Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Bb krem???

Bende garnier bb krem kullanıyorum ve şiddetle tavsiye ederim bi kere cildin nem ihtiyacını karşılıyor renk eşitliyor ve canlı bi görünüm kazandırıyor cilde yani bence güzel etkileri var cilt için,öneririm :)

Ben de ilk garnier aldım ama fondotenden bi farkını göremedim. gerçekten de cilt vıcık vıcık oluyor. şuan vichy kullanıyorum. memnunum. ama daha iyisi varmı acaba diye düşünüyorum. elimdeki bitmek üzere aynısına devam mı etsem yeni birşeyler mi denesem bilemedim.

ben de ilk kez kullanmak istiyorum. fondötenden farkı nedir? emilimi çok zor diyorlar? benim cildim kuru da değil yağlı da değil. bazen alın ve burun kısmım yağlanıyor. sivilce yapmayan bişey istiyorum ne önerirsiniz?

ben garnier bb kullanmıştım çöpe attım yaglandırıp parlatmıştı.flormar cc merak ediyorum bunu kullanan varsa silikon ve paraben içeriyormu yorum bekliyorum?

Merhaba hanımlar . Ben 3 ay boyunca her gün (hemen hemen) garnier bb krem orta ton kullandım sonra birgün yenisini almak için rossman a gittiğimde loreal standı vardı bir çok bilgi aldım ve Loreal Skin Perfection BB krem almaya karar verdim yaklaşık 3 haftadır onu kullanıyorum o garnierden daha güzel ve daha kapsamlı. daha yoğun ama garnier gibi yağlı görünümde bırakmıyor vıcık vıcık olmuyor. Öneririm sizlere. :21:

yves rocher kullanıyorum. rengi biraz koyu ama ben güneş kremiyle karıştırıp kullandığım için memnunum

peki avon solutions bb krem kullanan var mı ??

Canım bence hiç avonun ürünlerini yüzüne kullanarak tehlikeye atma cildini. Garnier vb. bilindik ürünleri al cildine hangisi uygunsa kuru yada karma gibi iki ayrı seçeneği var mutlaka biri olur fiyatı makul bende en yakın zamanda garnier'i deneyeceğim :KK34:

Hiç sevmedim ben bu BB kremleri..
tamamen para tuzağı hiçbir halta da yaradıkları yok.
ben düzenli kullanımda cildi düzenlediklerine de inanmıyorum..
bikere içerisinde fondoten olduğu kesin , böyle bir ürünün ne gibi faydası olabilir ki cilde..
çok büyük ümitlerle aldım çünkü fondoten kullanmayı seven bir insan değilim..
ilk olarak maybellineninkini denedim çok ince bir yapısı var ama renk olarak cildime uygun olanını bulamadım..
açık tonu bile koyu geldi resmen bronz yaptı beni..zamanlada çenemde sivilceler oluştu..
geçenlerde de niveanınkini aldım ve maalesef o da koyu geldi ve sözde nemlendiriyormuş cildi aksine niveanınki kuruttu sanki..
maybelline nemlendirme açısından biraz daha iyiydi ama oda kötünün iyisi işte..
cildime zarar verdiklerini farkettim ..
çok hassas bir cildim var belkide o yüzden oldu ama kenarda duruyorlar öylece..
belki sizler memnun kalırsınız ciltten cilde değişir sonucta bilemem ama benim izlenimlerim bunlar..
hergün fontoten kullanan insanlar için ideal olabilir ama ben daha nemlendirici tarzda bir ürün bekliyordum yapıları çok yoğun sevmedim ...

Kızlar ben fondöten kullanmıyorum fakat BB krem almayı düşünüyorum.Deneyenler fikirlerini belirtebilir mi bir de marka olarak hangisini öneririrsiniz?

bende almayı düşünüyorum ama karar veremedim :/ garnierin mediumu aldım esmerim diye ama çok koyu arap gibi oldum resmen.. siz aldınız mı önerebileceğiniz bir marka var mı acaba?

kore ürünleri daha iyi oluyor diyorlar ama bilginiz var mı acaba? ve nerede bulabilirim bende bb krem almayı düşünüyorum da fondöten yerine

pure beauty koreden geliyor,bu işlerin en iyi yapıldığı yer diyebiliriz :KK31: bulgarian rose bb çok güzel bir ürün,sürekli kullanıyorum,rengi de ideal açık tenliyseniz. bildiğim kadarıyla sadece watsons'larda satılıyor.

pure beauty koreden geliyor,bu işlerin en iyi yapıldığı yer diyebiliriz :KK31: bulgarian rose bb çok güzel bir ürün,sürekli kullanıyorum,rengi de ideal açık tenliyseniz. bildiğim kadarıyla sadece watsons'larda satılıyor.

yok esmer tenliyim ama koyu bir esmer değilim. garnier in orta tonunu aldım çok koyu geldi arap gibi oldum resmen:) teşekkür ederim tavsiyenizi deneyeceğim.

maybelline dream fresh bb cream kullanıyorum.. başarılı bir ürün gerçekten memnunum tavsiye ederim... :)

bende avondan aldım boyle marka markada ayrıldıgını bılmıyodum ve çok aşırı memnunum dıgerlerını kullanmadıgımdan arada fark varmı yokmu bılemıyorum ama

loreal skin perfection medium ve maybelline dream fresh (pembe olan) bb cream-medium kullandım.. cildim sıcak tonda ve esmerim. kuru bir cildim var...sadece burun bölgem fondoten, bb krem gibi şeyleri sürdükten 1-2 saat sonra yağlanıyor o da aşağı yukarı herkeste olur zaten..
bende sivilce yok ancak hafif cildimde lekeler var, renk tonlamasını gayet güzel eşitliyorlar sürdükten yaklaşık 15-20 dk sonra...
zaten bb cream kullanıp çıkacaksak bence makyaj yapmadan yarım saat önce uyulayıp beklemek en güzeli.....
fondotene tercih ederim en azından kalıp gibi durmuyor.....

ben biobellinda bb krem kullanıyorum. çok hafif çok güzel. yüzüne krem sürdüğün belli olmuyor. pürüzsüz doğal, kendi güzelliğinmiş gibi duruyor :KK70: cildin ne kadar pürüzsüz diyorlar ama bb kremle küçük bir oyun sadece bunu bilmiyorlar :KK70: ben bitkisel, doğal ve türk malı olduğu için tercih etmiştim son derece memnunum. bide şimdi biobellinda cc krem çıkarmışlar ama daha çok yeni olmasına rağmen çok rağbet gördüğü için stokları tükenmiş alamadım. onu da bi alıp denemeyi düşünüyorum

Benim cildim yağlı. Ben garnierin ince tüp şeklinde olan bb kremini kullanıyorum kapatıcılığı iyi bence en azından cilt rengini eşitliyor..

X