bebegim kalp atışlarına başladı mı acep

Zeos

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2007
910
5
40
slm kızlar.7+2 günlük hamişim.cuma gecesi yasadıgım olayı sizlerle paylaşmak istiyorum benden deneyimli hamiş arkadaslardan yardım istiyorum.gece uyumaya hazırladıgım sırada vücudumun içinde sanki bi saat varmış gibi tıktıktık diye kalp atış sesleri duydum sanırım kalp atışlarım cok hızlandı diye elimi kalbime koydum ama kalbim normal atıyodu.bu böyle bi 2-3 dakka sürdü acaba bebeşim kalp atışlarına başladı mı sizlerde böle bişe oldumu.beni bilgilendiriseniz sevinirim

canm bebısın kalp atışları sadece cıhazla duyulur
hamılelıkte vucud değiştıgınden vucudunun her yerınde kalp atışı duyorsun..

doktoruna sor canım kontrolun ne zaman

ben bebısımın kalp atısını duydugumda kontrolde doktora ben ne zaman duyabılırım dedım..sen duyamazsın dedı ancak cıhazla duyulur dedı

7+2 ne anlamadım.bende bebek bekliyorum ama kendi kendine hissetmiyorum atışları ancak kontrole gittiğinde görebilirsin canım.

canim bebeginin kalp atislari 6. haftada basladi bence ..genelde 6. haftada baslarmis!!!

doktoruna sor canım kontrolun ne zaman

ben bebısımın kalp atısını duydugumda kontrolde doktora ben ne zaman duyabılırım dedım..sen duyamazsın dedı ancak cıhazla duyulur dedı

2 subata gidecegim kısmetse.annemde erkek cocuksa duya bilirsin erkek cocuklar daha erken canlanır dedi.inşallah haftaya tam net duycam ultrasyondan.kibela sana bişey sorcam önceki nickin pamuk prenses miydi

7+2 ne anlamadım.bende bebek bekliyorum ama kendi kendine hissetmiyorum atışları ancak kontrole gittiğinde görebilirsin canım.

7 hafta 2 günlük hamişim demek canım.inşallah kontrole kaldı arık.bu olay bi defa olan bişeydi zaten

güzelim kalp atışları arkadaşların dediği gibi sadece cihazlarla duyuluyor.ama annelik içgüdüsü hissetmiş olabilirsin.Benim bebeğim kız ama bende çok erken hissetmiştim 12 haftalıkken başlamıştı bizim kız.Allah sana kıpırdanışlarını tekmelerini hissettiğin günleride gösterecek inşaalllah.merak etme.2 ay sonra kıpırdanmalarını 3 ay sonra tekmelerini hissedersin

iyi dileklerin için saol be-be-be.sende bebegini sağlıcakla kucagına alırsın inşallah

canim cok heyecan yapiyoruzda ondan bende 21+4 gunluk hamisim simdi icimde kipir kipir hic durmuyor sen bir iki ay gecsin bi gor annesi hic durmaz

kumralım bir arkadaşım da senin gibi hissetmişti
herkes şaşırmıştı ama olabilir belki anlık bişeydir
henüz doktorda görmedin mi kalp atışlarını??
Ben de bugün 6+6 yım cuma günü gideceğim dr a
duymamız gerekirmiş cuma günü.

Canım gittiğinde sanırım duyabilirsin..
Doppler cihazı mı diyorlar onunla..
Benim üstten duyulmamıştı alttan ultrasonla duymuştum..
Ama bittiğin an o an.Kesinlikle ya tlfnuna kaydet yada kameraya.Sürekli dinleyip mest oluyoruz biz eşimle.. Şeniz

Kumralim Inşallah Bebeğinin Kalp Atişlarini Duyarsin Canim Ben Iki Düşük Yaşadim Ikisininde Kalp Atişlarini Duyamadim 8 Haftaliktilar Kürtajla Alindi Benim Dr Vajinal Ultrasyonla Bakti Onunla Kesin Duyulurmuş Allah Sağlikli Bebek Versin Inşallah Isteyen Herkese

X