Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Bb mi cc mi dd krem mi :)

Benim de zaten en büyük sorunum böyle kremler düşünce yüzümün terlemesi
Inşallah bi ara denettiricem garnieri kozmetikcilerdeki görevli bayana artık ona göre karar vercem çok teşekkürler :KK34:

Inş aradığını bulursun canım yardımcı olabildiysem ne mutlu :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kuru ciltliyim. Garnier bb bildiğin sivilce yaptı ve cildim kustu.
Pure beutynin bb kremi vardı bir kaç sene önce, o da inanılmaz kıvamlı ve çamur maskesi sürüyormuş gibi geliyordu.
Missha bb krem de cilt rengiyle bütünleşen müthiş kapatıcı bir krem ama artık gözenekleri mi kapatıyor nedir sivilce yaptı.
Bu üçünü de sevemedim.

Ben bb kremleri seviyorum bu konuda missha ve cliniquenin bb lerinden çok memnun kaldım,cc kremde almıştım flormarınkini o da güzel aslında ama rengi bana koyu geliyor onun dışında watsonslarda satılan pure beutynin cc sini kullanmıştım ama cildimde sivilce yaptı kullanamadım,diaderminin cc sini kullandım o da cildimi yağlandırdı cc kremler bana pek yaramadı,dd krem olarak indirimden deborah ın dd kremini almıştım kapatıcılığı fazla,ama içinde hafif simleri vardı ilk kullanımda beğendim ama üstüste kullandığımda sivilce yaptı şuan onuda kullanamıyorum benim için bb kremler daha iyi

ve hangı marka onerırsınız ?
fıyat olarak lutfen en cok 20 tl ye kadar olan bı urun tavsıyesınde bulunursanız sevınırım
ayrıca hassas beyaz tenlıyım.fondoten surunce yuzumde terleme yapıyor kullanamıyorum

Pure beauty nin bb ve cc kremi ni tavsiye ederimm . Ben bb almak için gitmiştim o an ki artık acele den mi desem ne desem yanlışlıkla cc olanı almışım hemde tenime uygun olan açık rengini:))) ama iyi ki de cc sini almışım gerçekten çok güzel Fazla sorunlu bi cildi m yok kapaticiligi bana yeterli . İki renk seçeneği var . Annem de çok beğendi hatta hemen kendine aldi:)) fondoten ler hiç yüzüme uyum saglamiyodu kalıp gibi duruyodu ama cc krem tam bana göre . Hafif ışıltılı, cok dikkatli baktığında Simli olduğunu farkedebilirsin ama yüzünde kesinlikle Simli durmuyor ışıl ışıl sağlıklı bir cilt gibi duruyor. Aksi olsa zaten asla kullanmam. Meraktan bb sini de aldım ama o yüzüme biraz açık geldi onu kullandığım da üzerine pudra uyguluyoruum. Kapaticiligi başarılı. Sadece watsons ta mevcut bence bak derim:)))

1 Krem 9 Etki OPTİMALS EVEN OUT CC cc krem.png
* Koyu leke oluşumunu önlemeye yardımcı olur
* Ten rengini açar,
*Anında rengi eşitler ve düzeltir.
*Gözenekleri küçültmeye yardım eder.
*Erken yaşlanmayı engellemeye yardımcı olur.
*Tüm gün süren mat görünüm sağlar.
*Cildi nemlendirir.
*SPF 20 ile cildi güneşten korur.

Fiyatıda Ekim ayında çok uygun 20tl , üye olanlar %30 indirimli alabilme şansınada sahip olabiliyor.

Yves Rocher in bb sini kullanmıştım. Terleme, yağlanma yapti , ardından yüzümü sivilcelendirdi. Rengi de koyu geldi . Hiç memnun kalmadim

X