Balık Burcu Erkeği ve Aslan Burcu Kadını anlaşır mı?

bayangamzeli

Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2023
108
28
24
Güzel hanımlar Merhabalar. balık burcu erkeğinin özellikleri nedir ben aslan Burcuyum konuştuğumuzdan beri ciddi düşündüğünü söylüyor ben çok guleryuzlu biriyim enerji doluyum ama balık burcu olan şahıs biraz dediğim dedik fazla esprili biri değil ciddi konuşan biri ağır abi diyelim biraz nasıl olacak bu bana sürekli artistlik yapiyo anlaşamaz miyiz romantik değil yahu pek çok seviyorum ama ben söylersem yapiyo kendiliginden jest yapmak aklına gelmiyor ben bu adamı düzeltebilir miyim acaba daha gerçi yeni yeni konuşuyoruz ablası tanıştırdı bizi utangacta olabilir pek ilgisini belli etmiyor gibi

Güzel hanımlar Merhabalar. balık burcu erkeğinin özellikleri nedir ben aslan Burcuyum konuştuğumuzdan beri ciddi düşündüğünü söylüyor ben çok guleryuzlu biriyim enerji doluyum ama balık burcu olan şahıs biraz dediğim dedik fazla esprili biri değil ciddi konuşan biri ağır abi diyelim biraz nasıl olacak bu bana sürekli artistlik yapiyo anlaşamaz miyiz romantik değil yahu pek çok seviyorum ama ben söylersem yapiyo kendiliginden jest yapmak aklına gelmiyor ben bu adamı düzeltebilir miyim acaba daha gerçi yeni yeni konuşuyoruz ablası tanıştırdı bizi utangacta olabilir pek ilgisini belli etmiyor gibi
Bende aslanım.Asiri duygusal oluyor o burç.Aslana gitmez.

Balık ve aslan ateşle su ne kadar anlaşırsa o kadar işte.
Naif balık burcu dediğim dedik aslanı idare ederse ortak nokta bulabilirsiniz.
Çünkü çok ortak yanları yok.
Anlaşamazlar ama zıt kutuplar birbirini çeker derler birde yükselen burçlar dengeleyebilir de.🫠

Arkadaşım aslan sevgilisi balıktı. Dengesiz bir tipti çocuk ve kabaydı. Bir gün kıza hiç bir şey demeden ayrıldı. 4 sene sonra yazdı. Evlenelim diye. Haltları yiyip kıza evlenelim diyo. Arkadaşım engelledi her yerden.

X