bargello parfüm önerisi

fitifitii

hmmm..
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2011
159
21
her mevsimde kullanılabilecek ve bargelloda orjinaline yakın kalıcı dediğiniz parfümler var mı ?
çok ağır kokuları sevmiyorum alt notalarında vanilya bulunan kokuları seviyorum. çok şekerli olmamakla beraber meyveli, tatlı-çiçek kokularını tercih ediyorum. teşekkürler :emir_bebek:

her mevsimde kullanılabilecek ve bargelloda orjinaline yakın kalıcı dediğiniz parfümler var mı ?
çok ağır kokuları sevmiyorum alt notalarında vanilya bulunan kokuları seviyorum. çok şekerli olmamakla beraber meyveli, tatlı-çiçek kokularını tercih ediyorum. teşekkürler :emir_bebek:

merhabalar
ben hugo boss intense kullandım güzeldi kokusu ama kalıcı gelmedi sipariş verdim le eli saab parfümü bugün geldi çok hoşuma gitti ve kalıcıydı çok kadınsı her mevsime uygun bir kokuydu benim kullandıklarım bunlar sadece :)

merhabalar
ben hugo boss intense kullandım güzeldi kokusu ama kalıcı gelmedi sipariş verdim le eli saab parfümü bugün geldi çok hoşuma gitti ve kalıcıydı çok kadınsı her mevsime uygun bir kokuydu benim kullandıklarım bunlar sadece :)
Le eli saab Bargello da mı yoksa orijinalinden mi bahsediyorsunuz?

266-Noa tavsiye ederim, forumda parfüm tavsiyesi olan konulara bıkmadan bunu yazıyorum çünkü imza kokum oldu artık 🌼

Bargello en kötü açık parfüm markası bana göre.
Orada denediğim hiçbir şeyi beğenmedim.

Ama michael kors sexy amber deneyebilirsiniz.
Bvlgari omnia crystalline de fena değil orada.

bargello cidden kokuları daha kalıcı yapıcam diye orjinalinden uzak bi tuhaf yapıyor orjinaliyle alakası olmuyor genelde kokularının.. bende lacoste pour femme çok severim biçok açık parfümde denemiştim en kalıcısı bargellodaydı ordan alırdım bitek koku güzel olduğu için kötü yapılması imkansız nerdeyse her açık parfümdede çok iyi kokuyor ama kalıcılık sorunu var bu kokunun birtek kalıcılık olarak en iyisi bargelloda diye ordan alırdım bende..

Bargelloda Escada Magnetizm var 252 numara olması lazım, yaz kış kullanıyorum. Sonra 134 var Chanel şans’di sanirim oda. Birde bi ara 320 kullaniyordum ama su an bayadir kullanmadigimi fark ettim:) hepsinide çok severek kullaniyorum öneririm yani

X