Bargello açık parfüm kullananlar..

bargelloda internet sitesinde 122 hugo boss intense önerdiler geçen söledim internette bugün gelicek kargo bana kokusunu denemek için çok beğenirsem sizede önerirrim :KK62:

dpnin lacosta of pink L10 aldım geçen sene birde L12 M9-M10 bunları önerebilirim ben kullanmıştım kokuları güzel ve kalıcı

parfüm geldi hugo boss intense çok harika kokuyor ben çok beğendim yanında iki tane başka koku tester geldi onlarda çok güzel ve bende yağlı hissi bırakmadı

arkadaşlar merhaba uzun zamandır paylaşım olmamış ancak yinede yazmak istedim.
şehir dışındayım ve buradaki dp den shiseido zen aldım çok beğendim.küçük boy almıştım.şimdi bulunduğum ilçede sadece bargello var ve shiseido zen bargelloda nasıl kokladınız mı hiç yada kullananınız oldumu orjinaline benziyor mu

:63::63::63::63::63:
bargellodan lacoste pour femme ve jasmin noir kullanan var mı?
jasmin noir almıştım ben. orjinalini bilmiyorum öncelikle. ben başta sevdim ama sonradan ağır geldi kullanamadım. kendi kokum bana fazla geliyodu böyle olunca beni boğuyo. hatta parfümün rengi de sarımtraktı bayağı :63:

:63::63::63::63::63:
jasmin noir almıştım ben. orjinalini bilmiyorum öncelikle. ben başta sevdim ama sonradan ağır geldi kullanamadım. kendi kokum bana fazla geliyodu böyle olunca beni boğuyo. hatta parfümün rengi de sarımtraktı bayağı :63:
Bende orjinali var çok seviyorum. ağır vanilyalı şekerli kokulardan nefret ederim bende ama jasmin noir çok güzel çiçeksi bir koku. Belki dediğin gibi bargello da güzel taklit edememişlerdir. lacoste de orjinali var ama hiç kalıcı değil dp veya bargellodan alacağım o yüzden

bargellodan lacoste pour femme ve jasmin noir kullanan var mı?
Jasmin noiri deniycektim fakat satici bana cok agir size hic gitmez bu koku diyip sogutmustu beni oylede kaldi hic denemedim bargelloda nasil bilmiyorum.. lacoste 1 yil boyunca bittikce aldim 155 di kodu bargellodan uzun sure kullanabildigim tek kokuydu zaten cokda guzel bi koku lacoste hala daha kullaniyorum kalici degil iste tek kotu yani bu parfumun. Bargelloda cok guzel lacoste orjinalinden daha yogun kokuyor daha belirgin =)

Jasmin noiri deniycektim fakat satici bana cok agir size hic gitmez bu koku diyip sogutmustu beni oylede kaldi hic denemedim bargelloda nasil bilmiyorum.. lacoste 1 yil boyunca bittikce aldim 155 di kodu bargellodan uzun sure kullanabildigim tek kokuydu zaten cokda guzel bi koku lacoste hala daha kullaniyorum kalici degil iste tek kotu yani bu parfumun. Bargelloda cok guzel lacoste orjinalinden daha yogun kokuyor daha belirgin =)
kim demiş jasmin noir ağır diye. bence çok güzel bir kokusu var denemelisin. ama orijinal varsa orijinal dene. bendeki orjinali. çok seviyorum. harika bir yasemin kokusu ama karanlık çekici bir tarafı var. Calvin klein Beauty de mesela yasemin kokusudur ama onla alakası yok bunun.
Lacoste pour femme resmen aşk nefret ilişkisi yaşadığım bir parfüm oldu. O mükemmel koku kokmuyor ya kokmuyor. Şişeyi üstümede boşaltsam yok. Sahte olduğundan şüphelenip parfümlerle haşır neşir olan bir iki kişiye gösterdim orijinal dediler. Üretim tarihide yeniydi. Sanırım reformüle olmuş. Çünkü ben bu kokunun 30 ml liğini 5 yıl önce falan almıştım buram buram kokuyordu. O yüzden açığını arıyorum. Kalıcılığı ve silajı iyi olsun asla orjinalini almam birdaha

kim demiş jasmin noir ağır diye. bence çok güzel bir kokusu var denemelisin. ama orijinal varsa orijinal dene. bendeki orjinali. çok seviyorum. harika bir yasemin kokusu ama karanlık çekici bir tarafı var. Calvin klein Beauty de mesela yasemin kokusudur ama onla alakası yok bunun.
Lacoste pour femme resmen aşk nefret ilişkisi yaşadığım bir parfüm oldu. O mükemmel koku kokmuyor ya kokmuyor. Şişeyi üstümede boşaltsam yok. Sahte olduğundan şüphelenip parfümlerle haşır neşir olan bir iki kişiye gösterdim orijinal dediler. Üretim tarihide yeniydi. Sanırım reformüle olmuş. Çünkü ben bu kokunun 30 ml liğini 5 yıl önce falan almıştım buram buram kokuyordu. O yüzden açığını arıyorum. Kalıcılığı ve silajı iyi olsun asla orjinalini almam birdaha
3 sene onceydi bu olay yaa gercekten orjinalini biliyorum bu kokunun canim benim ben bargelloda nasil oldugunu bilmiyorum satici agir dediginde kendi kendime heralde bargello agir yapti bu kokuyu dedim cunku bargellonun kokulari normalde orjinalden daha yogun kokuyor bunu dusunerekten bende denemedim hic =)

kızlar senelerdir d&p kullanıyorum bir arkadaşımdan burayı öğrenene kadar neredeyse birebir aynı diyebilirim ve inanılmaz kalıcı sıktığınız ertesi güne kadar hatta öbür güne kadar kalıyor üsküdar da bir şubesi var ben ordan alıyorum fazla şubesi yok malesef sırf üsküdara gidiyorum bu yüzden fiyatı da çok uygun 2 şişe 18ytl bir alana bir bedava
herkese tavsiye ederim çok memnun kalacaksınız :lepi::sm_cool:
Bargello kullaniyordum artik eski kalitesi yok. 3 yildir Dawid Walker kulaniyorum cok kalici..

X