Bahar alerjisi, gözlerde yanma ,kaşıntı ,batma

MaryJannee

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2022
26
17
33
Merhaba hanımlar 12 yıldır bahar alerjisiyle savaşıyorum senede 4 ayım resmen işkence gözlerim çok kötü bı şekilde kasiniyo batıyo yaniyo ne ilaç ne damla ne iğne hiç birinin faydası yok başında olanlar neler yapiyosunuz. Lütfen yardım edin

Merhaba hanımlar 12 yıldır bahar alerjisiyle savaşıyorum senede 4 ayım resmen işkence gözlerim çok kötü bı şekilde kasiniyo batıyo yaniyo ne ilaç ne damla ne iğne hiç birinin faydası yok başında olanlar neler yapiyosunuz. Lütfen yardım edin
Bende de var alerji malesef.gözluksüz disariya cikmamaya calisiyorum,bol su iciyorum.pandemiden once kamboçya mantari almistim sizde bi arastirin isterseniz alerjiye iyi geliyor

Merhaba benimde cocuklugumdan beri ayni sizin gibi oluyordu duact diye hap kullandim o iyi geliyordu sonra okaliptus yagini kesfettim oda alerjiye iyi geliyor ve mutlaka her gun corek otu ye alerjinin en iyi cozumu hatta cevremdeki herkese soyledim denediler ve bana dua ettiler sende sifa bulcaksin insallah

Dışarı çıkarken güneş gözlüğü tobrodex göz damlası çayla pansuman bebek şampuanı iyi geliyor bana

Bahar alerjisi için doğal kur faydasını gören var şöyle bir tutam taze pelin otunu yikayip300 ml lik kavanoza koyun aralarına 1 adet limon nu kesin üzerinde doğal bal dökün kavanozu doldurmaya gerek yok 4veya 5 gün karanlık bir yerde saklayın daha sonra bu kuru süzün her sabah 1 tatlı kaşığı tüketin aç karnına ama tatlı kaşığını geçmeyecek inşallah geçecek tir bir yakınıma yaptım ben bu kurden çok faydasını gördü size şifa olur inşallah

X