Bacak germe ameliyatı olan var mı arkadaşlar??

AYSDL geçmişi okursan soruların cevabı orada.
Uzun zamandır sizleri takip ediyorum Ağustos 2017 de bacak germe ameliyatı olacağım . Hiç memnun olan yokmu ?? glorys ve loiseaxblue en son siz olmuştunuz nasıl oldunuz ?? hala pişmanmısınız ?? cep telefonumu versem benimle paylaşırmısınız . Bir kişi bile iyi ki oldum dememiş :KK43:((
Benimki tam uyluk germe değildi. Sadece deri alındı. Bu bile zordu. Ben pişman değilim güzel oldu. Sadece çok küçük bir alanda kusur var. Onu da dr la görüşeceğim

AYSDL geçmişi okursan soruların cevabı orada.

Benimki tam uyluk germe değildi. Sadece deri alındı. Bu bile zordu. Ben pişman değilim güzel oldu. Sadece çok küçük bir alanda kusur var. Onu da dr la görüşeceğim
teşekkür ederim sanırım benimde öyle birşey ulacak cuma günü dr ile görüşeceğim.. Kaç günde ayaga kalkabildiniz ? araba kullanma vs ??

teşekkür ederim sanırım benimde öyle birşey ulacak cuma günü dr ile görüşeceğim.. Kaç günde ayaga kalkabildiniz ? araba kullanma vs ??
Ben hemen yürüdüm. Normalde 2 gün hastanede yatılıyor. En ağır estetik operasyondur. Ben yaptırmadım. Benimki denenmemiş basit bir operasyondu. Çünkü 48 kilo 163 boyundayım. Yağ filan alınmadı. Uylukta hafifçe fazla deri alındı. Dikine alındı.

doktoruna yazdınmı ne dedi üzüldüm geçmiş olsun müdahale eder hemen dr kapanır evet görmemesi garip
Canım yarın dr a gideceğim. Bir tane kasığa yakın yerde kapanmayan dikiş var. Hep sulu. Kurumadı. Her şeyi sürdüm kapanmıyor. Korkmaya başladım. Baticon hametan medicasoll silverdin çinko oksit ama yooook. Yara hep sulu. Önerileriniz var mı ?

benimde kalça,karın ve iç bacak kısmında fazlalık var ..ne yaptımsa malesef 2 yıldır veremedim ki 130 kilodan 70'E dustum hem de sporla ve cok saglık beslenerek ..

neyse simdi ben bacaktaki fazlalıkları aldırmak istersem acaba karınla beraber bacak da yapılmıyor mu ? ikisini ayrı ayrı ameliyatlarda mi yapiyorlar ? (ben de gogus ve kol sarkmadi)

bir de ozelden bacak ve karın icin ne kadar bir ücret cıkabilir aktarabilir misiniz ben 10-15 arasi dusunuyorum ama surpriz olmasın da :KK43:

Uyluk gerdirme ameliyati olmayacagim onu anladim ama bacaklari kesin gerdirmem lazim , kalcayi da toplasa mukemmel olurdu .

Bayanlar bacak germe olan varmı yeni dönemde
Tavsiye ediyormusunuz karın germe oldum
Çok zor bi süreçti
Resim paylaşanlarınız varmı

Ben alt karın germe ve üst bacak liposuction ve bacak germe operasyonu olmaya hazırlanıyorum. Karın germe nasıl zor bir süreçti? Bazısı spor sonrası ağrı gibiydi diyor. Operasyon sonrası deneyimlerimi paylaşırım. Ücret konusu hakkında bilgisi olan var mı? Ankara da dr tavsiyesi de rica ediyorum. Umarım cvp veren our. Tşkler

Ben alt karın germe ve üst bacak liposuction ve bacak germe operasyonu olmaya hazırlanıyorum. Karın germe nasıl zor bir süreçti? Bazısı spor sonrası ağrı gibiydi diyor. Operasyon sonrası deneyimlerimi paylaşırım. Ücret konusu hakkında bilgisi olan var mı? Ankara da dr tavsiyesi de rica ediyorum. Umarım cvp veren our. Tşkler
Ben karın germe oldum
Cok zor bi süreç ondan korkuyorum açıkçası
Bacak germe nasıl zor mu Merak ediyorum
2bucuk ay oldu olalı ama yinede tam iyileşmiş sayılmam 12milyara oldum ben
İstanbul’da Oturuyorum

Bacak veya uyluk germe ameliyatı olan var mı güncel durum nedir? Ve bacak germeyle uyluk germeyi ayıran nedir? Çok acil yardım lütfen 🙄😒

Merhaba :)
çook geç bi cevap ama belki hala ilgileniyorsundur. Ben 15 gün önce bacak germe ameliyatı oldum. uyluk bölgesinde çok sarkmam vardı. inanılmaz güzel oldu. tavsiye ederim :)
Uyluk germe ameliyati yapmak istiyorum tavsiyelerinize ihtiyacim var, lutfen dr.ismi

Evt ben geçen pazartesi uyluk gerdirme yaptırdım. Biraz acele bir karar oldu ama. 2 gün hastahanede kaldim. O 2 gün ağrı kesicilerin bile etki edemedigi agrilarla, sızılarla geçirdiğim en zor gün oldu. Aynı zamanda vaser lipoda yaptırdım bacaklarıma. Halan çorabımı giyebilmem çok zor. Hareketlerim kısıtlı. Birde dikisim iltihaplandı bu gece onun ağrısı dan uyuyamadım. bacaklarımın sis ve mor olması sorun değil. Liposakşın çok ağrılı bir ameliyat ama bacak germe çok çok daha zor. Gerçekten çok pisman oldum.
Hangi dr a yaptirmistiniz, simdi nasil sonuc, iyilestimi

Canım merhaba. Ben ilginç bir operasyon geçirdim. :) Kimsede denenmemiş. Doktora dedimki hastanede kalamam . Öyle ağır bir operasyon istemiyorum dedim. Ama bu gevşekliğe çözüm dedim. Dr düşündü ve muayenehanede yaparım dedi. Benim iç bacaklarda 2011 de lazer lipoliz zaten olmuştum. Dr sadece deriyi aldı. 8 cm kadar deri boyuna kesiyle alındı. Yani dokuya dokunmadı. 15 gün oldu. Yarın kontrole gideceğim. Şu an uyluk sımsıkı duruyor. İnşallah öyle kalır. Süreci paylaşacağım. Çok konforlu basit bir müdahale oldu. 4000 lira ödedim. Sen şu anda nasılsın. Memnun musun görüntüden.
Canim nolur dr un adini ver ve su anda durumun nasil ogrenmek isterim uyluk germe icin tavsiyelerini bekliyorum

Arkadaslar uyluk germe ameliyati hakkinda tavsiyelerinizi bekliyorum, kasiktan kesiyle yapanlar varmi, surec zormu , lutfen bilgi verin

Merhaba 11 mayısta uyluk germe ameliyatı ve gögüs büyütme oldum ilk 2 gün çok agrılı geçti 5 gün sonra normalle döndü 1 hafta sonra işe başladım daha bandajlar açılmadı onun için çok iyi oldu ve ya olmadı diyemiyorum agrı kesici antibiotik artık kullanıyorum tek sorunum şu anda acayip kaşıntı yapıyor tüm vucudum kaşınıp kabarıyor dr konuştum alerji olmuşsun dedi onon içinde ilaç verdi uyluk germe ameliyatından sonra 1 ay uzun korse kullanılıyor ben 15 gün sonra kısa korseye geçtim gelişmeleri yazarım

Merhaba 11 mayısta uyluk germe ameliyatı ve gögüs büyütme oldum ilk 2 gün çok agrılı geçti 5 gün sonra normalle döndü 1 hafta sonra işe başladım daha bandajlar açılmadı onun için çok iyi oldu ve ya olmadı diyemiyorum agrı kesici antibiotik artık kullanıyorum tek sorunum şu anda acayip kaşıntı yapıyor tüm vucudum kaşınıp kabarıyor dr konuştum alerji olmuşsun dedi onon içinde ilaç verdi uyluk germe ameliyatından sonra 1 ay uzun korse kullanılıyor ben 15 gün sonra kısa korseye geçtim gelişmeleri yazarım
Sevgili Selfine, hangi dr.oldun, uyluk germe cok zor diyorlar, haraketli bolge oldugu ici , simdi nasil oldun dikisler ne durumda, istedigin sonuc oldumu, lutfen bana yaz,

Sevgili Selfine, hangi dr.oldun, uyluk germe cok zor diyorlar, haraketli bolge oldugu ici , simdi nasil oldun dikisler ne durumda, istedigin sonuc oldumu, lutfen bana yaz,
merhaba yeni gördüm msj kusura bakma tam 42 gün oldu halen dikiş bandı kullanıyorum dr 2 ay boyunca kullanalım dedi agrı artık yok op.dr .ayşe öztürk oldum aynı anda gögüs büyütmede yaptırmıştım genel anlamda şu an menmunum bantlardan tam olarak kurtulduktan sonra sonuçu yazarım çok abartılı bir agrı olayı yok aslında birde benim agrı eşiğim biraz yüksek

Selamlar. Ben yeni üye oldum. Aslında yıllardır takip ediyorum burayı.
Yıllar önce rahatsızlığım nedeniyle aniden kilo alıp depresyona girmiştim. Diyet yaptıkça kilo aldım, günlerce aç kalsam da ilginç bir şekilde kilo alıyordum. Resmen ayda 2-3 kere anca tuvalete çıkabiliyordum, metabolizmam aşırı yavaşlamıştı. Sonra protein ağırlıklı bir diyet uyguladım ve 30 kilo kadar verdim.

Başta çok sevinmiştim ama sonra her yerimin sarktığını fark ettim. Günde en az 1 saat spor yapmama rağmen hem de. Kollarım, bacaklarım, göğüslerim, kalçam her yerim sarkmıştı. Vücudumu toparlatmak için ameliyat olmaya karar verdim ama öncelik vermeyip yıllardır erteliyordum hep. Maddi yönü de vardı tabii.

En sonunda geçen ay kararımı verdim ve uyluk germe ve liposuction ameliyatı ile başladım. Henüz tam şekli oturmadı bacaklarımın ama öncekinden ince görünüyor epey. İç bacaktaki dikişin oradaki ufak bir yer yumru gibi kaldı, umarım zamanla iner. Pantolon giydiğimde direkt belli oluyor çünkü. Kapatmak için bol pantolonlar giyersem uyluk germe yaptırmamın bir anlamı kalmayacak.

Ameliyattan sonraki süreç biraz sıkıntılı geçti. Düzenli pansuman yapmama rağmen 2 hafta sonra dikişim enfeksiyon kaptı. Doktorum baticon ve serum dışında bir tedavi uygulama dediği için şimdilik durumu gözlemliyorum. Ama içe doğru oyulmuş bir görüntü var resmen, insanın canı sıkılıyor. Diğer dikişlerimde bir sorun olmadı neyse ki. Kasıklarımda, bacak içlerimde ve popo altımda uzun dikişler var. Diz içlerime de liposuction uygulandı. Özellikle orada çok yağ birikmesi vardı. En zayıf olduğum dönemde bile diz içim ve basen bölgem hep kalındı.

Yakında 3. haftaya gireceğim. Eğer bu ameliyattan memnun kalırsam aynı doktora kol germe ve göğüs dikleştirme için de gitmeyi düşünüyorum. Basenlerim kalın olduğu için kıyafet konusunda hep sıkıntı yaşamaktan ve ne kadar zayıflarsam zayıflayayım insanların benden bahsederken "balık etli" "tombul" vs demelerinden sıkılmıştım açıkçası. O yüzden çektiğim acılara ve sıkıntılara rağmen pişman değilim. İlerleyen zamanlarda durumumu tekrar paylaşırım.

Arkadaslar uyluk germe ameliyati hakkinda tavsiyelerinizi bekliyorum, kasiktan kesiyle yapanlar varmi, surec zormu , lutfen bilgi verin
Slm ben Ankara’da oldum 1 yıl önce uyluk germe daha önce sinde klasik lipo yaptırmıştım sarstığı için gerdirdim yine iyi değil suan lazer lipo denemek icin araştırma yapıyorum

X