Bayrama kadar 68 oluyorum 🤲😍

hilalce11

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2020
700
986
33
Bayrama kadar 68 olmayı istiyorum daha öncede burada başka bir konu açıp 98 kilodan 68 kiloya düşmüştüm ama geçen 3 yılda bunu koruyamadim şu an 84 kiloyum 🥺 motive olmak bırakmamak içinde buraya girip gelişmeleri yazicam inşallah bu sefer olur ve kilomu koruyabilirim 🤲

Günlüğün hayırlı olsun canim benim de hedefim bayrama kadar en az 15 kilo. Ben de gecen pazar başladım inşallah hedeflerimize ulaşalım

Bayrama kadar 68 olmayı istiyorum daha öncede burada başka bir konu açıp 98 kilodan 68 kiloya düşmüştüm ama geçen 3 yılda bunu koruyamadim şu an 84 kiloyum 🥺 motive olmak bırakmamak içinde buraya girip gelişmeleri yazicam inşallah bu sefer olur ve kilomu koruyabilirim 🤲
Bi kere yaptıysan tekrar yapabilirsin. Neler yapman gerektiğini biliyorsun. En kısa zamanda istediğin kiloya inmen dileğiyle

Selamlar bol eksiler ben de bir aydır diyetteyim Ahmet apa yapıyorum düşe kalka 🤣 benim de en az bi on kilom var bayrama kadar gitmesi gereken😞 müsaaden olursa eşlik etmek isterim
Kendim de açtım başlık ama kimse olmayınca yazasım gelmiyor oraya
Bana şöyle inat edecek yarışacak dişli bir rakibe lazım 🤣🙈

Selamlar bol eksiler ben de bir aydır diyetteyim Ahmet apa yapıyorum düşe kalka 🤣 benim de en az bi on kilom var bayrama kadar gitmesi gereken😞 müsaaden olursa eşlik etmek isterim
Kendim de açtım başlık ama kimse olmayınca yazasım gelmiyor oraya
Bana şöyle inat edecek yarışacak dişli bir rakibe lazım
Merhaba çok sevinirim birbirimizi gaza getirip motive edelim 😃 ne kadar kilo verdiniz bir ayda

Merhaba çok sevinirim birbirimizi gaza getirip motive edelim 😃 ne kadar kilo verdiniz bir ayda
Ahaha hemen düştüm bak 🤣
Bir ayda 4,5 civarı verdim
Bayrama en az 10 kilo daha vermem lazım
Bugün kabak detoksuna başlayacağım
Sen neler yaptın hedefin planların neler 🙈

1
Ahaha hemen düştüm bak 🤣
Bir ayda 4,5 civarı verdim
Bayrama en az 10 kilo daha vermem lazım
Bugün kabak detoksuna başlayacağım
Sen neler yaptın hedefin planların neler 🙈
Çok güzel sonuç 👏👏 bende 2 hafta olacak nerdeyse başlayalı yarın tartilicam bakalım sonuç ne aralıklı oruç yapıyorum geç kahvaltı 12 gibi 5 gibide akşam yemeği sonra hiç birşey yemeden yatıyorum haftanın bir kaç günü de yarım saat spor yapıyorum keşke hergun yapabilsem ben spor yaptıkça kilo veriyorum yoksa hiç yemesem bile pek kilo veremiyorum

1

Çok güzel sonuç 👏👏 bende 2 hafta olacak nerdeyse başlayalı yarın tartilicam bakalım sonuç ne aralıklı oruç yapıyorum geç kahvaltı 12 gibi 5 gibide akşam yemeği sonra hiç birşey yemeden yatıyorum haftanın bir kaç günü de yarım saat spor yapıyorum keşke hergun yapabilsem ben spor yaptıkça kilo veriyorum yoksa hiç yemesem bile pek kilo veremiyorum
Evet spor yapsak aslında daha hızlı gider ama üşeniyor insan soğukta evde bile yapasım gelmiyor 🤣
Tartı sonucunu merak ediyorum bakalım inşallah güzel vermişsindr yağdan gitmiştir 💕

Evet spor yapsak aslında daha hızlı gider ama üşeniyor insan soğukta evde bile yapasım gelmiyor 🤣
Tartı sonucunu merak ediyorum bakalım inşallah güzel vermişsindr yağdan gitmiştir 💕
Aynen bende çok üşeniyorum üşenmesem aslında hemen incelme oluyor her gün yapınca daha fazla kilo vermişim gibi oluyor olmayan kıyafetlerim oluyor

Aynen bende çok üşeniyorum üşenmesem aslında hemen incelme oluyor her gün yapınca daha fazla kilo vermişim gibi oluyor olmayan kıyafetlerim oluyor
Ya evet bi tane pantolonum var ilk hedefim ona girmek🤣🤣 aslında girebildim de nefes almamam lazım fjdjdj🙈

Bugün kabak detoksuna başladım
Sabah
iki haşlanmış yumurta
Bir dilim peynir
5 adet zeytin
Domates salatalık
Biraz marul
17.00
İki tane kabak azıcık zeytinyağı ile yağlı kağıtta pişirdim
Sarımsaklı yoğurtla beraber tüketttim
Apaya da devam ediyorum aynı zamanda
gündüz duble tarçınlı Türk kahvesi içtin
Az önce de limonlu Yeşilçay içtim
Bir haftadır 64 küsürüm inşallah bu detoks işe yarar 62 küsürü görebilirim üç günün sonunda

Ya evet bi tane pantolonum var ilk hedefim ona girmek🤣🤣 aslında girebildim de nefes almamam lazım fjdjdj🙈
Bende zayifladigim zaman aldığım ve hiç içine girmedigim iki pantolon var 🥺 bende hemen basenler ve kalça büyüyor şimdi basenimden bile çıkmıyor yukarı o pantolonlar 🥺 inşallah bir gün içine girebilirim

X