Balık yağı öneriniz ?

Ragin19

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2016
217
63
33
Merhabalar...piyasada birçok balık yağı markası var ve bunların içeriği çok kafamı karıştırıyor...sizlerin önereceği bir balık yağı var mı???😊

ben hap gibi kapsülde olanlardan aldım, kapsülde hangi hayvan jelatini kullanıldığı içime sinmediği için farmasinin omega3 balık yağından aldım , tanıdığınız eczane varsa onlara da sorup alabilirsiniz

ben hastaneye ilaca para verip bir yerimiz düzelirken başka yerimiz kimyasaldan zarar göreceğine takviye d. vit , omega3 (balık ağzına sürmeyen benim gibiler için özellikle), probiyotik, v.s. doktor da tamam derse alıp kullanmaktan yanayım da işte bazen çok tuzlu geliyorlar en uygun ve güvenilir olanını ister istemez araştırıyor insan :))

ben hastaneye ilaca para verip bir yerimiz düzelirken başka yerimiz kimyasaldan zarar göreceğine takviye d. vit , omega3 (balık ağzına sürmeyen benim gibiler için özellikle), probiyotik, v.s. doktor da tamam derse alıp kullanmaktan yanayım da işte bazen çok tuzlu geliyorlar en uygun ve güvenilir olanını ister istemez araştırıyor insan :))
Evet bu pahalı biraz ama koruyucu renklendirici katkı maddesi vs içermiyor.. Hatta multivitamin leri daja güzel ama onlar çok daha pahalı 😁

Evet bu pahalı biraz ama koruyucu renklendirici katkı maddesi vs içermiyor.. Hatta multivitamin leri daja güzel ama onlar çok daha pahalı 😁
ben multivitaminleri de farmasiden alıyorum daha uygun geldi bana glokazamin v.s. de gerçi multivitamini aldım da ne oldu sanki benim sıpaya her kapsülü yutsun diye 5 tl vermem gerekti bir kaç kere verdim parayı sonra yut işte sıpa didim(18 yaşın da ) 2 yuttu yine bıraktı bir de 2 kutu almıştım daha birinin yarısı bitmedi solgardan çoook daha pahalıya patlayacak bana :KK70:aman zayi olmasın onu da mı ben yutsam:))

Balık yağı kullanırken içeriğine bakın epa ve dha miktarı ne kadar yüksekse o kadar iyi demektir ona göre alın

Balık yağı olarak direkt tavsiye veremem; lakin benim kullandığım omega 3 hapı var; doğal olanından. İçinde balık yağı da var.
Oval şeffaf sarı haplar. İçinde bir çok vitamin mevcut. Ben memnunum.🙋🏼‍♀️

Merhabalar...piyasada birçok balık yağı markası var ve bunların içeriği çok kafamı karıştırıyor...sizlerin önereceği bir balık yağı var mı???😊
Ben hem kendim için hem kızım için easyfishoil kullanıyorum yetişkinler için olanı ilk çıktığında aldım çünkü çocuğuma kullandığımdan memnun kalmıştım.Yine öyle oldu.Eğer benim gibi sonradan balık yağının kokusu tadı ağzıma gelmesin diyorsan kesinlikle easyfishoila bak 🙌

Ben hem kendim için hem kızım için easyfishoil kullanıyorum yetişkinler için olanı ilk çıktığında aldım çünkü çocuğuma kullandığımdan memnun kalmıştım.Yine öyle oldu.Eğer benim gibi sonradan balık yağının kokusu tadı ağzıma gelmesin diyorsan kesinlikle easyfishoila bak 🙌
Easyfishoil yetişkinler için olan da çok iyi👍

Hamileyken ocean kullandım. Balık yağında ifos sertifikası olması önemli. Bu markada var.

Ben bi kaç marka denedim en güzeli easyfishoil jel şeklinde olduğu için çok pratik oluyo açıp çipneyip yutuyosun

X