Bartolin bezini aldıranlar

yasoc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2024
18
8
26
Merhaba bartolin bezini aldıranlara sorum, dikişleriniz ne zaman düştü benim 18. Günüm henüz 1 tane düştü çok stresliyim help🥺

Bezinizi neden aldirdiniz acaba senelerdir çekiyorum ama bana aldırma diyor doktorlar

geçmiş olsun sorma sebebim şu, bende de rahim içinde şişlik var parmağıma değen acaba aynı şey olabilir mi diye merak ettim siz tecrübelisiniz konum olarak tam olarak nerede oluyor bu kist
Vajina da yanakklarda görebilecek derece de oluyor apse kist te apsenin yumuşak halı

Merhaba bartolin bezini aldıranlara sorum, dikişleriniz ne zaman düştü benim 18. Günüm henüz 1 tane düştü çok stresliyim help🥺
Ay bende iki gün sonra marsüpilasyon denen işlemi olacağım umarım tekrar etmez 1,5 yıldır 4 ayda 1 apse yapıyordu içini kesip iltihabı akıttılar aldırmayı kimse önermedi bende bu yöntemi denicem kabusum oldu resmen

Bezinizi neden aldirdiniz acaba senelerdir çekiyorum ama bana aldırma diyor doktorlar
Senelerdir nası baş ediyorsunuz benim 4 ayda 1 apse oluyor iltihabı akıtıyorlar aldırmayı kimse önermiyor aynen 8-9 cm suan kistim var ama apse değil en azından apse olunca ateş halsizlik yürüyemiyorum hastaneye birinin kolunda gidiyorum bıktım marsüpilasyon olacağım bu hafta

Ay bende iki gün sonra marsüpilasyon denen işlemi olacağım umarım tekrar etmez 1,5 yıldır 4 ayda 1 apse yapıyordu içini kesip iltihabı akıttılar aldırmayı kimse önermedi bende bu yöntemi denicem kabusum oldu resmen
Bu işlem ler de sadece boşaltım yapmiyor larki neden sürekli aynı işlemi tekrarladilar acaba

X