Saç Bakım Ürünleri Baharatcidan Aldigim Bakim Yagi Seti

s*e*l*i*n

Nirvana
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2007
365
8
entele otunu bulmaq üzere baharatçılara gittim ama bulamadım bi baharatçı bana bakım yağı sattı bende aldım dolayısıyla içinde
BADEM YAĞI
SUSAM "
CEVİZ "
DEFNE "
ISIRGAN "
PAPATYA "
MENEKŞE "
KARANFİL "
KAYISI "
OKALİPTUS "
AVAKADO "
ÇÖREKOTU "
ZEYTİNYAĞI
HİNT YAĞI
WE KINA ÖZÜ İÇERDİĞİ YAZIO
bende buna entele için almış olduğum bepanthene i we elidor bakım kürünü (zeytinyağı, bademyağı, jojoba,hintyağı,suteresi, susam ve hindistan cevizi)karıştırayım diorum
we bide baharatçı bana saç için istediğimi anladı entele yerine kekik ile karanfili kaynat suyunu sür saçına ii gelir uzatır dedi doğrumu bunuda karışIma eklesem çok mu çorba olurkafamçokkarıştılaelaelaelaelae:dance:
bu yağları karıştırmam kötü bi etki yaparmıki:bbo:
yoqsa saçlarımın çok çabuk uzamasını mı sağlar bide haftada kaç gün sürmemi tawsiye edersiniz çoq soru sordum geneeeKötü Kazen

ya olmadı elidoru bi gün saç bakım yağını bi gün kullanırım bepanthene ide şampuanıma karıştırırım olur biter yİnede bi öneriniz wardır tabe

çam terebenti al şampuanına karıştır saçlarının dökülmesini önler ve besler ayrıca elidorun bakım yağı saçı parlak gösteriyor. uzaması içinde bol bol pirinç ye pirinç saçı uzatıyor. yağ olayını haftada 1 kezden fazla yapma çünkü çıkarmak için çok fazla şampuan harcaman gerekecektir bu da zarar verici olur. yağı uçlarına değil yalnızca diplerine sür çünkü uçları ölüdür.

bence elidorun bakım kürünü karıştırma kimyasal bi şey sonuçta bi de bu kadar çok şey saçına ağır gelebilir:uhm:

4 liraya bakım yağını aldım elidor bakım kürü daha önceden war oda 5 lira bepanthene ilse 4 lira idi galiba

Ouu O Kdar yaq 4 milyon öyLemi :1shok: onların hepsni tek tek almaya kalksak şişesi 4 milyona patlıyo artık ohooo :KK70:

Bu yağların hepsinimi karıştırıp yapacağız.O kadar çok şey var ki hangisi yapacağımı bilemiyorum

aslında benimde bu foruma üye olmamın nedeni boyadan ötürü saçlarımın çok katı olması eski yumuşaklığını kaybetmesi ve buradan birşeler öğrenmekti... yıkandıktan sonra ilk gün güzel ama 2. gün iğrenç bir durumda kaskatı taranırken kırılcaklar sanki... bende yumuşatıcı yağladan almayı düşünüyorum hem gürleşşin hemde yumuşak olsun... dove bakım kürünü mü alsam ? kırılmalar için schwarzkopf bakım maskesini aldım bir işe yaramadı :KK43:senağlama

X