Başıma geldi

sevgiiinur

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2023
910
416
27
Geçenlerde bir arkadaş eşim işten çıkıp yada izinli gününde marangoza gidiyor diye bir post atmıştı . Ailecek vakit geçirmediklerinden söyleniyordu bende olur mu öyle şey falan yazmıştım . o zamanlar eşim yanımızda hiç ayrılmıyordu sürekli hafta sonları oğlumuzu dışarı çıkarıp vakit geçirirdik ne olduysa eşim bir anda değişti . Öyle hissediyorum . Birinin olduğundan yada biriyle konuşmasını vs asla düşünmüyorum tabiki de bilmiyorum 🤷 . Bizle vakit geçiren adam cafelerden çıkmamaya başladı . Normalde de gider bende çıkarım asla karışmaz da şu 1-2 haftadır işten 6 da çıkıp ya babasının dükkanına bakıp gece 1 de kapatıp geliyor geldiğinde ben uyumuş oluyorum oğlum sabah 7 de uyanıyor . yada işten çıkıp eve gelip yemek yiyip okey oynamaya gidiyor gece 3-4 hatta 5 de geliyor . Üstüne gitmeden bu durumdan rahatsız olduğumu söylüyorum ama değişen bir şey olmadığını görüyorum . Ne yapmalıyım

Ne üstüne gitmemesi yahu evli bir adamın gece 3-4 'e kadar okey masasında ne işi var ki, o saatte nerede olduğundan ne kadar emin olabilirsiniz?
Diyelim ki öyle ikinci gece eve o saatte gelemez mesela benim eşim çünkü almam içeri, 5'e kadar durduğu yere paşa paşa geri döner.

Konunuz yanlış yerde bu arada.

Geçenlerde bir arkadaş eşim işten çıkıp yada izinli gününde marangoza gidiyor diye bir post atmıştı . Ailecek vakit geçirmediklerinden söyleniyordu bende olur mu öyle şey falan yazmıştım . o zamanlar eşim yanımızda hiç ayrılmıyordu sürekli hafta sonları oğlumuzu dışarı çıkarıp vakit geçirirdik ne olduysa eşim bir anda değişti . Öyle hissediyorum . Birinin olduğundan yada biriyle konuşmasını vs asla düşünmüyorum tabiki de bilmiyorum 🤷 . Bizle vakit geçiren adam cafelerden çıkmamaya başladı . Normalde de gider bende çıkarım asla karışmaz da şu 1-2 haftadır işten 6 da çıkıp ya babasının dükkanına bakıp gece 1 de kapatıp geliyor geldiğinde ben uyumuş oluyorum oğlum sabah 7 de uyanıyor . yada işten çıkıp eve gelip yemek yiyip okey oynamaya gidiyor gece 3-4 hatta 5 de geliyor . Üstüne gitmeden bu durumdan rahatsız olduğumu söylüyorum ama değişen bir şey olmadığını görüyorum . Ne yapmalıyım
Öncelikle baya büyük bir değişme olmuş eşinizde anladığım kadarıyla . Üstüne gitmeden bu durumdan rahatsız olduğumu söylüyorum diyorsun da bence asıl üstüne gidecegın bir konu . Sabaha kadar dışarılarda ne işi var . Aynı şeyi sen yapsan nasıl tepki verir o ? Bu konunun kadını erkegı yok sen nasıl öyle bişey yapmıyorsan oda yapamaz . Ciddi konular bunlar . Halledilmesi gerekiyor , susmayın .

evliliğimizin ilk yıllarında çok sıkıyordum çocuk olduğundan beri o kadar çok sıkmamaya başladım aslında ,çünkü bende çıkmak isteyince dışarı sorun etmesini bu yüzden tartışmayı istemiyordum . İlk zamanlarda çıkıyordu ama bu saatlere kadar gelmemezlik etmiyordu korktuğumu dile getiriyorum ama demekki arkadaşları daha ağır basıyor ben bunu anlıyorum anlayacağı şekilde mesaj da attım gerçekten kendi bilir . Dediğiniz gibi ne yaptığını nerden bilebilirim

Öncelikle baya büyük bir değişme olmuş eşinizde anladığım kadarıyla . Üstüne gitmeden bu durumdan rahatsız olduğumu söylüyorum diyorsun da bence asıl üstüne gidecegın bir konu . Sabaha kadar dışarılarda ne işi var . Aynı şeyi sen yapsan nasıl tepki verir o ? Bu konunun kadını erkegı yok sen nasıl öyle bişey yapmıyorsan oda yapamaz . Ciddi konular bunlar . Halledilmesi gerekiyor , susmayın .

babannem yatsı ezanından sonra kapıyı kitlermiş ‘bu saate kadar kim emzirdiyse sizi onun evine gidin’ dermiş 😂 normal değil. evli bi adam o saatlere kadar ne okeyiymiş yani?
Agagsgs😀 kız anahtarı var her yerden kitleden girer yine . Yazdım vala direk eve geliyorsun vs diye baya giydirmeli

Çogu kez bu konu hakkında kavga ettik , sonuç ben suratsız evde geziyorum. Ben suçlu oluyorum .Ben üsteledikçe daha çok gelmemeyesi tutuyor galiba

Gece 5 mi 😳 bu kabul edilemez yalnız en başta kabul etmemeliydiniz. Bana göre evlilik, hayatı paylaşmaktır. Siz bu evlilikte yalnızsınız.
gerçekten çok üzülüyorum . Böyle yaparak kendinden soğutuyor bazen, sonra ben herseyimi oğluma verince ona karşı ilgisiz oluyorum düşüncesiz oluyorum. Senle ne kadar zaman geçirebiliyoruz ki diyorum seni özlemeye fırsatım olsun diyorum . Eşimi cidden çok seviyorum bazen sabaha kadar ağlayıp sabah şiş gözle uyanıyorum

Gece 5 te okeyden gelen adam gitsin ıstaka ile evlensin. 🤷‍♀️😒

gelsin gerçekten adam akıllı artık buna son vermesini istiycem. Yada gelince direk babasının evine gitmesini isteyecegim en azından kapımı kitler rahat uyurum
Asla ama asla taviz vermeyin. Gerekirse sonuna kadar arıza çıkarın. İlla biri gidecekse o gitsin.

Asla ama asla taviz vermeyin. Gerekirse sonuna kadar arıza çıkarın. İlla biri gidecekse o gitsin.
Gerçekten akıl akıldan üstündür hepinize yorumları için teşekkür ederim, benim için artık sıradanlaşmıştı alıştığım için ama taviz vermemem gerekildiğini anladım . Kız onu kovucam zaten neden sıcacık yatağımı bırakıp gideyim ben

Şu 1 haftadır küs müsünüz bozuk musunuz acaba bilerek mi yapiyor ?
Umarım geri eski haline döner
Diğer okey arkadaşları da evli mi ? Tanıdığınız kişilerle mi çıkıyor?

Şu 1 haftadır küs müsünüz bozuk musunuz acaba bilerek mi yapiyor ?
Umarım geri eski haline döner
Diğer okey arkadaşları da evli mi ? Tanıdığınız kişilerle mi çıkıyor?
Yok canım küs falan değiliz .Hepsi evli eşlerini de yakınen tanıyorum. Çok fazla muhabbetimiz olmasa da kahvaltı vs gittiğimiz oldu

Kötü bir şey aklımın ucundan geçmiyor ama böyle olması güvenimi zedeliyor yani ne kadar doğru olursa olsun illa bir ortamda ortamı bozan biri mutlaka oluyor

X