Başarı hikayesi değil yeniden doğuş :)

Bende başlamak istiyorum bu diyete ama nişasta günü ve karbonhidrat gününü açıklar misiniz
CANIM karbonhidrat kısaca hamur işi günü
Yani sabah bir meyve ve sonraki öğünlerde ister koca bir kase makarna ister pizza canın hamur işi olarak ne isterse :) ideal olan az yağlı olması
Nişasta gününde sabah meyve sonra ister mercimek çorbası ister sütsüz az yağlı patates püresi ister haşlanmış az yağlı ya da yağsız patates

Kadkanistan suan tam olarak kac kgsunuz? Basarinizdan dolayi tebrik ederim sizi.
67 yim CANIM diyeti bayadır bırakmıştım eşim istemiyor daha fazla vermemi her istediğimi yiyip içmeme rağmen sadece 1.5 kilo aldım :) 67 kiloyum arada çıkıp insem de genelde bu rakamdayım ama çoook mutluyum bu kilolar benim idealim iri kemikli olduğum için daha zayıf olmak kemikten ibaret olmak bnm için

CANIM karbonhidrat kısaca hamur işi günü
Yani sabah bir meyve ve sonraki öğünlerde ister koca bir kase makarna ister pizza canın hamur işi olarak ne isterse :) ideal olan az yağlı olması
Nişasta gününde sabah meyve sonra ister mercimek çorbası ister sütsüz az yağlı patates püresi ister haşlanmış az yağlı ya da yağsız patates
Tesekkur ederim:)

Eşim 7 ekimde başlamıştı diyete 102.3 ile
Şu anda 88 kilo bayadır boşladı ama baya fark etti darısı isteyenlerin başına :) bizim son üç kilomuz kaldı hedefe ulaşmak için

67 yim CANIM diyeti bayadır bırakmıştım eşim istemiyor daha fazla vermemi her istediğimi yiyip içmeme rağmen sadece 1.5 kilo aldım :) 67 kiloyum arada çıkıp insem de genelde bu rakamdayım ama çoook mutluyum bu kilolar benim idealim iri kemikli olduğum için daha zayıf olmak kemikten ibaret olmak bnm için

tebrik ediyorum sizi...böylece azmin elinden hiç birşeyin kurtulamayacağını göstermiş oldunuz..darısı bize inş.

WhatsApp ten kilo verme grubu oluşturduk giden gidene kimisi 11 kilo verdi kimisi 8 kimisi daha yeni başladı şimdiden 5 kilo verdi amaniiin

Tabiki ben varım.çok tebrik ederim.cik güzel gözüküyorsun.aslında diğer halinde güzel gözüküyor.ilk sorundan başlayayım.diyetteyken ne yedin ne istin. biraz detaylı anlatırsa sevinirim.
Canım herşeyi yiyip içtim ama günleri vardı karbonhidrat nişasta protein sebze meyve gibi ve kahvaltı yapmadım sabahları meyve yedim akşam yatmadan sabah aç karnına ılık limonlu su içtim ve bol bol yürüyüş yaptım

Canım herşeyi yiyip içtim ama günleri vardı karbonhidrat nişasta protein sebze meyve gibi ve kahvaltı yapmadım sabahları meyve yedim akşam yatmadan sabah aç karnına ılık limonlu su içtim ve bol bol yürüyüş yaptım
canim ben vücut direncimi kiramiyorum. diyet yapsam bile hep o kiloda kalıyorum.ne yapmam lazım.bi fikir verin lütfen peki karbonhidrat vs gunlerinizi nasil ayarladiniz?

canim ben vücut direncimi kiramiyorum. diyet yapsam bile hep o kiloda kalıyorum.ne yapmam lazım.bi fikir verin lütfen peki karbonhidrat vs gunlerinizi nasil ayarladiniz?

Canım boyunu ve kilonu yaz bana birde sabah ılık limonlu su üzerine 6 dakikada karın eritme egzersizlerini yap sonra kahvaltı yap bakalım nasıl olacak

Canım boyunu ve kilonu yaz bana birde sabah ılık limonlu su üzerine 6 dakikada karın eritme egzersizlerini yap sonra kahvaltı yap bakalım nasıl olacak
canim iyi bayramlar, 8gunde 2 kilo vermişim .ama bugün baya kaçırdım.ve bol su iciyorumki icimdekiler çabuk erisin bidaha böyle yemicem:KK43:aslında midem alışmış açlığa inan cok ta rahatsız oldum

X