sormak istedim daha sonradan emerek uyuma konusunu nasıl çözdünüz? Umarım hala emerek uyumuyorlardır 😁
Yok yok 😄😄😄
Iki buçuk yaşında bıraktırmistim memeyi bir kere hayır dedim sonra ikiletmedi,düşündüğümden de kolay olmuştu kendiliğinden uyumaya başlamıştı

Yok yok 😄😄😄
Iki buçuk yaşında bıraktırmistim memeyi bir kere hayır dedim sonra ikiletmedi,düşündüğümden de kolay olmuştu kendiliğinden uyumaya başlamıştı
Maşallah ne güzel 2 buçuk yaşına kadar emmiş ☺️ Sanırım belli bir algıya sahip olduklarında bu işler daha kolay olacak. Çok teşekkür ederim 🙃

X