Batık tırnağa çözüm bulan var mı ?

her banyodan sonra tırnağızın batan kısmını törpü ile tırnakla etin arasını açarak temzileyin, içinden yumuşak dokular çıkacak, her banyodan sonra yaparsanız tırnağınız hiç batmaz...tecrübeyle sabittir.

Batik tirnak kadar illet birsey olamaz...Ilk etapta intihapla başladı ben normal birsey zannedip ilgilenmedim daha sonra ayakkabi giydikce acitmaya basladi gecer diye oralı olmadim haliyle ilerledi oyleydi boyleydi derken intihap iyice artti tek tarafli iken diger tarafada sicradi netten hep çözüm ararken daha da beter oldu ki sonuc cerrahi operasyon tabiki...Lokal atestezinile uyusturup benim hissettigim 3 igne vurdular sonrasini bilmiyrm daha fazlada olabilir :))O esbada hicbirsey hissetmedim tabiki tirnagin iki tarafindaki etleri kesio batan tirnagi aliyorlar ve tirnak küçülüyor ve 6 dikis...O anestezinin etkisi gecince boyle bir agri yok yani kendini vur duvarlara :KK43:((Tabi hemen bi agri kesici igne ohh rahatliyorsun fakat 2 gun biraz agrili geciyor...2 hafta sonra dikisler aliniyor benim 1 haftam kaldi Tirnak küçüldü ama o berbattt agriyi cekmekten iyidir

2yıl aynı seyleri yasadım hamilelikte basladı.artık coraplar ayakkabılar kan içinde kalıyodu.en sonunda gittim dr.a.bi kaç kez yaktı ve antibiyotik ilaç verdi bi de merhem.tırnagın altına o merhemi surdugum pamugu yerlestirdim.bunu hergun yaptım ve suan daha iyi cok sukur ama cok zor.Acıdan yuruyemediğim gunler olmustu

kızlar batık tırnaga cozum bulan varmı
Merhaba,

Öncelikle merhaba. Tırnak batığı artık bi problem değil. Acısız ve ağrısız sonlanıyor hem de işlemden hemen sonra. Ben taktırdım batık bantı diye birşey ve artık hiç acımıyor. Tavsiye ederim Ataşehirde istanbulda bir güzellik merkezi. İsterseniz detaylarını verebilirim.

malesef orta okuldan berı cekıyorum bu durumu ben unteyı bıtırıyorum hala benımle bu tırnak bır ara cektırdım tamamen cerrahi müdehale yaptırdım tekrarladı....bende çektirip tırnağı onca acıya dayanmaktan vazgeçtim sonuç gene aynı çünkü .......benim ki kesilcel durumda değil ki malesef kalınlaşmış tamamen tırnak olarak batmış durumda
Merhaba,

tırnak batık probleminizi batık bantı ile sonlandırabilirsiniz. Hem acısız ağrısız bir yöntem. Ben taktırdım bilirim batık acısını. Ama artıktırnak batığı bir problem değil. Tavsiye ederim. İsterseniz gittiğim yerin detaylarını verebilirim.

X