bayramda ne giymeyi düşünüyosunuz?

melisim

Bebişini bekliyor
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2008
501
0
37
merhaba kızlar bayrama çok az kaldı.ne giymeyi düşünyosunuz bakalım???ben kırmızı saten bi gömlek aldım onu altınada siyah pantolonumu giyicem.bide topuklu sivri burun ayakkabı.saçlarımada fön çektirdimmi tamam.siz bişeyler aldınızmı?

bende yeşil badi aldım v yakalı içine siyah badi giyicem ....:dance:

gri biraz simli kumaş pantolon giyicem:dance:

ayakkabı almadım:1no2:

alırsam siyah sivri burun birr ayakkabı alırım almazsamda siyah babet giyerim...yerimseniben

saçlarımıda düzleştirmeyi düşünüyorum...:1rolleyes:.

iki farklı sey aldım bende.. biri siyah belden kemerli dize kadar gelen bi elbise.. digeride üstü saten kahverengi fularlı bi bluz .. altınada bedenime oturan kahverengi bir etek.. ayakkabılar evden ayarlanma :KK70:

ben bayrama özel bir şey almadım...
malum bu zamanlar fiyatlar uçuyor...
evden bir şeyler ayarlamayı planlıyorum..
büyük ihtimalle siyah kumaş pantalon,siyah önü boncuk işli bir bluz giyerim...

siyah kumaş pantolon, üstüne beyaz gömlek ve siyah bir yelek giyeceğim ben, altına da siyah hafif topuklu ayakkabı, sadece yeleği yeni aldım :)

bende koyu lacivert kot pantolonumun üstüne yeşil ve mor bluz aldım bide sarı üç çeşit giycem işte deişik belki altıma siyah kot falan giyerim kumaş pantolon giyemiom daha ben ya kadın gibi hissediom kendimi 20 yaşındayım aslında ama ne bilim çok büyük gösteriomuşum gibi gelio kumaş pantolon mirmirmirmir
öle yani ne bilim fisfisfis

Yeni bişi almadım,eskilerden bişiler tamamlıcam artık
İlk aklımda olanlar kot eteek ve beyaz gömlek

bende normalde hep kot bady giyiyorum.o yüzden bayramları çok seviyorum.elbiseler gömlekler falan değişik ve şık oluyor.

bayram kutlamak kim, biz kim?:nazar:
günlük kiyafetlerimizle geciricez iste napalim,
okullar bile tatil degil, herkes isinde gücünde, simdi bütün aile bir arada olmak vardi:a015:

ltb den buz mavisi kot aldım üsütüne de mor delikli bir kazak çokk hoşuma gitti mor pek giymezdim ama.. herşeyin bir ilki varmış:))

yeni evliyim ve daha yeni bir sürü kıyafet alındı. zaten klasik giyimden nefret ederim. bayram için kıyafet alsam mı dedim.. baktım dolaba etekler yepyeni (normal günlerde etek giymem de :KK70: ) yeni bi de gömlek aldım geçenlerde.. uygun bişeyim olmadığı için takamadığım eşarbım da var.. ne gerek var dedim, kendime kot, sweat falan alırım on ihtiyacım var... resim çekinirsem eklerim :KK70:

kızlarr ben siyah straplez bir elbise aldım..kumaşı kışlık hafiften.. tam göğüs altıdan ince siyah rugan bi kemeri var.. içine beyaz yüksek yakalı bir gömlek aldım.. siyah rugan ayakkabı giyicem altınada.. resim çekince koyarım bende..

hicbirsey giymeme gerek yok.esormanlada olsam önemi yok cünkü benim bayramda bayramlasak ne biri ne bayramda kapimi calacak bi insan bile yok malesef. :1no2: senağlama

bayram kutlamak kim, biz kim?:nazar:
günlük kiyafetlerimizle geciricez iste napalim,
okullar bile tatil degil, herkes isinde gücünde, simdi bütün aile bir arada olmak vardi:a015:

ahhhhh ahhhhhhh nerede türkiyede gecirdigim bayramlarsenağlama
kiyafet aklima bile gelmemisti nereye gidecegizki
yarin esim calisiyor ancak aksama gelecek
artik aksama annemlere gideriz sonrada bayram bizim icin baslamadan bitersenağlama

evde oturup test çözcem
kıyafetlerim de gri üstüne beyaz mavi ve kırmızı kalpli pijama üstü, altına lacivert kalın polar eşofman altı, ve okulda bile üstümden çıkarmadığım siyah şalım
saçlarım da yağlı olur muhtemelen :KK70:
reglim yeni bittiğim için burnumda minik sivilceler çıktı
işte hep beraber oturcaz sivilcelerimle :KK70: bize misafir felan gelmez nezaketen alınmış 1 kutu çikolatayı da ben yiycem :KK70:

yaklaşık 3 saat pendik çarşıda gezdim ama beğenip de bir şey alamadım. Hep aynı modeller,kalabalık mağzalar. ay walla hiç umrumda değil. Bayramdan sonra alacağım rahat rahat:kahve:

X