Basur-Hemoroit Bitkilerle tedavi

ya benim afedersiniz ama tuvalete zor çıktığımda sadece kan geliyor birazcık oda onun dışında gelmiyor sizce bu ne olabilir?
otururken ağrım falan olmuyor arada bi biraz kaşıntı oluyor oda fazla değil...

benim annemin başına gelmişti bu, yine kabızlıktan dolayı içerde bir yırtılma olmuştu. doktora gitti, proctolog diye bir ilaç aldı. ben de basur problemi nedeniyle eczaneye başvurdum, doktora gidemedim, bana da o ilacı verdi. prospektüsünde anal birçok probleme iyi geldiği yazıyo. doktora gitmeye çekiniyosan benim gibi bir dene canım, devam ederse doktora gidersin.

Kızlar proctolog krem kullanan var mı? annemde yırtılma olmuştu, bu ilacı kullandı ve geçti. basura da aynı şekilde cevap verir mi? kullanalı 2 gün oldu ama şişlikte, acıda bi değişiklik yok :/

slm arkadaşlar
bende daha önce hiç olmadı yalnız yeni doğum yaptım galiba aşırı zorlanmadan dolayı oluştu
henüz dr. gitmedim artık dr. yüzü görmekten orama burama bakmalarından gına geldi
basur olduğunuda bilmiyorum
dış tarafta hiç bişi yok,kabız olduğum bi gün bu kabus başladı yaklaşık 1 aydır var:KK43:
ama şöyle bişi var ishalde olsam tuvalet çok acılı oluyor acaba çatlak falanmı var??
basurunda bütün özellikleri var örnğ;
tuvalette acıma sanki içten bişiler batıyo, sonrasında kaşınma hissi ve sabaha kadar zonklama
totomun üzerine oturmak istemiyorum,bazanda çamaşırda kan damlaları??
ne şimdi bu biri bana akıl versin lütfen??

slm arkadaşlar
bende daha önce hiç olmadı yalnız yeni doğum yaptım galiba aşırı zorlanmadan dolayı oluştu
henüz dr. gitmedim artık dr. yüzü görmekten orama burama bakmalarından gına geldi
basur olduğunuda bilmiyorum
dış tarafta hiç bişi yok,kabız olduğum bi gün bu kabus başladı yaklaşık 1 aydır var:KK43:
ama şöyle bişi var ishalde olsam tuvalet çok acılı oluyor acaba çatlak falanmı var??
basurunda bütün özellikleri var örnğ;
tuvalette acıma sanki içten bişiler batıyo, sonrasında kaşınma hissi ve sabaha kadar zonklama
totomun üzerine oturmak istemiyorum,bazanda çamaşırda kan damlaları??
ne şimdi bu biri bana akıl versin lütfen??

dışarda meme gibi bir şişlik yok mu?

bu arada patlıcan sapı suyunu deneyin arkadaşlar işe yarıyor. yalnız benim şişlik hala duruyo. evde patlıcan sapı bulamamamıştım 3 bardak yapabildim :KK70: ağrı falan kalmadı ama dediğim gibi şişlik orda.

dışarda meme gibi bir şişlik yok mu?
şimdiye kadar yoktu sanırım artıık varr:KK14::KK14:

bu arada patlıcan sapı suyunu deneyin arkadaşlar işe yarıyor. yalnız benim şişlik hala duruyo. evde patlıcan sapı bulamamamıştım 3 bardak yapabildim :KK70: ağrı falan kalmadı ama dediğim gibi şişlik orda.

benimde aklımda hatta bugün aldırıcam ve deniycem hemen
şişlik duruyo ama wc ağrısız oluyo demi anladığım kadarıyla:26:
sende ne zmandır var canım:KK31:

şimdiye kadar yoktu sanırım artıık varr:KK14::KK14:

benimde aklımda hatta bugün aldırıcam ve deniycem hemen
şişlik duruyo ama wc ağrısız oluyo demi anladığım kadarıyla:26:
sende ne zmandır var canım:KK31:

benim 1 haftadır var canım, ben şişliği fark eder fark etmez hemen eczaneden ilaç aldım kullanmaya başladım. kanama ve çok ağrı yoktu ama wcde özellikle ağrı hafif hafif vuruyodu. patlıcanı denedim dediğim gibi, yok gibi hissediyorum şu an, rahatsızlık vermiyo. ama meme duruyo. ilaca devam ediyorum, patlıcanı da bugün tekrar yapıcam. geçmiş olsun sana da canım hiç gecikmeden başla tedaviye.

benim 1 haftadır var canım, ben şişliği fark eder fark etmez hemen eczaneden ilaç aldım kullanmaya başladım. kanama ve çok ağrı yoktu ama wcde özellikle ağrı hafif hafif vuruyodu. patlıcanı denedim dediğim gibi, yok gibi hissediyorum şu an, rahatsızlık vermiyo. ama meme duruyo. ilaca devam ediyorum, patlıcanı da bugün tekrar yapıcam. geçmiş olsun sana da canım hiç gecikmeden başla tedaviye.

canım sağolsın sanada geçmiş olsun inşallah bi daha yekrarlamazlar
bak bende bişi söyliyim aklında bulunsun benimkini durdurdu şimdilik
şeftali yaprasğınıın arasına zeytini sarıp çiğneyip yutuyosun biraz acımsı tadı
ama çok şükür geçirdi eşliğinde bide krem kullanıyorum şimdilik ses soluk yok inşallah olmazda:21::21::21:

Son düzenleme:
canım sağolsın sanada geçmiş olsun inşallah bi daha yekrarlamazlar
bak bende bişi söyliyim aklında bulunsun benimkini durdurdu şimdilik
şeftali yaprasğınıın arasına zeytini sarıp çiğneyip yutuyosun biraz acımsı tadı
ama çok şükür geçirdi eşliğinde bide krem kullanıyorum şimdilik ses soluk yok inşallah olmazda:21::21::21:

aa kanama falan durdu mu?

aa kanama falan durdu mu?

ewet tatlım durdu benim kanama kaşındığı zman oluyodu zaten
ne kaşıntı ne bişiii hiç biri kalmadı şükür benim elticimde çok var 4-5yıldır çekiyodu
o da yedi aradım sordum çok ciddi kabızlık yaşamadığım sürece bi sıkıntım yok dedi
hem anlık bi tedavi hemen etki ediyor..

ewet tatlım durdu benim kanama kaşındığı zman oluyodu zaten
ne kaşıntı ne bişiii hiç biri kalmadı şükür benim elticimde çok var 4-5yıldır çekiyodu
o da yedi aradım sordum çok ciddi kabızlık yaşamadığım sürece bi sıkıntım yok dedi
hem anlık bi tedavi hemen etki ediyor..

anladım canım çok teşekkür ederim aklımda bulunsun bu da, tekrar geçmiş olsun :)

Bendede bir skinti var ama hemoroitmi bilmiyorm dogmdn sonra benm icerde yirtilma vardi dojtr onu kontrol ederkn arkadn parmkla cok canm acidi 10 saat surdu agrisi daha sonra rahatszligm icin antibiyotk kullandigm icin kabiz degldm dojtr kontrolunun ustndn 10 gun gecti kabiz degldm ama dun biraz zorladm galiba dunle bugun kanama yok ama totim cok agriyo acabahemoroit baslangivcimi kortiz diye bir krem aldm hemorait kremiyms kullanan varmi cok kotu ya uzerne oturamiyorm varmi bir yardm edeck

Hanımlar bende on gun once cok kotuydum. Tum yazılanları okudum. Bazılarını denedım hangısı şifa oldu bılmıyorum. Agrım cok sukur gectı. Tabı bıraz var ama o kadar şiddetlı degıl cok sukur.
Neyse uyguladıklarım
Daflon tablet
Ecz vermış oldgu ıkı adet krem.
Mahmut otu
Corekotu yagı
Sıcaksu kompleksı

Hepsını üşenmeden yaptım. Şuanda agrım yuzde70 azaldı.

Hanımlar bende on gun once cok kotuydum. Tum yazılanları okudum. Bazılarını denedım hangısı şifa oldu bılmıyorum. Agrım cok sukur gectı. Tabı bıraz var ama o kadar şiddetlı degıl cok sukur.
Neyse uyguladıklarım
Daflon tablet
Ecz vermış oldgu ıkı adet krem.
Mahmut otu
Corekotu yagı
Sıcaksu kompleksı

Hepsını üşenmeden yaptım. Şuanda agrım yuzde70 azaldı.

cnm su kremlerin adını verirmisin

yahu kızlar birinizin dediği öbürünüzün dediğini tutmuyor, ilk 4-5 sayfayı okuyabildim çok yazmışsınız o yüzzden hepsini okuyamadım ama biriniz sirkeden uzak duracaksın derken öbürünüz sirkeyle tedavi öneriyor, aynı şekilde biriniz patlıcan iyileştiriyor demiş en başta sonradan yazılanlar daha beter azdırıyor demiş, bu illetin çaresini bulamayacağız anlaşılan!

X