banada yardımcı olurmusunuz?

serenat

İYİKİ DOĞDUN UĞUR BÖCEĞİM
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2007
4.201
0
47
Arkadaşlar sitede daha önce sorulmuşmuydu bilmiyorum ama ben yeni bir üye olduğum için siteye yeni alışıyorum. Benim sorum makyaj yapmak, bir takım kremlerden kullanmanın bir sakıncası var mı acaba yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşlar sitede daha önce sorulmuşmuydu bilmiyorum ama ben yeni bir üye olduğum için siteye yeni alışıyorum. Benim sorum makyaj yapmak, bir takım kremlerden kullanmanın bir sakıncası var mı acaba yardımcı olursanız sevinirim.
İÇİNDE KİMYASAL MADDE BULUNAN HİÇ BİRŞEY VÜCÜDUNA ELİNE HİÇ BİR YERİNE SÜRME. ÇÜNKÜ VÜCUT ONU EMİP BEBEĞE ULAŞTIRIYORMUŞ. BEN SENİN YERİNDE OLSAM KULLANMAM. yasakkelime

bazı hamılere parfumu bıle yasaklıyor..sence cok gerekmedıkce kullanma derım
bebıse sahıp olmak ıcın ınsanlar neler cekıyor..

bebılerımız bızım gelecegımız umudumuz 9 ay sabrederız dımı
yınede doktoruna sor..

Çok teşekkürler arkadaşlar bende zaten makyaj yapmıyorum ama yüz kremi kullanıyordum.Ben daha 2 aylık hamileyim arkadaşımın biri karnına hamile olsakta olmasakta bebe yaglarından süre bilirsin demişti sadece onu kullanıyorum dediginiz gibi en iyisi doktoruma bir danışayım.
Allah'ımız hepimize sağlıklı,hayırlısı ile bebişlerimizi kucağımıza almak nasip etsin.

Ama benim dr bişey dememişti yaaa bişey olmuşmudur çok korktum yüzüme krem sürüyorum nemlendirici Neutrogena başlarda sivilce kremi sürüyordum daha yeni sürme dedi çok kötü oldum yaaa bişey olmamıştır dimi..?

ben cilt bakımı bile yapıyorum arkadaşlar bu kadar tedirgin olmayın.eğer kalıteli ürünler kullanıyorsanız zararı olacağını sanmıyorum.test ediliyor.ancak makyajı çok ağır yapmamak gerekiyor.

arkadaşlar benim dr um
mümkün olduğu kadar doğal ürünler kullan dedi
örneğin tonik yerine gül suyu kullan dedi
ama bilinen nemlendiricilerin herhangibir zararı olmaz dedi...
Ağır makyaj önerilmiyor bildiğim kadarıyla...

canım makyajı bilmiyorum ama dr.bana karnını sık sık kremle çatlak oluşmaz demişti.5 yaşında kızım var ve hiç çatlağım yok.şimdide 36 haftalık hamileyim ve yine kullanıyorum.yine çatlak oluşmadı.ama sen yinede dr.bir görüş.
:asigim::1hug::asigim::emir_bebek:a.s.

mrb.ne kullandığını, kullanma şeklini,sıklığını ve kaçıncı ayda kullanmaya başladığını bizimle paylaşırmısın ???

merhaba makyaj ve bakım eger dogru yapılırsa ve doğru ürünler kullanılırsa asla cildine zarar vermez.sabah ve akşam düzenli cildini temizlemen gerekli bunun için ekonomıne uygun bir ürün grubu seçebilrsiin sana bu konuda önerıde bulunabılrım su an kullandgn marka var mı?

clarins çatlak bakımında en başarılı marka vücut ürünleri süper yagı ve özel kremi var hamilelere tavsıye edıorum tim hamile arkadaşlarım kullandı ve çok memnun kaldılar

X